tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@ronni37 przylbice produkuje ta sama firma co maseczki więc nie. :)
11
@Matheo1899 Idź prywatnie, tam covid nie ma. Covid unika takich miejsc. Przebadane, poważnie
0
@Janiama widać że kto za lobbował i cyk znowu biznes się lepiej kręci.
0
@chavez Eric jest zbawieniem naszej obrony. Nie jest pierwszym wyborem pepa, mało gra, a jak gra to ma sporo błędów, młody można wybaczyć. Ale faktycznie mówienie teraz że to będzie nasz Zbawiciel?
2
@Janiama a to teraz go nie ma?
1
No dla Brazoli łażenie za kasa to normalne. Jeszcze się zobaczy jaka decyzja Leo będzie
0
Pora, a to teraz co robili
1
@Yosemite że tak powiem, obrona jeszcze gorszą niż Barca. Kilometry miejsca, oni chodzą sobie i podają
0
@BarcaInfo ale bym się cieszył by złamać te mendy
8
Yhy i pisze to gazieciara byłego zarządu. Nie wierze w nic co oni publikują.
0
@SajmonNNN Nie mamy, bo oni grali zaległy i odrobili jeszcze 1pkt
0
@Janiama Nasi to nie poprosza o pomoc, nawet gdybyśmy mieli zdychac na przystanku. Godność i Duma Prawicy, nie mówię , że teraz, ale gdybyśmy byli w takiej sytuacji.
5
@Janiama Leo nie grał w kilku meczach i grze mieliście ten swój zespół? Gdzie kontrolę środka? To zwykle prdl z tym Leo biegającym. A co Mbappe pomagał w obronie? Busi, De Jong, Pedri nasza pomoc. Dodam De Jong ofendywny. Jak my mamy mieć kontrolę środka? Dembele zero wsparcia na skrzydle dla Desta. Ale winny Leo. Jebnij się w łeb
1
@Jacu327 ty twierdzisz do RM, a Media z Barcy do Barcy. Teraz to wszystko plotki.
3
@Janiama a może tak że to cały czas sztab trenerski tu nie pasuje? Może czas zrozumieć że te dna Barcy to przekleństwo. Pilka jest fizyczna teraz, a ilu my mamy fizycznych piłkarzy? Intensywność, pressing to podstawa, a nie milion podań
1
@neeed Sevilli wystarczy oddać piłkę i grać pressingiem
0
@barcelonaLM Ale my słabi jesteśmy.
0
@LuisSalvano w lutym gramy chyba jeszcze z Sevilla w lidze. Szybko przebije balonik
0
@mientusek1407 o czym ty piszesz chłopie. By odrobić 9pkt to trzeba wygrywać z wszystkimi. Znowu balonik pompujecie jak przed PSG. Nie ma szans na jakikolwiek puchar.
1
@VamosRakieta dobry klub nie dostaje od wszystkich dobrych i bardzo dobrych klubów. Pokaz mi dobry klub którego tak w Europie muca.
0
@Kapsel12 To jest podchwytliwe pytanie? Wszyscy sa utalentowani, ba wszyscy to geniusze.
0
@BarcaInfo Wszystko zależy od atmosfery, ale jak coś tam się tliło, tak teraz tego nie ma. Tu nie chodzi o porażkę, nawet o porażke 1-4, ale o styl, o to jak bardzo PSG było lepsze od nas. Oni mają nowego trenera, pake w obronie co najmniej średnią, pomoc dobrą, i bardzo mocną ofensywę, nie grało u nich dwóch podstawowych piłkarzy, a poziom był jakby Barca to był klub z Polski. Dramat, uśmiechy Koemana, info, że nic nie wygramy itp, ja na nic nie liczyłem, ale kur, aż taka różnica poziomów. ?
0
@Rewolucja123 ciężko by ktoś go zwolnił skoro jest dobrze, bo to okres przejściowy :)
1
Nie jestem na bieżąco, ale widzę , że w mediach syf jak zwykle po blamażu Barcelony. Zazwyczaj pod koniec sezonu to było, a teraz już w Lutym. Wszyscy się kłócą, każdy, każdego sprzedaję. Atmosfera katastrofa, czyli czekać teraz do Września na nowe. Oj to będzie długie 6 m-cy. Pozostaję się cieszyć, że mogłem to pokolenie obejrzeć na żywo kilka razy, a teraz kilka lat posuchy. Się poczeka, co zrobić, Polskiej piłki oglądać nie będę :)
2
To gdzie tu te pierdzielenie mediów, że matki sobie wyzywali?
1
@arkasath I dlatego gramy tak chujowy mecz jako zespół? My nie przegraliśmy przez 9-tke i 1 obrońce. Tylko jako zespół. W każdej formacji byliśmy klasę niżej.
0
@BarcaInfo Koeman podejdzie tak jak cały czas podchodzi. Okres przejściowy, nic nie wygramy, buduje sie zespół. Ja cały czas szukam fundamentów tej budowy, ale jestem za głupi na to.
0
@DaPi Już nie przesadzaj. Leo nakręca marketingowo, ale Barca to Barca.
0
@Dalhi 21 lat i ma czas :)
1
@tutka Podobno atmosfera przez Koemana jest bardzo dobra. Coś się zmieniło?