1

@ronni37 przylbice produkuje ta sama firma co maseczki więc nie. :)

11

@Matheo1899 Idź prywatnie, tam covid nie ma. Covid unika takich miejsc. Przebadane, poważnie

0

@Janiama widać że kto za lobbował i cyk znowu biznes się lepiej kręci.

0

@chavez Eric jest zbawieniem naszej obrony. Nie jest pierwszym wyborem pepa, mało gra, a jak gra to ma sporo błędów, młody można wybaczyć. Ale faktycznie mówienie teraz że to będzie nasz Zbawiciel?

2

@Janiama a to teraz go nie ma?

1

No dla Brazoli łażenie za kasa to normalne. Jeszcze się zobaczy jaka decyzja Leo będzie

0

Pora, a to teraz co robili

1

@Yosemite że tak powiem, obrona jeszcze gorszą niż Barca. Kilometry miejsca, oni chodzą sobie i podają

0

@BarcaInfo ale bym się cieszył by złamać te mendy

8

Yhy i pisze to gazieciara byłego zarządu. Nie wierze w nic co oni publikują.

0

@SajmonNNN Nie mamy, bo oni grali zaległy i odrobili jeszcze 1pkt

0

@Janiama Nasi to nie poprosza o pomoc, nawet gdybyśmy mieli zdychac na przystanku. Godność i Duma Prawicy, nie mówię , że teraz, ale gdybyśmy byli w takiej sytuacji.

5

@Janiama Leo nie grał w kilku meczach i grze mieliście ten swój zespół? Gdzie kontrolę środka? To zwykle prdl z tym Leo biegającym. A co Mbappe pomagał w obronie? Busi, De Jong, Pedri nasza pomoc. Dodam De Jong ofendywny. Jak my mamy mieć kontrolę środka? Dembele zero wsparcia na skrzydle dla Desta. Ale winny Leo. Jebnij się w łeb

1

@Jacu327 ty twierdzisz do RM, a Media z Barcy do Barcy. Teraz to wszystko plotki.

3

@Janiama a może tak że to cały czas sztab trenerski tu nie pasuje? Może czas zrozumieć że te dna Barcy to przekleństwo. Pilka jest fizyczna teraz, a ilu my mamy fizycznych piłkarzy? Intensywność, pressing to podstawa, a nie milion podań

1

@neeed Sevilli wystarczy oddać piłkę i grać pressingiem

0

@barcelonaLM Ale my słabi jesteśmy.

0

@LuisSalvano w lutym gramy chyba jeszcze z Sevilla w lidze. Szybko przebije balonik

0

@mientusek1407 o czym ty piszesz chłopie. By odrobić 9pkt to trzeba wygrywać z wszystkimi. Znowu balonik pompujecie jak przed PSG. Nie ma szans na jakikolwiek puchar.

1

@VamosRakieta dobry klub nie dostaje od wszystkich dobrych i bardzo dobrych klubów. Pokaz mi dobry klub którego tak w Europie muca.

0

@Kapsel12 To jest podchwytliwe pytanie? Wszyscy sa utalentowani, ba wszyscy to geniusze.

0

@BarcaInfo Wszystko zależy od atmosfery, ale jak coś tam się tliło, tak teraz tego nie ma. Tu nie chodzi o porażkę, nawet o porażke 1-4, ale o styl, o to jak bardzo PSG było lepsze od nas. Oni mają nowego trenera, pake w obronie co najmniej średnią, pomoc dobrą, i bardzo mocną ofensywę, nie grało u nich dwóch podstawowych piłkarzy, a poziom był jakby Barca to był klub z Polski. Dramat, uśmiechy Koemana, info, że nic nie wygramy itp, ja na nic nie liczyłem, ale kur, aż taka różnica poziomów. ?

0

@Rewolucja123 ciężko by ktoś go zwolnił skoro jest dobrze, bo to okres przejściowy :)

1

Nie jestem na bieżąco, ale widzę , że w mediach syf jak zwykle po blamażu Barcelony. Zazwyczaj pod koniec sezonu to było, a teraz już w Lutym. Wszyscy się kłócą, każdy, każdego sprzedaję. Atmosfera katastrofa, czyli czekać teraz do Września na nowe. Oj to będzie długie 6 m-cy. Pozostaję się cieszyć, że mogłem to pokolenie obejrzeć na żywo kilka razy, a teraz kilka lat posuchy. Się poczeka, co zrobić, Polskiej piłki oglądać nie będę :)

2

To gdzie tu te pierdzielenie mediów, że matki sobie wyzywali?

1

@arkasath I dlatego gramy tak chujowy mecz jako zespół? My nie przegraliśmy przez 9-tke i 1 obrońce. Tylko jako zespół. W każdej formacji byliśmy klasę niżej.

0

@BarcaInfo Koeman podejdzie tak jak cały czas podchodzi. Okres przejściowy, nic nie wygramy, buduje sie zespół. Ja cały czas szukam fundamentów tej budowy, ale jestem za głupi na to.

0

@DaPi Już nie przesadzaj. Leo nakręca marketingowo, ale Barca to Barca.

0

@Dalhi 21 lat i ma czas :)

1

@tutka Podobno atmosfera przez Koemana jest bardzo dobra. Coś się zmieniło?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?