4

@TSWKRK gdy całej drużynie nie idzie, jego WinA. Jesteś geniuszem, jak nam nie idzie, powinniśmy go zdjąć i id razu będzie szło :)

0

Czekam na komentarz mojego mentora od sezonu przejściowego, ale chyba dalej rozkminia,co by w wymówce wymyślęc. Więc dobrej nocy panowie i panie. Czekam, przed nami jeszcze Sevilla, RM, AM, oby się Koemanowi w końcu udało wygrać.

4

@tomek8756 te detale, że byli lepsi przez cały mecz :)

1

@Kiiciioro ta bo jego wina dziś. Ewidentnie :)

4

@Jacu327 pożywkę to z niego już 5 lat mają. Wszystko co złe to on

0

@tomek8756 Koeman z Setienem, wyczyszczą wszystkie statystyki.

0

@LeoMessi1994 By móc później na konferencji mieć wymówkę.

5

@Cvzx może po niemiecku do nich mówi.

0

@Vebrol w życiu., prędzej Leo by oddali za dopłatą, Koeman to wirtuoz taktyczny, poprpstu średnio mu idzie z Dobrymi zespołami.

1

@Rust_Cohle Sezon przejściowy. Może robić co chce, jak chce a i tak ocenia go jako zajebistego trenera.

0

@Barcza223 on jest zawsze winny. Na pewno nie Koeman, pamiętaj on dziś genialny taktyk :) zaszachowal PSG,pomysłem.

1

@Comentateiro błędy indywidualne, zawsze błędy indywidualne. Teraz pewnie będzie że Dembele nie strzelił, że Araujo, że trawa za wysoka. A ja się pytam jaki był pomysł Koemana na ten mecz, tak taktycznie jaki? Pressing brak, posiadanie piłki brak, kontry brak. Nie wiem, szukam i nie wiem

5

Teraz zobaczcie RM Zidane. Skład średni, grają średnio, a pokażcie mi mecze w których ktoś ich tak gnoi w Europie. Różnica jest taka że na mecz trzeba mieć pomysł, a nie grać na zasadzie jakoś to będzie, są indywidualności i sobie poradzą. Zespół potrzebuje taktyki,pomyslu. Zobaczcie na skład, na papierze to nie jest skład na takie wpierdole, nie wygrali z nikim, zero ważnego meczu. Juve potrzebowało 3, to dostalo 3. Ja w Koemana nie wierzę i swojego zdania nie zmienię. EV na trudne mecze coś zmieniał, była taktyka, był pressing. Dostał wpierdol w dwóch meczach, dwóch.

1

@BarcaInfo Wjechał bo mu pozwolono.

0

@bartoszekkk Jak grasz z każdym taktyka bez taktyki, to obrońcy w końcu muszą zrobić babola. Tak się nie gra w piłkę w tych czasach. No ale jest ładniej niż za EV.

0

@Tales_Omletu Dogrywki 3 liga, 1 liga, Granada. Dodaj kolego

0

@Explode chuja prawda. Na AB, Seville powinno wystarczyć, a kończy się każdy mecz tak samo

0

@Dundersztyc jeszcze 15 minut

0

No i gdzie jest ten wasz Koeman :) taktycznie zjedzony. Wchodzi przy 3-1 Mingueza :) pomoc zjedzona. Każdy dobry, lepszy zespół zjada Koemana na śniadanie taktycznie

2

No to czekamy na wygranie meczu Koemana z kimś z topu :)

0

@Seledynowy tylko kto w pomocy ma grac?

1

@Comentateiro a Pokaż mi mecz w którym my taktycznie zaskoczyliśmy.

3

No to jak dziś obrona nie jest problemem, a pomoc. To kogo ma wpuścić Koeman. Bardzo rzadko go bronię, ale my nie mamy nikogo, kompletnie.

1

Myślałem że pessingiem będziemy biegać jak terminatory. No ale...

1

https://www.instagram.com/p/CLXY4HaHkmE/?igshid=16zkp0nkehexh

Geniusz tego pana jest mega potrzebny w dniu dzisiejszym.

0

@BarcaInfo no to nie pauzowalby 10 dni jeszcze. Nie było szansy na mecz

0

Ale czas wolno leci.

0

@BarcaInfo no to faktycznie miał szansę zagrać dziś :) media to zło.

0

@parpe Obaj są siebie warci

0

@Janiama Bolesne ale akurat ma swój powód. Grają fatalnie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?