2

@DanielOOL Czekałem. Zwróć uwagę ze on od dawna wywiadów nie daje, nawet gdy wygrywają.

1

@skakun95 Oby nigdy, bo 25 mln trzeba będzie LVP zapłacić.

0

@Janiama To dlaczego dziś zmian nie robił?

0

Suarez - LL, Rakitic - PK, LM - Neymar, Rafinha. Dokładnie tak będzie.

1

@rademenes Dokładnie, ze średniakami wygrywamy po cierpieniach, poważny zespół i wpierdziel. Koeman z dobrymi zespołami nie ma ani jednej wygranej, a nie przepraszam 1 z Juve. Reszta w łeb.

1

LL odjechała, PK też. LM za tydzień. Czekamy na nowy sezon.

3

Bramkarz Sevilli zrobił różnice. TS dwie sytuacje obie wpuszczone, Bramkarz Sevilli dwie setki wyciągnięte.

1

@Dankhog Tam faulu nawet nie było

0

Lopategui zjadł Koemana na śniadanie, wpuścił 5 piłkarzy i czekał. A my nie wiem po co tak graliśmy wysoko.

0

Masakra to co my zrobiliśmy

0

Ja bym Dembele na lewa strona dał teraz.

0

@GeneralXavi Zawsze sie koala szuka na LR. Tu cały zespół jest słabszy od Sevilli.

2

Jak zazwyczaj mam pretensje do Koemana , tak tu nie wiele może zrobić. Sevilla fizycznie jest zdecydowanie mocniejsza, a my wykończeni. Brak ławki. Nie wiem co może zrobić Koeman, ale jak Sevilla nie spuchnie to wpadnie minimum jeszcze jeden gol.

0

Jest tak jak sie spodziewałem. Sevilla gra świetna piłek, a co najważniejsze wiedza co maja grac. My zostaliśmy zjedzeni w środku pola. Koeman nie ma alternatywy, więc jak skończy sie 1-0 będzie to cud. Sevilla jest świetna taktycznie.

1

@OskarR01 Odciety kompletnie od podań. Srodek pola ma Sevilla, Busi, De Jong nie istnieją.

2

@fcbarcafan19 Podoba mi sie Sevilla, trzymaka pilne, graja pressingiem.

2

Skończy sie 2-0 albo 3-0. Sevilla gra na prawda mądra piłke i wbija nam kolejne bramki. My bez pomysłu.

2

Jada z nami. Takiego meczu sie spodziewałem.

0

Chłopaki musza strzelać,bo z ta obroną, to jeszcze 1 minimum nam wpadnie.

0

Standardzik, akcja gol.

2

@MarcelNJ11 ale ty wiesz ze on mało gra?

0

@kaamil1910 teoretycznie masz rację. Firpo chyba jednak pewniejszy w obronie od Minguezy

0

Remis będzie dobrym wynikiem patrząc na linie obrony. Będzie ciekawie

6

@PIWOSZ89 Lepiej nie używaj banku online. Bo z takim podejściem szybko pieniądze stracisz

0

Z tym Firpo to nie głupi pomysł. Mingueza jadą na skrzydle strasznie. Tylko oby Firpo do przodu nie latał bo też się źle może skończyć. Ogólnie Koeman nie ma innej opcji

0

@PIWOSZ89 się domyśl. Co to może być gdy ktoś chce byś się zalogował

7

Fajnie ze mówi to na cały świat. Niech wszyscy czytają i podbijają ceny.

0

@mati10333 Ja nie piszę by pozytywnie ocenić Fakty. Piszę, że obie propagandy to inny świat i skala.

0

@mati10333 Propaganda TVP polega na koloryzowaniu swojego świata, pokazywaniu w pieknych kolorach rządzących oraz swoich działaniach no i oczywiście oczernianiu we wszystkim opozycji. TVN skupia się na krytykowaniu rządu, ale nie opozycji. I to jest ta znacząca różnica.

9

@mati10333 Jeśli ty porównujesz propagande TVP z propaganda TVN to ci współczuję.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?