tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@DanielOOL Czekałem. Zwróć uwagę ze on od dawna wywiadów nie daje, nawet gdy wygrywają.
1
@skakun95 Oby nigdy, bo 25 mln trzeba będzie LVP zapłacić.
0
@Janiama To dlaczego dziś zmian nie robił?
0
Suarez - LL, Rakitic - PK, LM - Neymar, Rafinha. Dokładnie tak będzie.
1
@rademenes Dokładnie, ze średniakami wygrywamy po cierpieniach, poważny zespół i wpierdziel. Koeman z dobrymi zespołami nie ma ani jednej wygranej, a nie przepraszam 1 z Juve. Reszta w łeb.
1
LL odjechała, PK też. LM za tydzień. Czekamy na nowy sezon.
3
Bramkarz Sevilli zrobił różnice. TS dwie sytuacje obie wpuszczone, Bramkarz Sevilli dwie setki wyciągnięte.
1
@Dankhog Tam faulu nawet nie było
0
Lopategui zjadł Koemana na śniadanie, wpuścił 5 piłkarzy i czekał. A my nie wiem po co tak graliśmy wysoko.
0
Masakra to co my zrobiliśmy
0
Ja bym Dembele na lewa strona dał teraz.
0
@GeneralXavi Zawsze sie koala szuka na LR. Tu cały zespół jest słabszy od Sevilli.
2
Jak zazwyczaj mam pretensje do Koemana , tak tu nie wiele może zrobić. Sevilla fizycznie jest zdecydowanie mocniejsza, a my wykończeni. Brak ławki. Nie wiem co może zrobić Koeman, ale jak Sevilla nie spuchnie to wpadnie minimum jeszcze jeden gol.
0
Jest tak jak sie spodziewałem. Sevilla gra świetna piłek, a co najważniejsze wiedza co maja grac. My zostaliśmy zjedzeni w środku pola. Koeman nie ma alternatywy, więc jak skończy sie 1-0 będzie to cud. Sevilla jest świetna taktycznie.
1
@OskarR01 Odciety kompletnie od podań. Srodek pola ma Sevilla, Busi, De Jong nie istnieją.
2
@fcbarcafan19 Podoba mi sie Sevilla, trzymaka pilne, graja pressingiem.
2
Skończy sie 2-0 albo 3-0. Sevilla gra na prawda mądra piłke i wbija nam kolejne bramki. My bez pomysłu.
2
Jada z nami. Takiego meczu sie spodziewałem.
0
Chłopaki musza strzelać,bo z ta obroną, to jeszcze 1 minimum nam wpadnie.
0
Standardzik, akcja gol.
2
@MarcelNJ11 ale ty wiesz ze on mało gra?
0
@kaamil1910 teoretycznie masz rację. Firpo chyba jednak pewniejszy w obronie od Minguezy
0
Remis będzie dobrym wynikiem patrząc na linie obrony. Będzie ciekawie
6
@PIWOSZ89 Lepiej nie używaj banku online. Bo z takim podejściem szybko pieniądze stracisz
0
Z tym Firpo to nie głupi pomysł. Mingueza jadą na skrzydle strasznie. Tylko oby Firpo do przodu nie latał bo też się źle może skończyć. Ogólnie Koeman nie ma innej opcji
0
@PIWOSZ89 się domyśl. Co to może być gdy ktoś chce byś się zalogował
7
Fajnie ze mówi to na cały świat. Niech wszyscy czytają i podbijają ceny.
0
@mati10333 Ja nie piszę by pozytywnie ocenić Fakty. Piszę, że obie propagandy to inny świat i skala.
0
@mati10333 Propaganda TVP polega na koloryzowaniu swojego świata, pokazywaniu w pieknych kolorach rządzących oraz swoich działaniach no i oczywiście oczernianiu we wszystkim opozycji. TVN skupia się na krytykowaniu rządu, ale nie opozycji. I to jest ta znacząca różnica.
9
@mati10333 Jeśli ty porównujesz propagande TVP z propaganda TVN to ci współczuję.