tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No dobra Deportivo czas na brameczek. Bo inaczej będziemy oglądać ta mizerie.
1
Dziś mordeczki wy moje, rozwalimy ich 2-1. Zobaczycie, pogrom będzie :)
0
No De Jong odpoczywa :)
0
@BarcaInfo Kojarze taki mecz z LVP , gdzie też codziennie ktoś od nich odpadał i cyk 4-0 rezerwowym składem.
0
@msmsms Ja dziś zeżarłem kebaba, wiesz jak to od ścianki sie odbija w tej masce?
0
@Gregsky10 Ta a jak dziś przegra bo wystawi drugi skład to go zwyzywacie, albo w drugiej będzie trzeba pięciu z podstawy wpuścić by wynik nadrabiać i tyle odpoczynku
0
@Darek97 No katolik się tak nie zegna. Miłego dnia
0
@Bartas7VeB spoko niech sobie pogra. Bo Bartas chce
0
@saczers438 Jak w końcu. To już się boję, :)
0
@michal26 ale ty wiesz ze chcesz by był opcja ukryta. To jak opcja z Macierewiczem, najlepiej by się nie odzywał, Macierewicza nie ma i jest git? Dobra zmiana? Nie tacy ludzie nie mają prawa być w polityce.
1
@Darek97 wyloguj się i zapisz się na forum religijne itp. To strona kibiców i czasem emocje biorą górę. Nawet gdy meczu nie ma.
1
@matirix20 przypomnij mi mecz który wygraliśmy miło i przyjemnie. My z 3 liga dogrywki gramy
0
@Bartas7VeB ale wiesz ze Konrad w 3 lidze mizerię gra? Czy już tak z automatu macie że jak Barca B to kosmos talent i muszą dać mu grać?
14
@BarcaInfo Nie grał kilka miesięcy, a po 5 dniach treningów miałby grać?
0
@Messibestplayerintheworld Mam nadzieje, że nie zagra i nie będzie trzeba kolejnych 25 baniek LVP płacić. Potrzebujemy siana
0
@krefi10 ale bym z chęcią w tym z żoną wystąpił. Myślę że wstrząs mózgu na bank.
0
@Janiama Busi nie gra ostatnio w pierwszym składzie Hiszpanii
0
@Azi odniosłeś się ze znam składy mimo iż nie podane. Więc jak to inaczej rozumieć
0
@SiSenior krytykować może każdy. Niech powie jaki M pomysł by to uzdrowić.
0
@SiSenior krytykować każdy potrafi. Ciekawe co geniusz Mentzel by wymyślił jakby dać mu teke ministra zdrowia.
0
@Azi poczytaj wypowiedź Koemana. Może wyciągniesz wnioski, chyba że to za trudne.
1
Bardzo dobrze ze Koeman jutro wystawi pierwszy skład. Uważam że więcej odpoczynku będzie gdy jutro szybko mecz zamkniemy niż by pierwszy skład wchodził i musiał gonić wynik.
1
@BarcaInfo Już pędzę
4
Widać, że ćwiczą na treningach ten element gry.
1
@Janiama Przecież Alba się położył na nim, jak miał odskoczyć :)
1
Dlaczego nie można? Niech mi ten dzban pokaże jeden przykład błędu sędziego, za który wyciągneli konsekwencje, jakiekolwiek . Kółeczko wzajemnej adoracji i tyle. Pique dostanie karę kilku meczy i tyle wróci po kontuzji.
0
@Janiama BM w przeciwieństwie do naszych jest skuteczny.
0
@Beztroskii A z PIS-em wejda by teczki dostać?
0
@constantine16 A czyli jak nie grała 2 meczy to robi kosmiczną różnice? :) Maja kontuzję Ocamposa, dla nich on jest tyle istotny co dla na Leo.
2
@AxelF Co za prdl, wina sędziów. Wszędzie wina wszystkich a nie Zespołu, sztabu. KAżdy ważny mecz, Sevillax2, Valnecia, Juve, RM, AM - wszędzie to bardzo dobry mecz, ale sedzia lub blad 1 piłkarza. Normalnie my pecha mamy :)