0

No dobra Deportivo czas na brameczek. Bo inaczej będziemy oglądać ta mizerie.

1

Dziś mordeczki wy moje, rozwalimy ich 2-1. Zobaczycie, pogrom będzie :)

0

No De Jong odpoczywa :)

0

@BarcaInfo Kojarze taki mecz z LVP , gdzie też codziennie ktoś od nich odpadał i cyk 4-0 rezerwowym składem.

0

@msmsms Ja dziś zeżarłem kebaba, wiesz jak to od ścianki sie odbija w tej masce?

0

@Gregsky10 Ta a jak dziś przegra bo wystawi drugi skład to go zwyzywacie, albo w drugiej będzie trzeba pięciu z podstawy wpuścić by wynik nadrabiać i tyle odpoczynku

0

@Darek97 No katolik się tak nie zegna. Miłego dnia

0

@Bartas7VeB spoko niech sobie pogra. Bo Bartas chce

0

@saczers438 Jak w końcu. To już się boję, :)

0

@michal26 ale ty wiesz ze chcesz by był opcja ukryta. To jak opcja z Macierewiczem, najlepiej by się nie odzywał, Macierewicza nie ma i jest git? Dobra zmiana? Nie tacy ludzie nie mają prawa być w polityce.

1

@Darek97 wyloguj się i zapisz się na forum religijne itp. To strona kibiców i czasem emocje biorą górę. Nawet gdy meczu nie ma.

1

@matirix20 przypomnij mi mecz który wygraliśmy miło i przyjemnie. My z 3 liga dogrywki gramy

0

@Bartas7VeB ale wiesz ze Konrad w 3 lidze mizerię gra? Czy już tak z automatu macie że jak Barca B to kosmos talent i muszą dać mu grać?

14

@BarcaInfo Nie grał kilka miesięcy, a po 5 dniach treningów miałby grać?

0

@Messibestplayerintheworld Mam nadzieje, że nie zagra i nie będzie trzeba kolejnych 25 baniek LVP płacić. Potrzebujemy siana

0

@krefi10 ale bym z chęcią w tym z żoną wystąpił. Myślę że wstrząs mózgu na bank.

0

@Janiama Busi nie gra ostatnio w pierwszym składzie Hiszpanii

0

@Azi odniosłeś się ze znam składy mimo iż nie podane. Więc jak to inaczej rozumieć

0

@SiSenior krytykować może każdy. Niech powie jaki M pomysł by to uzdrowić.

0

@SiSenior krytykować każdy potrafi. Ciekawe co geniusz Mentzel by wymyślił jakby dać mu teke ministra zdrowia.

0

@Azi poczytaj wypowiedź Koemana. Może wyciągniesz wnioski, chyba że to za trudne.

1

Bardzo dobrze ze Koeman jutro wystawi pierwszy skład. Uważam że więcej odpoczynku będzie gdy jutro szybko mecz zamkniemy niż by pierwszy skład wchodził i musiał gonić wynik.

1

@BarcaInfo Już pędzę

4

Widać, że ćwiczą na treningach ten element gry.

1

@Janiama Przecież Alba się położył na nim, jak miał odskoczyć :)

1

Dlaczego nie można? Niech mi ten dzban pokaże jeden przykład błędu sędziego, za który wyciągneli konsekwencje, jakiekolwiek . Kółeczko wzajemnej adoracji i tyle. Pique dostanie karę kilku meczy i tyle wróci po kontuzji.

0

@Janiama BM w przeciwieństwie do naszych jest skuteczny.

0

@Beztroskii A z PIS-em wejda by teczki dostać?

0

@constantine16 A czyli jak nie grała 2 meczy to robi kosmiczną różnice? :) Maja kontuzję Ocamposa, dla nich on jest tyle istotny co dla na Leo.

2

@AxelF Co za prdl, wina sędziów. Wszędzie wina wszystkich a nie Zespołu, sztabu. KAżdy ważny mecz, Sevillax2, Valnecia, Juve, RM, AM - wszędzie to bardzo dobry mecz, ale sedzia lub blad 1 piłkarza. Normalnie my pecha mamy :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?