0

@BobLeeAwagger Niestety dla ciebie sie myliłem. Ale bramka piękna.

2

będzie 3-2 dla Betisu. I zero odpoczynku. Tak jak pisałem , decyzja Koemana o składzie była bardzo bledna. Straci LL, pkt, Araujo, i wszyscy zmęczeni.

0

Pisałem o tej zmianie. Jednak Koeman slepy nie byl. Tylko nie wiem na co czekam. Strata pkt będzie na jego konto.

1

Pisałem, pisałem 10 razy, Busi out ale nasz trener wie lepiej. Będzie 3-2 dla nich.

0

Busi musi zejść.

0

Na treningu jebie. Mecz i nie wie jak strzelić.

2

Umtiti za Busiego. FDJ na pozycje Busigeo, inaczej zaraz i tak nam wrzuca

0

@CyPeK Koman daje odpocząć, skreślił LL, w srodze skreśli PK, a za tydzień LM.

3

@Michvl Roberto :)

0

@Dankhog Niby co jest z Destem?

0

@mkord To nie mial planu na odpoczynek. Bo teraz musza zdecydowanie więcej z siebie dac.

0

Duńczyk!!!!!!!!!!! a nie czekaj.

1

Mam nadzieje że Koeman nie wprowadzi Pedri, Leo, Desta - chciał zaoszczędzić ich siły, to niech bierze decyzje do końca. Z tym składem raczej wiedział ze umoczymy, a teraz chłopaki mieliby gonic wynik, więcej ich zmeczy teraz jeszcze bardziej niz jakby grali od początku.

0

Mingueza nie ma prawa grac. On nic nie pilnuje po swojej stronie. Pisze to za każdym razem gdy on gra. Ale Koeman wie lepiej.

1

Ten mecz jest Koemana meczem. Skład na Betis to dramat w ustawieniu, w decyzji we wszystkim. Busi na szybki Betis to parodia.

1

Mingueza, Busi, Bajt, Lenglet - jak to ma sie udac :)

0

Jak można z 5 metrów taka pilke zjeb.. ?

0

@DonAndresFCB Skład jest tragiczny, wiec raczej Koeman nie ma zamiaru tu wygrać. Skoro oszczędza na Seville.

0

@LyFT Kostka. Ale nie wiadomo co, dokładnie.

0

FDJ. ? Dlaczego nie Umtiti, to jest ten odpoczynek?

1

@Keson LM nigdy tych szans nie było.

5

Minguze na prawej to horror. Pelegrini odrobił prace domowa.

0

No i jesteśmy w dupie. Tu mial Koeman dać odpocząć , a nie Destowi.

0

@Pawlusek Oby nie musiał wchodzić. :)

0

@Pawlusek Ta, już to słyszałem, że bez Leo gramy lepiej.

0

No to pytanie czy Ryska dziś LR sprzeda. :)

3

@BarcaInfo Masakra skład. Nie podoba mi sie. Leo odpoczywał, wiec nie wiem po co teraz odpoczywa, Mingueza? Dest powinien byc.

0

@Sulimo Messi nie.

0

@BarcaInfo Jak Pep nie przekombinuje to w końcu LM może zdobyć.

1

@BarcaInfo Stracili podstawowych obrońców. Efekt widać od razu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?