tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@BobLeeAwagger Niestety dla ciebie sie myliłem. Ale bramka piękna.
2
będzie 3-2 dla Betisu. I zero odpoczynku. Tak jak pisałem , decyzja Koemana o składzie była bardzo bledna. Straci LL, pkt, Araujo, i wszyscy zmęczeni.
0
Pisałem o tej zmianie. Jednak Koeman slepy nie byl. Tylko nie wiem na co czekam. Strata pkt będzie na jego konto.
1
Pisałem, pisałem 10 razy, Busi out ale nasz trener wie lepiej. Będzie 3-2 dla nich.
0
Busi musi zejść.
0
Na treningu jebie. Mecz i nie wie jak strzelić.
2
Umtiti za Busiego. FDJ na pozycje Busigeo, inaczej zaraz i tak nam wrzuca
0
@CyPeK Koman daje odpocząć, skreślił LL, w srodze skreśli PK, a za tydzień LM.
3
@Michvl Roberto :)
0
@Dankhog Niby co jest z Destem?
0
@mkord To nie mial planu na odpoczynek. Bo teraz musza zdecydowanie więcej z siebie dac.
0
Duńczyk!!!!!!!!!!! a nie czekaj.
1
Mam nadzieje że Koeman nie wprowadzi Pedri, Leo, Desta - chciał zaoszczędzić ich siły, to niech bierze decyzje do końca. Z tym składem raczej wiedział ze umoczymy, a teraz chłopaki mieliby gonic wynik, więcej ich zmeczy teraz jeszcze bardziej niz jakby grali od początku.
0
Mingueza nie ma prawa grac. On nic nie pilnuje po swojej stronie. Pisze to za każdym razem gdy on gra. Ale Koeman wie lepiej.
1
Ten mecz jest Koemana meczem. Skład na Betis to dramat w ustawieniu, w decyzji we wszystkim. Busi na szybki Betis to parodia.
1
Mingueza, Busi, Bajt, Lenglet - jak to ma sie udac :)
0
Jak można z 5 metrów taka pilke zjeb.. ?
0
@DonAndresFCB Skład jest tragiczny, wiec raczej Koeman nie ma zamiaru tu wygrać. Skoro oszczędza na Seville.
0
@LyFT Kostka. Ale nie wiadomo co, dokładnie.
0
FDJ. ? Dlaczego nie Umtiti, to jest ten odpoczynek?
1
@Keson LM nigdy tych szans nie było.
5
Minguze na prawej to horror. Pelegrini odrobił prace domowa.
0
No i jesteśmy w dupie. Tu mial Koeman dać odpocząć , a nie Destowi.
0
@Pawlusek Oby nie musiał wchodzić. :)
0
@Pawlusek Ta, już to słyszałem, że bez Leo gramy lepiej.
0
No to pytanie czy Ryska dziś LR sprzeda. :)
3
@BarcaInfo Masakra skład. Nie podoba mi sie. Leo odpoczywał, wiec nie wiem po co teraz odpoczywa, Mingueza? Dest powinien byc.
0
@Sulimo Messi nie.
0
@BarcaInfo Jak Pep nie przekombinuje to w końcu LM może zdobyć.
1
@BarcaInfo Stracili podstawowych obrońców. Efekt widać od razu