tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@tomek8756 kawior by leżał.
45
Sport jak zawsze rzetelnie i na temat :D
0
Mam plan ale nie powiem. Mistrz, ale może takiego potrzebujemy.
5
Jedyny który mógł trzymać na szybkości Mbappe. Zjedzą nas z naszą obrona
0
@Azi No z tego co kojarzę, daliśmy możliwość wykupu za 10 baniek. Pisałem, że to głupota taka cena, ale mnie pojechali.
0
Jestem chyba głównym krytykiem na LR w temacie Busiego, myślę, że spokojnie od ok 2-3 lat. Pierwszy biegnę by go ocenić negatywnie, ale mam wrażenie, że przy Koemanie zaczął lepiej grać, a wczoraj wróciła jego najgorsza wersja, wolny, zero zwrotności, Betis go mijał na stojąco. Pytanie czy to słabszy dzień, czy jednak brak FDJ i Pedriego w środku na niego wpłynęło. Koeman nie ma za bardzo pola manewru, ale jeśli to jest jednak ten Busi z ostatnich lat, to jesteśmy w d..
0
@kkbarca Też mi się wczoraj podobała jego gra.
4
@Survier Trzeba przyznać, że obaj sie ścigają. :)
1
@DonMatteo901 cała prawda, nic ciekawego :)
0
@busquets5 Chyba ze oceniasz do poziomu Busiego to tak lepszy, ale ogólnie średni.
2
@szela1899 Mam wrażenie, że nie wolno tu oceniać. Mingueza dobry? Raczej średni, woli walki, chęci itd nie można mu odebrać, ale technicznie to młokos, którego Ney objedzie z opaską na oczach, co będzie powodować faule Minguezy. Jak nie będzie Desta zdrowego to Koeman musi coś wymyślić jak wesprzeć Mingueze. Może nawet kosztem Dembele na skrzydle.
0
@barcelonaLM Dest nie gra, znowu jakieś dolegliwości. Jak się wyleczy, to tak mamy prawego obronie, jak nie , to będzie miazga na tej stronie.
3
Nie widzę meczu z PSG, nie widzę bo nie mamy nikogo kto na prawej moze grac. Mingueze objeżdżali dziś znowu, a jak pomysłu nie ma to lapie w pas. Ney go będzie objeżdżał jak dzieciaka, a i żółta kartka też szybko poleci. Będzie potrzebne wsparcie na prawej. Ale nie ma kogo.
2
Ten nasz sztab medyczny.
0
@BarcaInfo TS do Busiego - "Jesteś u Pani"
0
@karci0 tez zawsze słucham z ich komentarzem.
3
@masa11 Nie, nie jest . Obaj sa siebie warci
0
@BaroPodertos Ja szczerze nie moge pojac co z Lengletem w tym sezonie sie stalo, on był zawsze pewny. Mam nadzieje, że wraca, bo jest diabelsko potrzebny
0
@Michvl akurat Busi tez zaczął grac, po prostu gra swoje. :)
2
Ciekawe czy Pjanic znowu emotkę sobie na Insta wrzuci.
0
@XBlairrX Busi i dopisałbym Mingueze, ale Mingueze bo moim zdaniem on słabo gra na tym skrzydle. Zostawia sporo miejsca
0
@BarcaInfo Zobaczymy, badania jutro. Jakie źródło to podało?
1
Pytanie, czy TS nie powinien wyjść do tej wrzutki, chociaż była mocna i bardzo blisko pola karnego. No ale jednak to była 5-tka. Jak mam szukaj słabych pkt TS to właśnie wyjścia do wrzutek itp.
4
@Jordi10 Maja za dużo słabych piłkarzy. Środek obrony Lenglet, Umtiti, środek Pomocy Pjanic, Busi, 9-tka to juz nie wspomnę. Nie gra tez nominalny prawy obrońca.
0
Kto środku na Seville. Ja chyba jednak Mingueza , Lenglet, a Dest skrzydło.
0
@Hanok Ostatnie dwumecze mial dobre. Przed tymi meczami , ja go juz skreslalem. Nie na tyle ze u nas, ale bardziej by zagra na wypożyczeniu.
2
@tekken9 No ci powiem, stawiam wtedy 30 kola na PSG strzeli :D
0
Coś wiadomo o Araujo?
0
@abram3k To dobrze, za 6 miesięcy u nas.
0
@Gall Koeman nie ma kadry, fakt, ale FDJ powinien wejść za Sergio, a Umtiti za Araujo. Albo Mingueza za Araujo a Dest za Mingueze.