0

@tomek8756 kawior by leżał.

45

Sport jak zawsze rzetelnie i na temat :D

0

Mam plan ale nie powiem. Mistrz, ale może takiego potrzebujemy.

5

Jedyny który mógł trzymać na szybkości Mbappe. Zjedzą nas z naszą obrona

0

@Azi No z tego co kojarzę, daliśmy możliwość wykupu za 10 baniek. Pisałem, że to głupota taka cena, ale mnie pojechali.

0

Jestem chyba głównym krytykiem na LR w temacie Busiego, myślę, że spokojnie od ok 2-3 lat. Pierwszy biegnę by go ocenić negatywnie, ale mam wrażenie, że przy Koemanie zaczął lepiej grać, a wczoraj wróciła jego najgorsza wersja, wolny, zero zwrotności, Betis go mijał na stojąco. Pytanie czy to słabszy dzień, czy jednak brak FDJ i Pedriego w środku na niego wpłynęło. Koeman nie ma za bardzo pola manewru, ale jeśli to jest jednak ten Busi z ostatnich lat, to jesteśmy w d..

0

@kkbarca Też mi się wczoraj podobała jego gra.

4

@Survier Trzeba przyznać, że obaj sie ścigają. :)

1

@DonMatteo901 cała prawda, nic ciekawego :)

0

@busquets5 Chyba ze oceniasz do poziomu Busiego to tak lepszy, ale ogólnie średni.

2

@szela1899 Mam wrażenie, że nie wolno tu oceniać. Mingueza dobry? Raczej średni, woli walki, chęci itd nie można mu odebrać, ale technicznie to młokos, którego Ney objedzie z opaską na oczach, co będzie powodować faule Minguezy. Jak nie będzie Desta zdrowego to Koeman musi coś wymyślić jak wesprzeć Mingueze. Może nawet kosztem Dembele na skrzydle.

0

@barcelonaLM Dest nie gra, znowu jakieś dolegliwości. Jak się wyleczy, to tak mamy prawego obronie, jak nie , to będzie miazga na tej stronie.

3

Nie widzę meczu z PSG, nie widzę bo nie mamy nikogo kto na prawej moze grac. Mingueze objeżdżali dziś znowu, a jak pomysłu nie ma to lapie w pas. Ney go będzie objeżdżał jak dzieciaka, a i żółta kartka też szybko poleci. Będzie potrzebne wsparcie na prawej. Ale nie ma kogo.

2

Ten nasz sztab medyczny.

0

@BarcaInfo TS do Busiego - "Jesteś u Pani"

0

@karci0 tez zawsze słucham z ich komentarzem.

3

@masa11 Nie, nie jest . Obaj sa siebie warci

0

@BaroPodertos Ja szczerze nie moge pojac co z Lengletem w tym sezonie sie stalo, on był zawsze pewny. Mam nadzieje, że wraca, bo jest diabelsko potrzebny

0

@Michvl akurat Busi tez zaczął grac, po prostu gra swoje. :)

2

Ciekawe czy Pjanic znowu emotkę sobie na Insta wrzuci.

0

@XBlairrX Busi i dopisałbym Mingueze, ale Mingueze bo moim zdaniem on słabo gra na tym skrzydle. Zostawia sporo miejsca

0

@BarcaInfo Zobaczymy, badania jutro. Jakie źródło to podało?

1

Pytanie, czy TS nie powinien wyjść do tej wrzutki, chociaż była mocna i bardzo blisko pola karnego. No ale jednak to była 5-tka. Jak mam szukaj słabych pkt TS to właśnie wyjścia do wrzutek itp.

4

@Jordi10 Maja za dużo słabych piłkarzy. Środek obrony Lenglet, Umtiti, środek Pomocy Pjanic, Busi, 9-tka to juz nie wspomnę. Nie gra tez nominalny prawy obrońca.

0

Kto środku na Seville. Ja chyba jednak Mingueza , Lenglet, a Dest skrzydło.

0

@Hanok Ostatnie dwumecze mial dobre. Przed tymi meczami , ja go juz skreslalem. Nie na tyle ze u nas, ale bardziej by zagra na wypożyczeniu.

2

@tekken9 No ci powiem, stawiam wtedy 30 kola na PSG strzeli :D

0

Coś wiadomo o Araujo?

0

@abram3k To dobrze, za 6 miesięcy u nas.

0

@Gall Koeman nie ma kadry, fakt, ale FDJ powinien wejść za Sergio, a Umtiti za Araujo. Albo Mingueza za Araujo a Dest za Mingueze.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?