5

@mat32 to po co mu te wały? Tak dla zasady kradł? Czy bo nazywa się Tusk i boli was to.

0

@Azi z Juve było dokładnie to samo, pech itp. Koeman na mocne zespoły nic nie zmienia, gramy dokładnie tak samo. Czy wczoraj musieliśmy grać aż tak ofensywnie. Ja wiem ze ma ograniczony skład, ale nawet ograniczonym da się zmienić taktykę. Na teraz taktyka to strzelić więcej, bo z tyłu na bank coś wpadnie.

4

@FC1899Barca to gdzie ma te pieniądze. W łóżku trzyma jak skończy 100 lat, gdzie auta, domy, mieszkania, gdzie ten cały wał.

1

@tn.divine jest porażka jest troll winiacy Leo.

3

@constantine16 w pierwszej połowie zjedli nasza pomoc nie obronę, a pomoc była w najmocniejszym składzie

0

@constantine16 Ale ty wiesz ze wszyscy grają bardzo dużo.? Nie tylko Barca.

0

@barcelonaLM nie wygramy.

20

@FC1899Barca taki lichwiarz, to czemu nic mu nie udowodnili?

0

@LuisSalvano Po czym oceniasz ze wygramy 3-0. Statystyki, forma, taktyka, los na loterii? Ile meczy na zero z tyłu mieliśmy? :)

0

@Janiama jak na razie Koeman - walka o trofea. 0-3. Została już tylko jakas mizerna szansa na LM. Straciliśmy już SP, PK, a LL już pomachała. Dlaczego pisze Koeman, bo uważam że LL umoczylismy uparta taktyka na dwóch Pivotow. Wróciliśmy na 4-3-3 wyniki wróciły, ale AM odjechało. Trzeba zrozumieć braki w kadrze, ale z drugiej strony każdy mecz o coś umoczyl. Wczoraj Sevilla w pierwszej połowie zjadła nas taktycznie. Ogólnie zobaczcie ze w pierwszym składzie brakowało 2stoperow i lewego obrońcę. Reszta pierwszy garnitur. Więc to nie jest tak, że my gramy drugim składem. Wczoraj brak zmian i uparcie graliśmy wysoko przy 1-0 wiedząc że Sevilla może zamknąć dwumecz druga bramka.

0

@itmustbejoke najlepsze że winimy indywidualne błędy, pech, sędzia. A później oceniamy że np pomoc została zjedzona przez Seville. No to w końcu wina indywidualna, taktyki czy pech? :)

0

@Tomek54321 no przecież twierdzicie ze dobry mecz, że wina indywidualna. To jak to jest dobry mecz czy zły, obrona zła, pomoc zła. Czyli zniszczyła nas Sevilla, wszystkich sprzedać?

1

@klopx Rakitic nic wielkiego wczoraj nie pokazał

0

@siara10 no to zobacz wyniki z Juve, RM, AM ile my im strzelamy bramek :) z ogorami remontady są fajne, ale Sevilla to nie ogór. To jest po PK. nie daje nawet 10% szans. Dobry zespół koryguje opinie o Barcelonie, nie ma co winic Koemana, ale taktycznie z Dobrymi zespołami jest zjadany. Nie rozumiem po jaka cholerne my wczoraj pod koniec graliśmy tak wysoko, 1-0 było do uratowania w rewanżu. O zmianach nie wspomnę

1

@Encore Wystarczy

0

@FIJI Umtiti 4 babole. Na środkowego obronie chyba dużo jak na dwa mecze?

1

@Trepyveb I tak w LL szans nie ma, wiec również postawiłby na Barce B

4

@amanter bo on ma gdzie indziej przywodziciela.

0

@Esteban_ Przepraszamy, klaskać trzeba. Brawo panowie, brawo. Ej super, jest fajnie. Każdy mecz o coś w dupe, ale jest fajnie. Umtiti be

0

@barcelonaLM Akurat po przegraniu wszystkiego.

1

@kodi77 Real, Atletico, Sevilla w lidze, Valencia.

0

@Kettger Z zespołami ze środka tabeli. :)

0

@barcelonaLM Obudź sie chłopie. Sevilla 3-0 nie odda.

1

@skakun95 No faktycznie Bilbao. LM maja co sezon, tacy mocni i nie chodzi mi o zwycięstwo w LM.

0

@barcelonaLM Na fioletowej optymistyczni :)

3

@FIJI Pokaż mi napastnika, który strzela wszystko. Przypominam, że po to jest bramkarz by takie piłki wyciągać, a dziś Umtiti zawalił dwie bramki, a TS nie zrobił różnicy jak bramkarz Sevilli. Bez Leo dziś byśmy akcji nawet nie mieli.

0

@Pilka_jest_okragla Jo tam ściema. Zresztą i bez niego nam wpierd.

2

@DanielOOL Czekałem. Zwróć uwagę ze on od dawna wywiadów nie daje, nawet gdy wygrywają.

1

@skakun95 Oby nigdy, bo 25 mln trzeba będzie LVP zapłacić.

0

@Janiama To dlaczego dziś zmian nie robił?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?