2

@4drian0 Nie porównujmy atmosfery przy Setienie.

2

@Pilka_jest_okragla Jak krytykuje Koemana, to dużo się piszę, że on po meczu rozmawia z wszystkimi. Więc na pewno młodemu to wygarnie.

1

@IronSanHybrid Ja sie grubo zastanawiam. Ale nie mam, z chęcią posłucham opinii

20

Przypominam, że nie wolno krytykować i rozmawiać o sędziach. Oni wiedzą lepiej.

0

@sintesox Przypominam rewanż w Paryżu. 4-0 PSG, 3-0 Roma, 4-0 LVP. Może lepiej zremisować we wtorek :)

0

@arasz1819 Pisze o wyniku. Przegrana to przegrana, zawsze mogę dodać jeszcze, że to wina sędziów, pogody, boiska, pecha itp. Stwierdzam fakty, że piszesz, że tylko z ogórami wygrywamy. Nikt nie pisze o ogórach, ale jednak z topem nie wygrał, mam nadzieje jeszcze.

0

@Sulimo wiedzialem, że tak to będzie odebrane. Zobaczcie interwencje bramkarzy Betis, Granada, AB, Sevilla - ten ostatni w szczególności vs TS.

2

@PatrychoO Ja to dziś już 3 raz piszę. By coś ugrać z PSG potrzebujemy fenomenu TS, tymczasem on jest po prostu poprawny . Winić go nie można, ale i chwalić też. @VamosRakieta prawda, ale kiedy to było?

0

@!34RC3!_0N4 Z chwilą jak wszedł Pedri, Puige miał więcej luzu i grał bardzo fajnie. Ale pierwsza połowa srednia

29

To co u nas sie wyprawia z obrońcami to jakaś katastrofa.

1

Trochę kontrowersyjnie, ale na kolejne mecze LL, dałbym Neto. TS nie popełnia błędów, ale jednak tez nie robi różnicy, co kopną to wpada, ogólnie same sytuacje sam na sam itp, ale jednak.

0

@albi Nie jest to prawda. To był bardzo duży błąd Moriby.

0

@kolo123 I ten Villa cos tam z LVP.

0

@Gregsky10 Umtiti nigdy.

2

@arasz1819 Uwielbiasz dodawać od siebie. Kto ci tu piszę ogórki? Piszą, że każdy mecz z rywalem z topu stracili pkt. RM, AM, Juve, Valencia, Sevilla. Widzisz różnice ? Są mecze, które nazywają sie derbami, meczami z rywalami z Topu itp. Mecze o Puchar, o Superpuchar. Takich Koeman jeszcze nie wygrał, a nie, że wygrał tylko z ogórami.

2

@barteq w 100% Moriba. Dodawanie kolejnych piłkarzy to absurd, co mieli niby zrobić? Jeśli Lenglet wlazłby wślizgiem to poleciała by czerwień.

0

@Roobo Widziałeś podanie Pedriego do Leo? Pokaż mi takie Puig

2

@VenoM Griezmann nie daje? Ok, marnuje 100-tki, ale dziś 2* asysta.

3

@VirtuoZ Dodaj dla kogo :)

0

@arasz1819 Każdy ma prawo do swojej oceny. Dziś widowiskowy mecz i w końcu pod kontrolą, mimo wielu zmian. Ale na razie Koeman nie wygrał ani jednego meczu z trudnym rywalem. Wtorek to zweryfikuje. Dziś brawa bo fajne akcje.

1

@FIJI Nie grał Rysiek, akcja ratujmy Ryśka, Rychu zaczął grać, ratujmy Konrada.

2

@ZielonySzparag I 3 100-tki. On musi wykorzystywać takie piłki. Z Alaves był kto inny, ale z takim PSG musimy wiec skuteczność

0

@fart Ja nie mowie o wszystkim. JA mowie o czymkolwiek. Zobacz bramkarzy Granady, Betis, tego z 3 ligi, z 1 ligi. Ile wyciągają. TS co strzał wpada, ok nie sa to jego błędy, ale interwencji skutecznych ma bardzo mało.

0

@abram3k Bo ciebie zjedzą zaraz. Ale Rysiek gra dziś dobrze.

0

Moim zdaniem spalony.

0

Musimy wbić, bo przypomnę u nas Lenglet - Umtiti - Firpo

0

Griezmann trzecia setka.

0

TS coś ostatnio obronił, nie że jego wina, ale wszystko wpada co kopią.

1

Grajmy tak dalej.

8

A teraz odpalcie uznany gol Suareza. Tam nawet linii nie pokazali

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?