4

@BarcaInfo Oby, on jest kluczem na Mbappe.

2

@VamosRakieta Na Seville, na drużyne z takim pressingiem? Remis bedzie sukcesem.

1

@Mathew16 A co on dla Danii zrobił.

2

@VeB 1899 Po czym wnosisz, że ma potencjał? Ile meczy obejrzałeś? Kiedy miałby niby grać i za kogo?

9

Zdecydowanie sie zgadzam z decyzja Koemana.

0

@Cobra303 Wszędzie teorie spiskowe widzicie :D

0

@Jonyx Dokładnie, to tak jak my z Betisem. Czasem po prostu zespoły mają patent ze względu na styl.

0

@Nihas Lepiej wiesz niż rządy, ja oceniam AZ. Znowu ludzi traktuja jak bydło, jedni dostaja lepsza szczepionkę, drudzy, cholera go wie tak naprawdę. A nie powiesz mi, że nagłe wzrosty skuteczności nie są dziwne.

1

@Nihas To ciekawe dlaczego dwa kraje rezygnuja z tej szczepionki.

2

@Khardan :) Zaczeli od 56%, później druga dawka niby 75%. Na tydzień przed info że 92%. RPA wycofała szczepionki z Oksfordu, Szwajcaria w ogóle ich nawet nie zamówiła. Ściema i tyle.

0

@cat_r37 brać, pozbędziemy się pensji i zmiennych dla lvp.

0

@Khardan cieszymy się. My może za 3 lata w tym tempie

0

@Nihas Ascascenika czeka. 50%skutecznosc, już lecę

3

@Damian11 A ty myślisz że Barca wszystko wygra :)

0

Ja dalej z chęcią bym zobaczył linie spalonego przy 2-1 dla AM. Pokazali?

0

No Celta wbijcie cos fartem :D

0

@kkbarca Podsumowanie rządów Bartka

0

@kkbarca Tu chodziło o Cou, a nie Depaya.

0

@ansukapi Po czole by sie kopał i zawsze 20 bramek miał.

5

@Janiama Dla większości LR to Amigos i tyle, zapytaj ile w ogóle strzelił bramek, ile w meczach z Realem. To usłyszysz, że w LM nie strzelał na wyjeździe.

0

@Peciak Wejście Savica na początku drugiej zobacz. Brak żółtej. Ważne by nie Barca, motto sędziów.

3

@Miszcz Textu FCB A zobacz ile ten wypalony gracz strzelił bramek w poprzedni sezonie :) Dodam ze leczył długo kontuzje.

0

@itmustbejoke Koeman postawił na Cou. Sam to potwierdził. Pewnie mieli do wyboru albo gruby albo Cou

1

@matirix20 Będziesz milionerem.

0

@Tasde Trzeba przyznać, że tu ma inny zespół. Zobacz jakie patelnie mu wykładają.

1

@itmustbejoke Ja tam moge zrozumieć, słabszy sezon. Do tego mieli Grie, Leo, Ansu, Dembele, Cou , Trincao. A zarobki Luisa sporo nas kosztowały, bledem było to by zrobić to za wszelka cenę.

4

Dla mnie uznanie tego gola to kryminał. Faule, karne rozumiem, ale spalone to linia i tam był spalony jak nic.

3

Przecież to był spalony

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Damian11 Ta w szczególności z RM zawodził. No chyba, że to nie ważne mecze dla ciebie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?