1

@FIJI Zmęczony, ale kilka odbiorców mial. Średnio na ławce mial do środka.

1

@BarcaInfo W życiu, Ham, prostak, plujący na wielkie Duńczyka.

0

@BarcaInfo Nie rozumiem po co.

0

@ObiektywnyKibic121 Może takie miał zadanie?

1

@kkbarca Mingueza , Dembele i już słabiej :D

8

Co wy macie z tym kur pluciem. Nie podał to brak szacunku, opluł,? Przygrzało was? Do Grie nie podawał też wiecznie to pisaliście. Podjął zła decyzje tyle, o jakim szacunku wy piszecie.

1

@AduŚ07 Przecież podał do Alby. W drugiej komu miał podać?

0

Bardzo dobry mecz Barcelony. Niestety ale strona Minguezy, Dembele w obronie to dramat.

0

Na co Koemna czeka? Przecież strona Dembele i Minguezy to horror gwarantowany. Z przodu Grie, Dembele, Messi, Pedri? Po co teraz?

1

15 minut my chcemy wynik bronic?

0

@monsterrize Chłopie , daj z calej pis.. i tyle. Co tu analizować , wita itp? Tak grałem. Do poziomu Juniorskiego ale grałem.

1

@Khardan Zmiana Pjanica to jego decyzja nie LR

1

Siedlismy, zapowiada sie strata pkt. Pytanie ile

0

Nie rozumiem zmiany, Pjanic dobrze grał, masakra gra Mingueza.

0

Wszystko storna Minguezy idzie.

0

Wróciła stara dobra Barcelona. Zaraz umoczymy ten mecz

0

Mówiłem. Musimy strzelić bo coś sobie wbijemy. Mingueza out

0

@monsterrize Dawno większej głupoty nie czytałem. Po pierwsze bramka z poza 16-tki :) Po drugie Debele wyj. w trybuny, strzelaj po ziemi to chyba nie poleci w kosmos?

11

Lahoz nie pozwala na ta gierki AB. Od razu żółta, bardzo dobre zawody sędziego.

0

Cały tydzień pokazują jak Dembele wali bramki, przychodzi mecz i staje sie pokraką. Głowa mu nie lata, niestety. :( Musimy coś strzelić bo naszaobroga na bank zrobi z 1 wielbłąd.

0

Fajnie by było zobaczyć szybki dwa brami dla Barcy. Niestety pewnie będzie mega ciężko

0

@BarcaInfo Liczyłem że Sergi Roberto zagra :(

0

@skakun95 no ale on w LM nie StrzeLa.

0

O 18:00 spróbują, Mirror po co to wklejac ?

0

@Mocher91 Moze i tak , ale sa bardzo równi i zasługują na ten moment na majstra

6

Referee: Jesus Gil Manzano, Spain Tu macie info dlaczego Madryt pkt nie straci

0

@BarcaInfo Moze z Hiszpani?

2

@BarcaInfo Stary Amigos. Emerytura a nie w poważnej piłce. Główny winowajca 8-2 z BM.

0

@LionelM95 Nie do końca, on wie, że ta banda idiotów będzie jeszcze tylko miesiąc w tym klubie.

0

@BarcaInfo Jest fanem Leo, ale dla kasy tez gra :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?