tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@FIJI Zmęczony, ale kilka odbiorców mial. Średnio na ławce mial do środka.
1
@BarcaInfo W życiu, Ham, prostak, plujący na wielkie Duńczyka.
0
@BarcaInfo Nie rozumiem po co.
0
@ObiektywnyKibic121 Może takie miał zadanie?
1
@kkbarca Mingueza , Dembele i już słabiej :D
8
Co wy macie z tym kur pluciem. Nie podał to brak szacunku, opluł,? Przygrzało was? Do Grie nie podawał też wiecznie to pisaliście. Podjął zła decyzje tyle, o jakim szacunku wy piszecie.
1
@AduŚ07 Przecież podał do Alby. W drugiej komu miał podać?
0
Bardzo dobry mecz Barcelony. Niestety ale strona Minguezy, Dembele w obronie to dramat.
0
Na co Koemna czeka? Przecież strona Dembele i Minguezy to horror gwarantowany. Z przodu Grie, Dembele, Messi, Pedri? Po co teraz?
1
15 minut my chcemy wynik bronic?
0
@monsterrize Chłopie , daj z calej pis.. i tyle. Co tu analizować , wita itp? Tak grałem. Do poziomu Juniorskiego ale grałem.
1
@Khardan Zmiana Pjanica to jego decyzja nie LR
1
Siedlismy, zapowiada sie strata pkt. Pytanie ile
0
Nie rozumiem zmiany, Pjanic dobrze grał, masakra gra Mingueza.
0
Wszystko storna Minguezy idzie.
0
Wróciła stara dobra Barcelona. Zaraz umoczymy ten mecz
0
Mówiłem. Musimy strzelić bo coś sobie wbijemy. Mingueza out
0
@monsterrize Dawno większej głupoty nie czytałem. Po pierwsze bramka z poza 16-tki :) Po drugie Debele wyj. w trybuny, strzelaj po ziemi to chyba nie poleci w kosmos?
11
Lahoz nie pozwala na ta gierki AB. Od razu żółta, bardzo dobre zawody sędziego.
0
Cały tydzień pokazują jak Dembele wali bramki, przychodzi mecz i staje sie pokraką. Głowa mu nie lata, niestety. :( Musimy coś strzelić bo naszaobroga na bank zrobi z 1 wielbłąd.
0
Fajnie by było zobaczyć szybki dwa brami dla Barcy. Niestety pewnie będzie mega ciężko
0
@BarcaInfo Liczyłem że Sergi Roberto zagra :(
0
@skakun95 no ale on w LM nie StrzeLa.
0
O 18:00 spróbują, Mirror po co to wklejac ?
0
@Mocher91 Moze i tak , ale sa bardzo równi i zasługują na ten moment na majstra
6
Referee: Jesus Gil Manzano, Spain Tu macie info dlaczego Madryt pkt nie straci
0
@BarcaInfo Moze z Hiszpani?
2
@BarcaInfo Stary Amigos. Emerytura a nie w poważnej piłce. Główny winowajca 8-2 z BM.
0
@LionelM95 Nie do końca, on wie, że ta banda idiotów będzie jeszcze tylko miesiąc w tym klubie.
0
@BarcaInfo Jest fanem Leo, ale dla kasy tez gra :)