tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Herato Ty porównujesz Leo z Pogba, Robbenem, Ribery? A Manu jak sobie poradziło? Bo chyba nie przypominam sobie ich w LM na wysokim miejscu
2
@l0Messini Ciebie na pewno
0
@BarcaInfo Sport dementuje, czemu mnie to nie dziwi :)
0
@marcin000019 On odpali, a Cou to teraz za Leo będzie na jego poziomie.
1
@MLSPolska Skoro on pluje, to co dopiero zarząd?
3
@Jaca27 Kibice zwalniają Zarząd, od 4 lat zwalniają, jak robi to Kapitan którego wszyscy jadą to też źle.
0
@tomcias10 I tak mają, za pół roku wybory. Po co by teraz to robili?
0
@bartekvisca Za Łukaszenko też jesteś, no bo jak obalić rząd i jakim prawem. Jak ktoś robi wały i źle zarządza to powinien wprdl, tylko siłą można się pozbyć zarazy.
0
@BarcaInfo 4 osoby na krzyż. W takiej Warszawie to by od razu kilkadziesiąt tysięcy ludzi wyszło.
0
@robsesh Co Ronaldo miał zwalniać? Prezesa, który wygrał 4xLM ? Nie widzisz różnicy?
0
@justfootball Tu nie chodzi co chce Leo, a co chcą wszyscy, wszyscy chcą wyjebania Zarządu. I o to chodzi Leo, nie Suarez, itp, tylko wyjebanie Zarządu.
7
Do wszystkich co krytykuje LEo. Zobaczcie kto wspiera Leo, Puyol, Eto - to nie dziadki, których chcemy by odeszli to nasze legendy, to tylko pokazuję, że Bartek ze swoją ferajna musi odejść.
0
@BarcaInfo Jako pierwsi podali info ze Leo odchodzi
0
@Azi Swiecicki niech siedzi w tej Serie A. Tu nie chodzi o święte krowy a jebany zarząd, transfery to kompromitacja
1
@BarcaInfo Do wszystkich idiotow co piszą że Leo nie może rządzić klubem. Bartek tym bardziej i tu chodzi o wyj. Tego człowieka
1
Właśnie kończy się jeden etap historii Barcelony, czas na kolrjny. Długo Leo nikt nie przebije, niech idzie będzie szczęśliwy, tu tylko wszyscy mają od niego wymagania by sam mecze wygrywał, a jak przegrywają to jego wina. Musi być w miejscu gdzie nie będzie takiej presji, a fun.
0
@donleo12 ta jak wszystkie. Ja wierzę tylko temu Ben Achraf czy jakoś tak
0
@FDJ Po czym wnosisz, że Busi tak by zrobił? Znasz go?
0
@kaladin Czyli za zasługi ma grać? Z taki podejściem nigdy nie będziemy się liczyć w LM. Mają grać najlepsi i w najlepszej formie.
0
@Mesi12 a Twoi rodzice? Jak zachorują i wylądują w szpitalu, przywitasz ich elo stare dziady?
0
@BarcaInfo Nie mogą rozwiązać umowy. Chyba, że wypłacą kasę za całosc kontraktu,
0
@BarcaInfo A podawanie wypocin Sportu czy MD czym jest jak nie fejkiem? To są ich domysły, a nie wiarygodne newsy. Praktycznie 90% ich wypocin to bzdura
0
@Kyman Ja się odnosiłem do autora tematu :)
0
@Kyman Cou też.
0
@emeu Po co kupować kogoś za Semedo, jest Wauge czy jak on się nazywa? Cou to nie wzmocnienie.
0
Dziennikarze są na tych spotkaniach f2f widzę. Może zamiast Koemana niech prowadzą te rozmowy :)
0
@10SzymonBarca10 Nic nie zmienia że był najsłabszy w BM.
0
@Colon niech zacznie od siebie
0
@kuz wczoraj najsłabszy w Bayernie, wszyscy biegają, grają z pierwszej. Cou zejście do środka i ciągnie ta piłkę ch. Wie po co.
0
@Barcaa12 Bayern ma genialna pomoc, bez pomocy obrona sama nie da rady