1

@BarcaInfo Niech odchodzi. Jeśli chce kasy nic na siłę.A prawda jest taka że ta Menda chce jeszcze podnieść pensje Fatiemu i zgarnąć siano za podpis.

1

@barcelonaLM Miał lewy patelnie. No ale czasem szczęścia brak.

0

@Jacu327 To nie RM. Wtedy sędzia by się nie zastanawiał

0

@Kuracjusz Przecież on od początku za Flicka jest rezerwowym

9

@BarcaInfo Głupki Setiene jest wolny. Przecież to Cruffista

2

@kulek22 Rafinha zdrowy zjada ta nasza pomoc

1

@BarcaInfo Sprzedamy szkółkę, młodych, a dziady zostaną :)

4

@masq Konfederacja - zaraz zobaczymy czy wyłapie

0

@ViscaBarca123 Nikt nie zrezygnuje z wynagrodzenia. Chodz Pique mówił, że może odejść jak trzeba

2

Sport jak zawsze, napisze wszystko co kibice chcą usłyszeć . :)

0

@BarcaInfo Co ma powiedzieć po jednym dniu? Będzie woda na bank.

1

@MesQueUnClub96 To polityka, czego oczekujesz?

0

@arasz1819 wybory marzec, ale przejęcie sterów to wrzesień. Tak to działa

0

Idzie druga fala covid i Szumo odchodzi, teraz chociaż będzie etycznie kradł

0

Europa przed nami. Mamy ich, jesteśmy wielcy :) polska ekstraklasa to dramat

1

@Firestone Setiene nie zrobił ani razu wrażenia, od samego początku słyszałem jak kocha Barcę, piłkarzy i styl. A on miał być trenerem a nie fanbojem

1

@Janiama Abidal miał konflikt z Messim i szatnia. Bartek go pocisnął.

0

@pride1899 A czy każdy musi żyć jak katolicy chcą? Może nie chce mieć dzieci? Nie muszę brać kościelnego ślubu?

0

@Criss18Barca A ile na chodzie? A i kto to będzie prowadził jak nasi wojskowi na wiecznym l4

1

@kkbarca asystent Koemana dla mnie pozytyw.

0

@Bigallo ale ty wiesz ze kontra obowiązuje obie strony?

47

@jeyx77x Pjanic 30 lat start dziad, KDB 29 młodzik.

1

@th@les Po jego wtopie o Setiene, nie chce mi się go słuchać

0

@Janiama Często jesteś mądry po szkodzie, często się z tobą zgadzam, ale ZWOLNIENIA NATYCHMIASTOWEGO, chcieli kibice i dziennikarze. Gdyby nie było presji byłoby dokładnie tak jak piszesz. Zarząd miałby czas na znalezienie kandydata.

1

@semafor Ja też nie :)

1

@BarcaInfo W Polsce to by już rozsadzili biura klubu. Kibice Barcy tylko w necie piszą #out

0

@BarcaInfo u nas nie ma siana.

0

@Grubson06 Dlaczego mnie nie dziwi że teraz szmaciaki będą to pisać. Lykajcie dalej

0

@semafor rok kontraktu, 34 lata :) odłóż co bierzesz

0

@Keson Jest młody wystarczy, wszyscy młodzi są genialni i cudowni i lepsi od wszystkich naszych

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?