tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@BarcaInfo Niech odchodzi. Jeśli chce kasy nic na siłę.A prawda jest taka że ta Menda chce jeszcze podnieść pensje Fatiemu i zgarnąć siano za podpis.
1
@barcelonaLM Miał lewy patelnie. No ale czasem szczęścia brak.
0
@Jacu327 To nie RM. Wtedy sędzia by się nie zastanawiał
0
@Kuracjusz Przecież on od początku za Flicka jest rezerwowym
9
@BarcaInfo Głupki Setiene jest wolny. Przecież to Cruffista
2
@kulek22 Rafinha zdrowy zjada ta nasza pomoc
1
@BarcaInfo Sprzedamy szkółkę, młodych, a dziady zostaną :)
4
@masq Konfederacja - zaraz zobaczymy czy wyłapie
0
@ViscaBarca123 Nikt nie zrezygnuje z wynagrodzenia. Chodz Pique mówił, że może odejść jak trzeba
2
Sport jak zawsze, napisze wszystko co kibice chcą usłyszeć . :)
0
@BarcaInfo Co ma powiedzieć po jednym dniu? Będzie woda na bank.
1
@MesQueUnClub96 To polityka, czego oczekujesz?
0
@arasz1819 wybory marzec, ale przejęcie sterów to wrzesień. Tak to działa
0
Idzie druga fala covid i Szumo odchodzi, teraz chociaż będzie etycznie kradł
0
Europa przed nami. Mamy ich, jesteśmy wielcy :) polska ekstraklasa to dramat
1
@Firestone Setiene nie zrobił ani razu wrażenia, od samego początku słyszałem jak kocha Barcę, piłkarzy i styl. A on miał być trenerem a nie fanbojem
1
@Janiama Abidal miał konflikt z Messim i szatnia. Bartek go pocisnął.
0
@pride1899 A czy każdy musi żyć jak katolicy chcą? Może nie chce mieć dzieci? Nie muszę brać kościelnego ślubu?
0
@Criss18Barca A ile na chodzie? A i kto to będzie prowadził jak nasi wojskowi na wiecznym l4
1
@kkbarca asystent Koemana dla mnie pozytyw.
0
@Bigallo ale ty wiesz ze kontra obowiązuje obie strony?
47
@jeyx77x Pjanic 30 lat start dziad, KDB 29 młodzik.
1
@th@les Po jego wtopie o Setiene, nie chce mi się go słuchać
0
@Janiama Często jesteś mądry po szkodzie, często się z tobą zgadzam, ale ZWOLNIENIA NATYCHMIASTOWEGO, chcieli kibice i dziennikarze. Gdyby nie było presji byłoby dokładnie tak jak piszesz. Zarząd miałby czas na znalezienie kandydata.
1
@semafor Ja też nie :)
1
@BarcaInfo W Polsce to by już rozsadzili biura klubu. Kibice Barcy tylko w necie piszą #out
0
@BarcaInfo u nas nie ma siana.
0
@Grubson06 Dlaczego mnie nie dziwi że teraz szmaciaki będą to pisać. Lykajcie dalej
0
@semafor rok kontraktu, 34 lata :) odłóż co bierzesz
0
@Keson Jest młody wystarczy, wszyscy młodzi są genialni i cudowni i lepsi od wszystkich naszych