1

@Gruak jakie to proste, zapytaj Amerykanów czy zadowoleni z prywatnej służby zdrowia, pokaz mi w Europie prywatna służbę zdrowia. Niemcy mogą sami sobie kupić ubezpieczenie, wykuoilo ich 9% i tylko najbogatsi. Pokaz mi jeden, jeden Kur. Kraj z prywatna służba zdrowia z pozytywna ocena

0

@icmmii Orlen sponsorował kanał zero. Czy jak to się nazywa. Sam to potwierdził w dyskusji

2

@adi7adi8 no jak jest serwis to i ja zaczynam wierzyć w świetny tu wynik. Drabinka taka, że chyba nigdy się nie powtórzy.
@Encore Coco pokona Sabalenke

0

@Comentateiro dlatego podpisałem, czy przez kilka osób trzeba oceniać całość? Jestem pewien że Caritas sam w sobie pomaga znacznie więcej niż ma w szeregach złodziei. Ale sam zobacz, codziennie wpisy jadące po WOŚP. Jakby poprostu nie mogli nie wpłacać, nie oczekiwać

1

"Sąd Najwyższy oddalił skargi Caritas Diecezji Płockiej. Chodzi o ponad 14 mln zł wraz z odsetkami. "

Dodałem specjalnie link nie z onetu z 2021r. sprawa jest zamknięta, prawomocna, dwa odwołania odrzucone, temat za czasów i PIS i PO. Wiec nie ma polityki.
Caritas to ta piękna instytucja, lepsza niż WOŚP

https://www.money.pl/gospodarka/jest-wyrok-w-sprawie-caritas-diecezji-plockiej-chodzi-o-miliony-zl-7080128639691328a.html

|No i teraz strzelać w każdy Caritas, każdy oddział? Nie, zawsze są złodzieje, byli i będą. Ten wyrok nie znaczy ze Caritas sam w sobie jest zły to tylko jeden oddział.

0

@Ojciec5tkidzieci musze fv skoro sam potwierdził ze dostał hajs z Orlenu? Mam ci znaleźć jego wypowiedz ze dostał, oczywiście napisał ze to sponsoring, ale jednak, podesłać?

10

@Rupert_Haubica jeśli nie podcierasz dupska to tak. Wręcz wskazane

0

@Ojciec5tkidzieci udowodnieniem będzie akcja atakowania PIS PO, jak więcej uderzy w pis ja odszczekam.

0

@Ojciec5tkidzieci no to za miesiąc zobaczymy w kogo wali Stano. Co ci szkodzi? FV wiadomo kto mu wystawiał, nie musisz wieżyc przecież prawda? Chyba ze nie umiesz być obiektywny i za miesiąc porównać. To fakt bez sensu.

0

@Ojciec5tkidzieci to zwykle populistycznie gadki pod to co ludzie chcą. Nie ma tu nic wspólnego z Konfa. Po prostu poczytali sondaże co ludzi wkur. i próbuje zgarnąć elektorat niezdecydowanych. Dokładnie to samo chce Konfa. Wiesz co będzie kolejne by zgarnąć elektorat imigranci.

0

@Ojciec5tkidzieci :) niech pomyślę fv z Orlenu, Mazurek :D Kur. ja ciebie proszę, spotkajmy się tu za miesiąc i podsumujmy strzały w trzaskowskiego vs w Nawrockiego ok? Zwykłe fakty, na razie gania po wawie i pokazuje zakupy kibli i ławeczek przez trzaska, tzn nawet nie przez niego bo przypominam ze dzielnice maja swój hajs i to nie są decyzje prezydenta wawy tylko.
Wiec PIS - 0, PO - 1, na dziś. Za miesiąc posumujemy ok?

1

@D10SLEO to czemu się teraz nie śmieje? Jak myślisz? To ziomuś na zlecenie, nikt nie pamięta co było dwa lata temu, nikt nie pamięta covid, lasów itd. Dorośnij. On ma w dupie PIS i KO, ten kto płaci temu będzie robił reklamę w necie u dzieciaków.

2

@arasz1819 wiesz po co Krzysio się pojawi? A by strzelać w trzaska, to dobra taktyka. Juz widać ze pokazuje patologiczne kible w wawie, oczywiście narodowościowych ławeczek za 100tys juz nie pokazuje, ale o to chodzi. Dzieciaki uwierzą. On dostaje hajs za to, a w necie jest mocny i dobry.

4

@arasz1819 czym więcej kandydatów tym pewne ze Nawrocki z Trzaskowskim w 2 turze.

1

@Muszynianka w allegro pay haczyka nie ma. bierzesz dwie czy tam opozniona płatność i nic nie płacisz. Ale 100zl to chyba za jakis duży zakup, bo aż tak nie oferowali zniżek. To trochę jak karta kredytowa, jak nie masz hajsu to nagle sobie myślisz a zapłacę za 30 dni i wydasz. A jak nie to zaproponują ci raty na dłużej i tam juz na tobie zarobią. Reasumując, masz głowę i nie będziesz kupował na potęgę i spłacał za miesiąc to tylko zyskasz, jak nie , to stracisz.

9

@D10SLEO Pokaz rząd który zrobil cokolwiek dobrego ze służba zdrowia, 1 od ostatnich 40 lat. Przestancie prdl ze wybierzecie nowych i oni to zmienia. Nic nie zrobią nowego. Pis rządził, nic dobrego nie zrobil. Co teraz nagle będą kur. mistrzami świata?

7

@kuz I niech ćpaja w dupie to mam, kupują sprzęt za miliony. Jak Prawicą taka kur. mądra niech zmontują podobna zbiórkę i robią to samo, obiecuje ze nie zapytam o pół fv.

4

@Mitch_Atleta rząd? Który ? Bo służba zdrowia zdycha od 30 lat. I nikt pomysłu nie ma, może sprywatyzować? To zdechniesz szybciej niż ci się wydaje.

27

@D10SLEO nie mam nic, ale się wypowiem. Skoro nie masz nic, to nie krytykuj. skoro ludzie wrzucają i sprzęt się pojawia, to poprostu dajcie chociaż tu ludziom decydować gdzie komu wpłaca hajs. Ja na pomagam wrzucam czasem wsparcie, wiesz ze nigdy nie sprawdziłem czy uzbierali, czy pomogli, czy ktoś mnie wyd. .. itd? Poprostu dajcie sobie juz kur spokój z ta dyskusja, pokaz fv itd. Caritas jest od miliona lat, czy kiedykolwiek ktoś poprosił ich o fv?

0

@takisobiektos spokojnie prezydent Francji pomoże

1

@MOLESTA tik tok jest jeszcze większym gownem, tam nie ma kompletnie kontroli a bardziej sterowalny. Czyli zatrzymasz się na fake filmie i algorytm storpeduje ciebie milionem podobnych fake. Dzieciaki w to wierzą, nikt tego nie weryfikuje

1

@Rastafarnianin tu chodzi o to że on jest skrajnym prawicowcem, który w przeciwienstwie do Sławka, Bosaka i Wipler nie zmieni swoich poglądów pod to by dostać się do władzy, a te poglądy blokują trochę konfe. Tyle i aż tyle, coś ala Korwin

3

@MOLESTA w Polsce też to gówno propagandowe bez kontroli zakazac.

0

@beter2 Z Getafe trzeba pilnowac startu meczu. Oni beda próbowali szybko strzelić i autobus. Utrzymać 10 minut i później damy sobie spokojnie rade.

0

@SergioBusquets5 straszna głupota klubu, koleś łapie kontuzje ma kontrakt, kolesiowi odbija nie chce grać, ma 10 lat kontraktu. Debilizm

0

@marcin62 pieniądze robią z ludźmi debili

0

@arasz1819 ale wczoraj to i kibice Realu krytykuja sędziowanie. Przynajmniej tych co znam, ba widzialem na x kilku komentatorów którzy sami mowili, że decyzje sa tragiczne i wpływają na opinie Realu.

0

@kpiarz to bardziej Hernandez. Wiadomy szmaciarz Realu

1

@ali3gator na szczęście mają to przetestować, Colina na to naciska. Skończą się je. Vary sędziów obsługujących Var, to oni są problemem

1

@Gibbon_FCB nie zabrali. Gwizdek był przed wrzuceniem piłki, do tego doliczone były 4 minuty, a byla 96-ta

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?