tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Remis dziś, taka ciekawostka powoduje ze mamy tyle samo pkt co 4 AB jak wygrają. A my tu marzenia mamy o LL. Porażka wiadomo. Ale wierze ze wciśniemy tu na 2-1
3
Potrzebujemy tu wcisnąć farfocla i zapomnieć ten mecz, nic więcej.
2
@jacobFCB FDJ to zaatakują w środku i się obsra.
4
Dobrze powiedziane, wracają demony LL. Nie potrafią domykać meczy, to samo było za Xaviego. Strasznie nam brakuje skuteczności w lidze. Dlaczego Rafa mając 1,5 metra do wręcz pustej bramki trafia tam gdzie trafia.
0
@kuz o bo mieli inne 2 setki i sprdl
0
@fotohobby Rafa mial 100-tke jak z AM, sprdl to co musiał wykorzystać
0
@Toretto nie ma tu dziś jakiejś brutalnej gry.
3
Getafe przycisnęło przez 2 minuty i to wystarczyło do wypracowania sobie setki. Żałosne to jest. Bramka nie tylko na konto Peny, ale takie cos wybija się na bok.
0
@messi564 ale za co, nie faulują, grają swoje.
0
No jak można nie wbijać takich sytuacji. Ja prdl
0
@rado_Barca ta , taki mecz a AM. Od razu o tym pomyślałem.
0
no właśnie, mamy 100% sytuacje i się zemściło. Blad Peny, to się zbija na bok, a nie do środka.
0
Ale to zjeb. ehhhh szkoda :(
1
Bardzo dobrze ze Flick od stycznia cofnął linie obrony, teraz tez nie szaleć i grac niżej, spokojnie czekać i grac swoje. Najlepiej 2-0
1
Ale autobus. Masakra
2
@Encore to co my zrobiliśmy w lis/gru to jakiś ewenement którego chyba nikt nie rozumie
0
O ho szczęście am opuściło
0
@nowy2016 no tak bo biedni o nią dbają. Każdy ma to w dupie.
1
@mekston wiemy jak z jej zdrowiem. A plecy to wpływ na serwis, a to jej największa broń
4
@Hasszz no i nie dawaj, twoje pieniądze, dla mnie to nic nie zmienia w opinii do ciebie. Twój wybór
1
@mekston odpowiedziała że liczy że fizjo dokona cudu, więc chyba poważnie
0
@mekston Ryba walczy z kontuzja.
2
@Gruak przeczytaj geniuszu. Całość, ile składek w wieku produkcyjnym będziesz grzał, do tego jak dopierd. Inflacja gdy masz to rozwiązanie, powodzenia ze złamana noga w szpitalu.
https://www.termedia.pl/mz/Singapur-czy-to-dobry-przyklad-rynkowego-systemu-ochrony-zdrowia-,48142.html
0
@DamianBarcaCule przypilnować początku meczu, Getafe wtedy zaatakuje by wbić farfocla na 1-0 i autobus. Zagrać na spokoju, ale skuteczność potrzebna bo tu nie będzie miejsca na kontry jak z Realem i Betisem
0
@FCB24 lis, gru, średnia forma odpoczął i znowu gra. Nie wiem czemu z Betisem grał do końca jak jest Fort
12
@Rastafarnianin a bagaże nosił ci Nepalczyk? To podstawa. Bez niego to ja nawet po schodach nie wchodzę
1
@Marcelinho99 ja to myślę że Flick czekał na powód by postawić Wojtka w bramce. Znalazł i teraz będzie bronił Wojtek
0
@FcPortoFan1999 ale to jakby co półfinał dopiero. Iga ma taką drabinkę, ale i formę z tego co skrót widziałem że musi być w półfinale, chyba że kontuzja.
0
@FcPortoFan1999 coś jak swego czasu z Iga, świetny start Igi a końcówka rozjechana
2
@graco14 ale my potrzebujemy nie gorszy niż... A dobrego zmiennika. Fati jest fatalny to co weźmiemy mniej fatalnego? Ja ogólnie nie wiem w jakiej formie jest Anglii bo od pół roku pilki nie kopnął