tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Gibbon_FCB nie zabrali. Gwizdek był przed wrzuceniem piłki, do tego doliczone były 4 minuty, a byla 96-ta
0
A na Var jest Hernandez Hernandez, to co wy się spodziewaliście, ja na prawdę przestałem się martwic kto jako główny sędziuje, a bardziej kto siedzi przy monitorze.
0
karny karnym, ale zobaczcie jak Rydiger jeszcze wycina kolesia :D
0
@Fourson to nie dziwne, to poprostu zwykły wał za który nikt nie odpowie. Ale gdyby sędziego dać do monitora i musiałby przez mikrofon podsumować swoja decyzje to wały by się skończyły
1
@PatrykBarca Szmata bramkarza, teraz komentatorzy sami trochę przyznali.
4
Będę to miliard razy powtarzał. Trenerzy powinni mieć po 2 wezwania głównego sędziego do VAR, ba zawsze jest problem z decyzja gdy nie wzywają go do monitora. Gdyby główny sędzia poszedł do monitora nie miałby wyjścia, musiałby karny gwizdnąć.
0
Ta karny, ja was proszę. To Real :))))))
5
@KmN poczekaj, nie wchodziłeś 3 miesiące ale obejrzałeś squid games 2 który wyszedł 25.12
0
@Nightraider jak widzisz w swierszczyku prawicowa jednak napisano że Owsiak jest ponad wszystkimi.
2
@Roobo i 8 lat rządził pis który go nienawidzi i też nic nie zrobili, kradnie, łupie, nic. Ta
1
@Roobo a czyli sąd nakazał, Owsiak tego nie zrobił i co sąd wtedy? Jak nie to nie?
0
@nowy19pl tu się pamięta to co tylko wczoraj, nic więcej
3
@Roobo udowodnił przegrywając te sprawy?
0
@FcPortoFan1999 a wystarczy traktować jedno i drugie normalnie. Majchrzak dostał wprdl od 200 kolesia z rankingu, nikt się nie zajaknal nawet. Przegrał to przegrał, tyle, żyjemy dalej. Ja co do Huberta nigdy nie miałem żadnych oczekiwań.
0
@agaFCB Takie czasy, słabo wygląda WTA obecnie.
1
@adi7adi8 jak Iga serwowala? Bo staty słabe. Patrzę w przyszłość bardziej
1
@Lola120 nie ma zespołu co wszystko wygra. Sami sobie ustawiliśmy miejsce w lidze na własne życzenie. Leganes i am i bylibyśmy liderem. No życie
0
@Aragorn33 styka TikTok
0
@AmigoBlancos już Ci tłumaczę, Kamil Gala zachowuje się jak 70% kibiców Realu, więc powinieneś znać, albo chociaż czytać podobne gówno od innego fana Realu
2
@Kgorecki2500 Sławkowi zabierze 2-3%. Ale jak patrzę na kampanie Sławka to może i więcej.
0
@partymaker a co z nim bo go nie znam :D
0
@partymaker o kim piszesz, nie łapie?
1
Bez Lewego lepszy pressing mamy z 2 napastnikami :) Szczerze na Getafe to nie jest głupie by tak zagrać, bo miejsca będzie dla 9-tki mało.
0
@MesQueUnClub96 Tak, tak o to mi chodziło. Dopisałem.
5
ostatnie 4 mecze z Getafe. 3 remisy i porażka. Czas na przełamanie.
Na wyjezdzie staty
2
Kounde powinien odpocząć, jest Fort.
4
moim zdaniem trzeba cofnąć akcje do faulu na Yamalu.
1
spokojnie zaraz cos wymyśla.
1
co oni kur sprawdzają?
2
Ten spalony to chyba żart.