4

@Kozinho. Mnie najbardziej zastanawia jak to jest ze Jude wiecznie ich wyzywa od skrw, Kur. Itd i nic. To jest niesamowite jak oni go nie słyszą

0

@AlexDark00 ale była możliwość zgłaszania wiarygodności. Obecnie i tweeter i Fb zlikwidowały to. A ludzie wierzą we wszytko

0

@michal26 rzetelne! Aha, skoro tak twierdzisz to nasza dyskusja jest bez sensu. Tweeter nie jest już wiarygodny.

3

@kamiVeB Dzieci nie wolno mieszać w politykę, dorośli jej nie rozumieją i się za nią by zabili w necie to co dopiero granie uczuciami dziecka.

PS. To samo tyczy się również religii. Dzieciom nie powinno się pruć łba czymś w co dorośli wierzą. O fanatykach nie wspominając

0

@michal26 ja jestem za likwidacja tweetera przed wyborami, TikToka i Fb. A tv każdy z kandydatów ma mieć tyle samo czasu, a polityka to tylko debaty i pokazywanie ich z terenu. Społeczeństwo powinno mieć swoje zdanie, ale nie oparte o kłamstwa.

1

@Irmscher10 oni tego nie rozumieją. No ale jak ktoś ma tylko jeden pogląd to nie będzie widział środka. To jest to zło obecnego świata, mamy skrajna lewicę i skrajna prawice. Nic po środku, zero refleksji że oba nurty są Kur niebezpieczne w swoich poglądach

0

Komentarz usunięty

1

@michal26 a nawet to co? Niech wszyscy manipulują, kłamią wrzucają fake itd. Prawda?

2

@michal26 nie ważne kto, ty nic nie rozumiesz, ja mówię że uwolnienie fake wpływa na społeczeństwo, a ty mi próbujesz udowodnić, kto więcej fake wrzuca. Szczeniackie zachowanie, rozumiem że chcesz by społeczeństwo wierzylo w bzdury? Chcesz by twoje dzieci były karmione fakiem?

1

@kuz lepsza kontrolę my z Bilbao :)))) ok, dobrego dnia. Szkoda naszej dyskusji

5

@kuz no z BVB faktycznie zjedliśmy ich, nawet ostatni mecz z Bilbao był średni. Na 21 pkt w lidze zdobyliśmy 5. Forma normalnie mistrzostwo świata. W piłce liczą się wygrane, a nie styl, to nie balet.

3

@michal26 na pewno tylko w jedną stronę? Nie przypominam sobie by wrzucano fake dotyczące prawej strony i leżało sobie tak bez zgłoszenia. Samowolka w fake newsach obojętnie w którą stronę to bardzo mocna broń, przykładem Rumunia jaki to ma wpływ na społeczeństwo. Szkoda ze tego nie widzisz.

0

Pomysł Trumpa i Muska jest jeden. Po uwolnieniu fake newsów na Tweeterze, gdzie tego gówna jest tona, zrobiono to samo z fb. Kiedyś treści były weryfikowane, a obecnie już chulaj dusza. Nowy Fake news co robi furorę.

"Musk przestaje finansować Wbo jak federacja nie zabierze medalu facetowi co walczył jako kobita. Tysiące like jak to wielki Musk. A to kompletna bzdura"

Zastanawia mnie tylko co jest celem tego dzieła i stawiam na narzędzie do jeszcze większej napierd. Między prawa, a lewa strona. Podział ludności na świecie, komuś na tym zależy.

0

@Michael24 odczucia są takie że albo wygramy, albo przegramy.

0

@pt9 True, jeszcze Fati

0

@matirix20 wątpię by ktoś tu miał na myśli że nie zasługuje na więcej, bo zasługuje, ale zasługuje też na klauzule że pensja jest wyższa gdy jest zdrowy. Do tego pamiętaj że Włochy mają przewagę, mają znacznie niższy podatek

0

@wawrzyn1 no przecież Real nie sklei im tych mięśni. Widocznie to tylko zmęczenie.

0

@MesQueUnClub96 dobrze dla Igi

0

@Lola120 dlatego zawsze ale to zawsze trzeba się miliard razy zastanowić nad przedłużeniem kontraktu na chorych zasadach. Tu trzeba jednak pochwalić Laporte, bo nie daje kuriozalnych kontraktów jak za czasów Bartka i Abidala, tam to Kur. Gracz głębokich rezerw miał pensje lepsze od połowy Europy. Z jednym wyjątkiem - Lewandowski. Jego kontrakt jest za wysoki i klauzula gdzie 36 latek ma opcje przedłużenia na kolejny rok z dużą pensja jest chora

1

@BulaKG a w sumie nie możemy tego Gaye ściągnąć? No kuzwa on bez jednej nogi będzie lepszy od Balde

1

@Astad Podziękować Tebasowi, oba kluby nie mogą nikogo sensownego kupić.

0

@tomek8756 "Chono tu" tak mówię, może dlatego jestem bezrobotny znowu.

1

@ViscaBarca123 Dzięki, myślałem ze ten Diarra juz może grac. Bo sporo o nim pisali i wyglądał świetnie.

0

@FcPortoFan1999 A twoja skromna osoba?

3

@ViscaBarca123 Dostaniesz choinkę zapachowa w nagrodę za bycie inwestorem. Koszt 19,99 w Action. Tzn sam masz sobie kupić z tych 13zł

14

@Arden Pojebało go, mógł zakończyć karierę chłopakowi.

0

A tak na poważnie są gdzieś wyniki tej gali ? Jedyne co wiem ze oponiarz wygrał.

0

@pozor może nie ze tak się posypie jak Varane, ale jednak uważam ze on ma mocny problem z kontuzjami, on 50% czasu jest dostępny. Wiec 50 baniek na rok przed końcem? No sprzedałbym

2

@ViscaBarca123 A jak Afrykański zaciąg, tacy wybitni mieli być, a w 3 lidze problem?

0

@Coutinho007 Padake? Oni juz z 5-0 powinni prowadzić. Ale tak fakt prowadza 1-0. Problem z wykończeniem maja, w sumie jak my ostatnio.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?