tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FcPortoFan1999 poprostu rozstali się w zgodzie, więc otoczenie nie widziało.
0
@Patriskos mysle że odejdzie w lato.
- częste kontuzje
- możemy zarobic
- za free jest Tah (chyba tak się pisze)
Poniżej filmik gdzie rozmawia z lewym, widać jego reakcje. Jedyna szansa to właśnie by odszedł w lato nie teraz. Ale Juve ma parcie teraz bo mają dramat
0
@bart_azz rozumiem że chcesz odpaść Cześć pucharu króla?
9
@ViscaelBarca2007 przecież Dembele sam nie wiedział że się żeni
0
@Lordzi Barca jak wjeb. Pierwsza idzie po 2,3 itd. A Real wiecznie boi się tych manit, inni wjeb. Im 1,2 i pełne gacie
2
Ile tych przeróbek po meczu w necie. Nieźle :)
https://www.instagram.com/reel/DEvZtVMTSMR/?igsh=bGw4d2RvbG5xaDEx
https://www.instagram.com/reel/DEvclfFu4pL/?igsh=MWw1emowZTJmcXB0bA==
7
@norbi77 trochę zaślepieni jesteśmy tym że Pena jest średni, Wojtas nie broni jakoś dobrze, Al i tak jakoś pewniej się z nim czuje w bramce
0
@Murazor niestety dobrze wygląda Leverkusen. Dobrze taktycznie przede wszystkim, gra z dobrym pomysłem. Ale Real to gwiazdy a to łatwe nie jest bo nie zawsze słuchają.
0
@JordiAlbion po sezonie przychodzi Alonso
0
@wojopancer
Wczoraj jakis komentator powiedział ze 5-0
0
Gol na konto Peny. To nawet w okienko nie szło.
1
@adi7adi8 to może być kwestia pierwszego meczu. Ale serwis jak wpadnie na dobrze returnujaca spowoduje że Iga będzie walczyć o każdy swój gem a to wiadomo spowoduje nerwy u Igi.
Trzeba zerkać z kim gra i na live ocenić i można postawić na porażkę, bo na rywale Igi są zawsze mega wysokie kursy i można zarobić. Nie że jej życzę, trzymam kciuki, ale nie nastawiam się.
0
Iga z tym swoim serwisem to zakończy AO na poziomie ostatnich lat. 2,3 runda i do domu. Wiktorowski to poprawił rok temu, nie rozumiem czemu znowu Iga wróciła do tak wolnego serwowania. Gdyby dziś usunąć nazwiska przy zawodniczkach, to nie ma różnicy w jakości gry.
0
@mientusek1407 w obronie go objezdzali, ta wraca
0
@Pedri16Future my gramy z 3ligowcem jakimś?
0
@Hindus pójdzie do Juve za 50-60.
0
@kuz jak porucho to może zostanie.
3
@Gaucho no ale ma rację
0
@Eto'o9 R10 obawiam się że szwagry go sprzedadzą bo w lato już tyle nie dostaną
1
@Sulimo masa ludzi w to uwierzy
0
@Hindus tylko nie on
0
@bartekvisca potrzebujemy kogoś na lewą stronę. Balde jest słabiutki. Dziś gol, ale jednak to nie ten poziom
0
@MOLESTA w trakcie przygotowania
0
@clyde dlatego będzie ciężko o lalige czy walkę w lm. Brakuje nam ławki. Niby ge jong ale kompletnie bez formy, Ferran jak napisałaś, wahadła też zmienników nie mają.
2
@July_6_BcN przecież on ma grypę jak nic
2
@MesQueUnClub_87 wyleci moim zdaniem z 1ki
1
@Kinginiesta oj po czerwonej dla koneserów to była świetna organizacja meczu. Widowisko siadło, ale taktycznie Barca bardzo się pilnowała
2
@Robert_Kubica na prawdę oceniasz piłkarzy po 1 meczu?
1
@clyde cholernie potrzebujemy zmienników do ofensywy
0
@jacobFCB prawda, kompletnie bez pomysłu byli. Brawa dla Barcy za trzymanie taktyki i linii