tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@mariogbch czemu? Swiecicki świetnie komentuje
2
@norbi77 coś w tym jest :)
0
@Cyzix ale Lewy nie pressuje, to mnie dziwiło, ważne że zdjął napastnika, to było kluczowe.
0
@Nazio_87 nie wiem czemu się go czepiacie, raczej dobrze analizuje mecze.
4
Brawo, brawo brawo. Wielkie brawa za Flicka że po czerwonej zdjął napastnika, chodź dziwiłem się że Gavi zszedł i Yamal, a nie Lewy.
Puchar w sezonie jest, teraz walczyć w lm o jak najwyższa rundę.
0
@krol211 Eric to wiesz 10 baniek
0
@yoli ważne że zdjął napastnika nie popełnił błędu Nie popełnię Monako
0
Flick kurwa Ściąga defensywnego Gaviego, zostawiajac Lewego co nie pressuje. Ludzie
3
No to będzie się działo. Ściągać 1 napastnika. Flick nie sprdl tego, nie grac 3 napastnikami, nie ma potrzeby
5
My zawsze musimy odwalić? Bramka na 5-2 nam nic nie szkodziła, ale 10-tka to juz masakra.
2
Będzie czerwona, Wojtek wie ze faulował, jeśli nie było spalonego.
0
Ale fart, nie dać im wejść w mecz
Ooo :)
1
@Szymemdymek I oby się nie obudził. Też go nie lubie, ale piłkarsko jest naprawdę świetny
0
@krol211 Puszcza, hajs będzie ich korcił.
0
@pluszek ten Realu młodziak, gra całkiem dobrze, nie kumam czemu Ancelotti go na ławie trzyma, w sumie lepiej dla nas :)
1
@Nazio_87 Zrzuca wine na Negreide, Sędziów i cos tam wymyśli
1
@KamQiX to jest niesamowite, ze to zawsze ta średnia jednak w europie Barca ich zawsze leje :D
2
@Lola120 hehe mam to samo :)
0
@takisobiektos trzeba dać czas, młody powinien wchodzić, a nie grac wszystko.
0
@VeVoS stracił pewność siebie. Musi się odblokować. Za bardzo chce, potrzebny luz. Jemu i lewemu
1
@Barcaa12 a jego wystarczy tylko musnac i już leży
0
No to teraz Araujo niech zagra swój najlepszy mecz na pożegnanie
0
@abram3k pisałem to ostatnio, że z młodymi zawsze trzeba poczekać z oceną. Wejścia mają zazwyczaj wybitne a czym dalej w las tym słabiej.
3
@kanver_ bez formy jak z początku sezonu będzie ciężko. Powiedziałbym że są kluczowi by wygrać.
0
@rafik300010 on się obraził po psg że wsparcia nie dostał. A teraz chce hajs.
1
@ViscaelBarca2007 czemu niestety, dzieciak nie wygląda dobrze, z jakiegoś powodu trener Brighton też go wykluczył.
1
@maroon dlatego piszę, usuńmy sondaże.
0
@Miszak no nie. Jak Real pierwszy strzeli to marne szanse że odda
1
@Kozinho. Stawiam na trzecie. Bo to już wielokrotnie było
0
@maroon czemu nie. Uważam to za słuszne, chciałbym by powstała strona rządowa, na której odpalasz kandydata i znasz wszystko na jego temat, poglądy, co zrobił czego nie, kampania, jaka partia, oraz program.