2

@mariogbch czemu? Swiecicki świetnie komentuje

2

@norbi77 coś w tym jest :)

0

@Cyzix ale Lewy nie pressuje, to mnie dziwiło, ważne że zdjął napastnika, to było kluczowe.

0

@Nazio_87 nie wiem czemu się go czepiacie, raczej dobrze analizuje mecze.

4

Brawo, brawo brawo. Wielkie brawa za Flicka że po czerwonej zdjął napastnika, chodź dziwiłem się że Gavi zszedł i Yamal, a nie Lewy.
Puchar w sezonie jest, teraz walczyć w lm o jak najwyższa rundę.

0

@krol211 Eric to wiesz 10 baniek

0

@yoli ważne że zdjął napastnika nie popełnił błędu Nie popełnię Monako

0

Flick kurwa Ściąga defensywnego Gaviego, zostawiajac Lewego co nie pressuje. Ludzie

3

No to będzie się działo. Ściągać 1 napastnika. Flick nie sprdl tego, nie grac 3 napastnikami, nie ma potrzeby

5

My zawsze musimy odwalić? Bramka na 5-2 nam nic nie szkodziła, ale 10-tka to juz masakra.

2

Będzie czerwona, Wojtek wie ze faulował, jeśli nie było spalonego.

0

Ale fart, nie dać im wejść w mecz

Ooo :)

1

@Szymemdymek I oby się nie obudził. Też go nie lubie, ale piłkarsko jest naprawdę świetny

0

@krol211 Puszcza, hajs będzie ich korcił.

0

@pluszek ten Realu młodziak, gra całkiem dobrze, nie kumam czemu Ancelotti go na ławie trzyma, w sumie lepiej dla nas :)

1

@Nazio_87 Zrzuca wine na Negreide, Sędziów i cos tam wymyśli

1

@KamQiX to jest niesamowite, ze to zawsze ta średnia jednak w europie Barca ich zawsze leje :D

2

@Lola120 hehe mam to samo :)

0

@takisobiektos trzeba dać czas, młody powinien wchodzić, a nie grac wszystko.

0

@VeVoS stracił pewność siebie. Musi się odblokować. Za bardzo chce, potrzebny luz. Jemu i lewemu

1

@Barcaa12 a jego wystarczy tylko musnac i już leży

0

No to teraz Araujo niech zagra swój najlepszy mecz na pożegnanie

0

@abram3k pisałem to ostatnio, że z młodymi zawsze trzeba poczekać z oceną. Wejścia mają zazwyczaj wybitne a czym dalej w las tym słabiej.

3

@kanver_ bez formy jak z początku sezonu będzie ciężko. Powiedziałbym że są kluczowi by wygrać.

0

@rafik300010 on się obraził po psg że wsparcia nie dostał. A teraz chce hajs.

1

@ViscaelBarca2007 czemu niestety, dzieciak nie wygląda dobrze, z jakiegoś powodu trener Brighton też go wykluczył.

1

@maroon dlatego piszę, usuńmy sondaże.

0

@Miszak no nie. Jak Real pierwszy strzeli to marne szanse że odda

1

@Kozinho. Stawiam na trzecie. Bo to już wielokrotnie było

0

@maroon czemu nie. Uważam to za słuszne, chciałbym by powstała strona rządowa, na której odpalasz kandydata i znasz wszystko na jego temat, poglądy, co zrobił czego nie, kampania, jaka partia, oraz program.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?