3

O ho chłopaki idą na obiad, uciekam z tej gali. W zła stronę to idzie

0

@Kgorecki2500 oni ukrywają swoje skrajne poglądy, a próbują się zbliżyć bardziej do centralnych, poprostu jeśli chcą władze nie mogą być skrajnii bo tego naród nie lubi

0

@MesQueUnClub96 Nico kosztuje 60, a pasuje stylem, tak wiem gorsza forma, ale to forma tak bywa u młodych.

1

@MesQueUnClub96 co nie zmienia faktu że nie dałbym za niego 80 baniek

1

@Gall jak się od Brauna odkleja i nie będą ta opcja skrajna, to będą odbierani jako ci wiesz nowi, nowocześni, więc moim zdaniem utrzymają elektorat

1

@Kgorecki2500 poprostu chłopaki Sławek, Krzysiek, Wipler chcą władzy, dlatego wychodzą trochę ze skrajności prawicowej i zbliżają się do pis. A Braun władze ma w dup. Trzyma się swoich poglądów

0

@escarabajo dobrze ze Vini się nie kładzie bez faulu

0

@michal26 nigdzie nie masz na siłę wspierania WOŚP.

0

@maroon no tak no no PiS to prawica. Zapomniałem sory.

2

@matirix20 piłkarz świetny, ale osobowość, wielka menda. W szczególności ta wielkość pokazał jak z bidonu wodę wylał na bramkarza Valenci albo jak za jaja się łapał

0

Komentarz usunięty

0

@Tomek54321 trzech trenerów z każdym on miał problem, to toksyczny koleś.

1

@ACMaldini3 dałem Ci odznakę niech to będzie plusik.

3

@ACMaldini3 dlatego nie wolno dla szkółki szaleć z pensjami. Wpierw trzeba zasłużyć pierwszym kontraktem i gra kilka lat by brać podwyżki, a my widzimy młodego od razu sraczka i pensja jakby z 20 lat grał na najwyższym poziomie. Jeśli będzie wolał hajs i odejść no to trudno

1

@Ojciec5tkidzieci jak można rozwalić tak hajs.

1

@ACMaldini3 tak wyróżnia się tym że siedzi na ławce w każdym meczu

1

@Ojciec5tkidzieci zlamas jeden ten Flick. Ja tylko żartowałem

1

@RoberDzik tego Taha za friko, ale potrzebujemy lewego obrońcę i lewego napastnika i 9tke.

Davis ten BM, Nico i nie wiem kogo na 9-tke

5

Ale mnie zasypało, pół metra śniegu, przecież kuźwa to z 3 godziny odśnieżania. Ze wsi też wyjazdu nie ma. Kto to widział na Pomorzu

0

@Nightraider ale to to ja pamiętam, ale jednak później aż tak mocno nie jechał po Barce, myślę że boli go ze go wyr. Na dźwigniach.

0

@SelloutCrowd oby to plotka była

0

@Nightraider chyba jednak najbardziej boli go oszustwo na dźwigniach, lewe firmy co nie zapłaciły

0

@La Pulgaa biorę haalanda bez frytek

2

@cuttersomething jak byś chciał do hotelu dla psów to biorą 80-90zl za dzień, więc 1600zl minimum. Ale skoro to znajoma, ma czas i chce to 600zl plus kupisz wyżywienie psiakowi to chyba ok

9

@takisobiektos ja to wiem, ale jednak zgłosiliśmy 31.12. A po drugie skoro mamy 1:1 to finansowo jesteśmy wkoncu zdrowi. Więc tu nie chodzi o zdrowie finansów danego klubu, a utrudnianie życia.

0

No to teraz wysłuchajmy Tebasa. A
Krytykuje sąd twierdząc że la liga działa by chronić finanse klubów i są w tym perfekcyjnie. To skoro Kur. Barca jeat1:1 to gdzie tu wal finansowy? Czyli rejestrujemy piłkarzy będąc zdrowi finansowo. Sam sobie zaprzecza

3

Dopieli nareszcie, morderca będzie siedział.
Sąd Apelacyjny w Dubaju stwierdził prawną dopuszczalność ekstradycji do Polski Sebastiana M. - przekazał w piątek wieczorem Adam Bodnar.


1

@Mixtape to jest bardziej niż pewne. A prowadzenie Realu to inny świat niż Leverkusen

0

@vangoor no ci powiem masz problem, współczuję, brakuje lodu.

5

@Arden mistrzu, opierdzieli mu konto pięknie. A skoro zlamas to tylko dobrze dla niej

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?