tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@mekston oby była jak piszesz
0
Olmo za Lewego czy jak?
0
@mekston to AO to może być bardzo zgubne ta drabinka.
0
@europejczyk tak jestem. Dlatego agenci chcieli go wypchnąć z klubu.
0
@europejczyk nie to samo co nowy deal.
6
@Sulimo Zarabia kuriozalne pieniadze jak na takiego piłkarza i wiek. Życie piekne
0
@Ojciec5tkidzieci To jest popierd. Za co?
7
@Cule1234 Skreślony. Sztab go widzi na treningach, wiec pewnie wiedza co robią.
2
Agenci obrażeni pewnie. Nie będzie hajsu za transfer do Juve
1
@Gaucho nie masz kogoś jeszcze ze szkółki? Może z Juvenilu kogoś jeszcze?
6
@Ptasior ja na Silve to już dawno patrzeć jie mogę. Nie lubię takich piłkarzy bez pozycji, ni to skrzydłowy, ni 10 takie Ch. Wie co. A najgorsze że pewnie będą nam go wpychać na emeryturę
25
@Rastafarnianin Powiem wiecej, 8 lat szukali haka na niego. Nie znaleźli i co sie dzieje, część Polaków ma problem z Owsiakiem. Twierdza ze hajs wyciąga. Ten kraj jest popr.
0
@KrwawiaceoczyVEB On pół roku piłki nie kopał, średnio na poczatku bedzie.
0
@betonito a co ma powiedzieć że pracuje dla oszustów?
1
@Coutinho007 Pedri tez prawie rok sie bujał i jaka forma, ale widac jak oni pracuja, a Ansu to wiecznie cos, wywalili go z kadry to poszedł sie modlić.
0
Hansi Flick o Ansu Fatim: "Jestem ze wszystkimi szczery. Rozmawiałem z nim. Jest gotowy, aby być profesjonalistą i pokazać świetne występy. Mówiłem mu to, kiedy był kontuzjowany, ale po kontuzji nie pokazał nam swoich 100%. Musi pracować tak jak wszyscy i dawać z siebie wszystko." [@BarcaOneFCB]
Nie wiem czy było, szukałem w artykułach to nie, ale to kolejny trener co strzela w złote dziecko któremu sie nie chce pracować na 100%.
4
No i piękne populistyczne hasełka, Laporta znowu dla Socios wielki Prezes :) Niesamowite universum.
Poczekamy do końca kadencji i zobaczymy co tak na prawdę Laporta sprzedał, bo wszystko ma klauzule poufności.
Ale mnie bardziej chodzi o hasełka, że ludzie to łykają co mówi. Tymczasem już 10-ciu Dyrektorów wyższego szczebla odeszło, ba, Alemany i Cruff dalej bezrobotni, dla mnie to wiele mówi jak ten chłop zarządza. Druga dźwignia, łączenie ile 4 firmy już zaangażowane? Ani jedna nie zapłaciła? Sprzedaż miejsc na 1 dzień przed końcem roku? Słowa o piekna kadre? Szkółka była przed nim i te dzieciaki też, to nie jego robota, a poprzedników, w pierwszym składzie zostali Lewy, Rafa, Kounde. Transferów tona, Roque, Ferran, Olmo ( na ch, kolejna 10-tka ). No ale ok, niech bedzie wielkim prezesem, dla mnie to model z socios jest zjeb.
3
@Rupert_Haubica Nie dziwie sie Lewemu, chce zostawić zespół w połowie sezonu, gdzie pierwsze pół roku był na L4, żałosne zachowanie.
0
@BORO_12 Nawet artykuł jest. Ale ok, twoja opinia.
5
@BORO_12 Właśnie po tym video widać, że juz podjął decyzje.
1
@Mitch_Atleta :) Chyba jedno i drugie :P
1
@MesQueUnClub96 nie lubię Meda jako człowieka za te jego wyskoki darcia japy na wszystkich, więc niech przegra.
1
@AlwaysBlaugrana to nie wrażenie, tak jest. Dodatkowo coś czuję że przy poprzednim kontrakcie coś mu obiecano, miał niezłe oferty i zrezygnował. Klub cały czas kupuje i pytanie co mu proponują, do tego ślepy nie jest słyszy ze Tah dogadany
0
@GigiAmoroso u niego problem ze nikt nie wytrzymuje dłużej niż 2 sezony
2
@wojopancer nie wierzę że dadzą powyżej 50 baniek
1
@mrboom porażka z Sinnerem będzie wpadka? Dziś już miała być.
1
@adi7adi8 raczej krwawił oczy
1
@dv7wisnia kapitan, mamy problem kadrowy on ma to w dupie, w lato niech sobie idzie, ale on musi teraz, to wiele pokazuje. Sprzedać, zapomnieć
12
Inigo widać temperament. Nasz Ramos :)
0
@Nazio_87 nie ma nic lepszego, ogólnie to poprostu szybki piekarnik, nie czekasz aż się nagrzeje, uruchamiasz działa, a wiadomo jak smakuje jedzenie z piekarnika vs mikrofala czy pełen tłuszcz. Zdecydowanie polecam