tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ten Bayer jeszcze to wygra. A z własnej połowy nie wychodzą.
0
@AnsuLamine strzał w pysk w rozumieniu ze chłop jest 5 opcja w ataku. O to mi chodzi, ale dla mnie słusznie , dawno skreśliłem Ansu ze wróci
1
@Linnox Wpadka to juz była z Monaco wiec nie trafiłeś.
Przepraszam panowie, że mam swoje zdanie co do składu. Pisze ze Flicka bronia świetne wyniki ale widzę ze tez źle. Ja się nie dziwie Święcickiemu ze jak ma komentować to zapowiada się w stylu " zapraszam obrzydliwie stronniczo " tu nie można mieć innego zdania niż La Bamba. JEszcze żebym napisał ze przegrają czy cos :D
@marcin62 jaska szukaj w gaciach to po pierwsze, po drugie to kazdy ma prawo miec swoje zdanie, jesli nie jest to hejt. Bez odbioru
1
@LucasW123 każdy to wie ale nie Flick. Wyniki go bronia wiec pozostaje nam pisać. Jak widzisz nie możesz swojego zdania napisać, Flick tu juz wyżej od Pepa jest
0
@Xxxbarca4ever Robić rotacje 1,2 piłkarzy a nie polowa składu. Ale wynik jak zwykle wszystkich rozlicza. Dla mnie dramat, za dużo bardzo średnich piłkarzy na metrze kwadratowym. Niech zamyka mi mordę
0
Masakryczny skład. Martin dramat, ten Dominguez strasznie wolny, Ferran.
No to się nie może udać.
0
@BORO_12 ale 10tka to Olmo i Pedri :D
1
Pau Victor ma na prawej grac. Strzał w pysk Ansu i Ferrana. Trzeba oddać ich po sezonie na złom
0
BM dobrze się ogląda
0
@NeroTFP1 gdzie on by mial grac? Pozycja Pedri/Olmo/Musiala
1
Od samego początku nie rozumiałem czemu Pep nie chciał postawić na Palmera. Silva meczy bule dwa lata.
0
@Kozinho. Blysnac nie chciałem, wrzuciłem post z Twittera. A poparcia Sławek nie ma tylko nie zaprzeczaj bo inteligenty jesteś. Więcej niż 13% nie dostanie. Może na rurze tańczyć. Kiedyś tu był gwiazda obecnie zgasła gwiazda
2
@Kozinho. O jakiej narracji piszesz, nawet to co Sławek wrzucił to też manipulacja. Bo za dużo osób to to nie jest.
1
Polsko nadchodzi i on.
https://x.com/PolishSoltys30/status/1839962923038310638
Coś się Sławek znudził, a taki sławny, był. Ciekawe co się stało. Drugie pytanie, na ch. Robić kampanie na rok przed?
1
@FCB_dimiC a mnie jakoś nie dziwi. Ców czuje ze będzie plackiem nadal
2
@4drian0 zubroweczka z mięta. Kuźwa jak znalazł :)
0
@ViscaelBarca2007 on odchodząc z Barcy jest już określony plackiem. Nawet gdyby 30 strzelił w tym sezonie
2
@Astad nie zapłać jakiś składek, sami się do ciebie odezwa
1
@Krzysztof1987 mogę się mylić ale ze szkłem to problemu nie ma. Raczej to się łatwo segreguje i raczej ludzie to robią. Plastik jest problemem.
0
@Sulimo uważam że za chwilę to niektórzy będą myć plastikowe sztućce bo zawsze się przydadzą. No nie, ile razy idziesz na cmentarz w roku? Można zaoszczędzić w innych miejscach
0
@Gaucho Fort na wahadło, Kounde do środka za Cubarsiego albo Inigo, obaj po 45 minut. Pedri odpoczywał, Eric dużo nie grał, Cassado w sumie też odpoczął. Napad Rafa na prawo Ferran albo Fati na lewo, Yamal ławka
1
@Gacek5 a jak sam film. Bo akurat cały ten musical to mnie martwi
0
@AmigoBlancos pytanie w jakiej formie będzie Polak.
0
@Gaucho nie oceniam meczu, wyniku, a zmęczenie. Inigo, Cubarsi, Raphinha, Cassado, Balde mocno zmęczeni byli, a dni na odpoczynek mało.
1
@Tridente2015 I jest duże prawdopodobieństwo dziś straty pkt. Widać było po kilku piłkarzach z getafe już zmęczenie na koniec. Wychodzi brak ławki
0
@Marian_Pazdzioch Jeśli chcesz Barce oglądać to 75, bo musisz Eleven brać.
0
@joloskyy Stawiam na zarząd.
2
@Luciano99 ale pamięta ze przegrał?
2
@zodiak_10 Inaki Pena tez zaakceptował. Chyba będziemy grali bez bramkarza
3
@NeroTFP1 Arystoteles nie był greckim bogiem? Kurde Dzięki za info.