0

@MOLESTA no gra nogami będzie mocnym wyzwaniem Wojtka

0

@tomek8756 myślę że na chleb ma

2

@macio_944 daleko szukałeś :)

0

@doc dziennikarz goal.Pl starczy

0

@tristan87 myślę że nie warto na razie niczego czytać. Zobacz na ostatnie okienko transferowe. Wszyscy dziennikarze bez wyjątku się zblaznili.

2

@tristan87 a w jakiej sprawie?

1

@Rewolucja123 nie pisano. Kazda kontuzja była wina Xaviego, Xavi łapał żółte wyzwiska, Flick z Monaco, cisza on może :) Dobra nie ma sensu, dajmy temu czas.

0

@Eto'o9 R10 zaraz ciebie tu pojada ze Flick wszystko wie. I nie komentuj zabronione. Skoro mówi tak to tak ma być.

0

@Azazel_Pazuzu Skoro La Bamba mówiła że Olmo nie ma kontuzji tylko krewka z nosa to tak jest i nie dyskutować.

0

@macio_944 mamy jeszcze wiecej kontuzji niz za czasów Xaviego. Wiec na jakiej podstawie mówisz, że ma racje? Fakty mówią co innego.
@bartulek98 zgadza się. Wiec skoro gramy z rywalem co ostro gra to po co ryzykować.

2



A czy TS potrzebował? A czy Bernal? Olmo? Tego nie widzieli. Głupie gadanie, tu chodzi bardziej o ochrone zawodnika ze wzgledu na styl Getafe

1

@Safrani Najczęsciej pewnie maja problem z tym ludzie co jeżdzą na podwójnym gazie.

2

Ćwiąkała, każdy dziennikarz naciska na Szczesnych, a pytanie czy w ogóle nasze orły biora Wojtka pod uwage :D

1

@Safrani Sam odpowiedziałeś. Zamykać

4



Te zakazy nie działają.

4

@Aragorn33 on jest fanem zespołu który jest aktualnie na topie. Barca gra słabo pieje do Realu, odwrotnie to kibic Barcy

0

@gaucho104 Jesli nie znalazłby inwestora co kupi 49% i zrobiłby S.A to bankrutem bylibyśmy bez dźwigni itd.

0

@Damiain Dawaj przykład to kto twoim zdaniem zasłuzył na ZP i dlaczego

0

@Damiain A jak inaczej określisz wpływ indywidualności jak nie zdobycie najważniejszych trofeów w piłce? Jeśli chcesz brac tylko to co ktoś sam zrobił, to weźmy Kane z BM on miał chyba najwięcej bramek w Europie i mu dajmy.

0

@Damiain a na czym mają bazować?

0

@Barceloniarz987 dostanie. Nic z tym nie zdziałasz. Lm to prawie zawsze złota piłka, nie ligi, zawsze lm.

0

@NeyJr11 Dlatego sport o tym pisze by ci się podobało.

0

Sędziowie w akcji.

0

To co o Roque trzeba powiedzieć to na pewno piłka go znajduje w polu karnym.

1

@sergio5 nie no, tak nie powiedział, nie wierzę

0

Socios w końcu ruszyli dup.. Brawo

3

@Encore zaraz będzie interpretacja co to przylega :) dla Realu będzie wszystko określone jako przy ciele nawet gdy w siatke będą grać

1

@partymaker zerwał kolejny. Za rok wróci

0

@mekston no Rodri to pozycja która bardzo ciężko jest zastąpić

0

@LaKnightYeah2000 on grał coś w tym psg?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?