tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MOLESTA no gra nogami będzie mocnym wyzwaniem Wojtka
0
@tomek8756 myślę że na chleb ma
2
@macio_944 daleko szukałeś :)
0
@doc dziennikarz goal.Pl starczy
0
@tristan87 myślę że nie warto na razie niczego czytać. Zobacz na ostatnie okienko transferowe. Wszyscy dziennikarze bez wyjątku się zblaznili.
2
@tristan87 a w jakiej sprawie?
1
@Rewolucja123 nie pisano. Kazda kontuzja była wina Xaviego, Xavi łapał żółte wyzwiska, Flick z Monaco, cisza on może :) Dobra nie ma sensu, dajmy temu czas.
0
@Eto'o9 R10 zaraz ciebie tu pojada ze Flick wszystko wie. I nie komentuj zabronione. Skoro mówi tak to tak ma być.
0
@Azazel_Pazuzu Skoro La Bamba mówiła że Olmo nie ma kontuzji tylko krewka z nosa to tak jest i nie dyskutować.
0
@macio_944 mamy jeszcze wiecej kontuzji niz za czasów Xaviego. Wiec na jakiej podstawie mówisz, że ma racje? Fakty mówią co innego.
@bartulek98 zgadza się. Wiec skoro gramy z rywalem co ostro gra to po co ryzykować.
2
A czy TS potrzebował? A czy Bernal? Olmo? Tego nie widzieli. Głupie gadanie, tu chodzi bardziej o ochrone zawodnika ze wzgledu na styl Getafe
1
@Safrani Najczęsciej pewnie maja problem z tym ludzie co jeżdzą na podwójnym gazie.
2
Ćwiąkała, każdy dziennikarz naciska na Szczesnych, a pytanie czy w ogóle nasze orły biora Wojtka pod uwage :D
1
@Safrani Sam odpowiedziałeś. Zamykać
4
Te zakazy nie działają.
4
@Aragorn33 on jest fanem zespołu który jest aktualnie na topie. Barca gra słabo pieje do Realu, odwrotnie to kibic Barcy
0
@gaucho104 Jesli nie znalazłby inwestora co kupi 49% i zrobiłby S.A to bankrutem bylibyśmy bez dźwigni itd.
0
@Damiain Dawaj przykład to kto twoim zdaniem zasłuzył na ZP i dlaczego
0
@Damiain A jak inaczej określisz wpływ indywidualności jak nie zdobycie najważniejszych trofeów w piłce? Jeśli chcesz brac tylko to co ktoś sam zrobił, to weźmy Kane z BM on miał chyba najwięcej bramek w Europie i mu dajmy.
0
@Damiain a na czym mają bazować?
0
@Barceloniarz987 dostanie. Nic z tym nie zdziałasz. Lm to prawie zawsze złota piłka, nie ligi, zawsze lm.
0
@NeyJr11 Dlatego sport o tym pisze by ci się podobało.
0
Sędziowie w akcji.
0
To co o Roque trzeba powiedzieć to na pewno piłka go znajduje w polu karnym.
1
@sergio5 nie no, tak nie powiedział, nie wierzę
0
Socios w końcu ruszyli dup.. Brawo
3
@Encore zaraz będzie interpretacja co to przylega :) dla Realu będzie wszystko określone jako przy ciele nawet gdy w siatke będą grać
1
@partymaker zerwał kolejny. Za rok wróci
0
@mekston no Rodri to pozycja która bardzo ciężko jest zastąpić
0
@LaKnightYeah2000 on grał coś w tym psg?