0

@Coutinho007 widocznie Fati jeszcze gorszy.

0

@Coutinho007 on dziś nic nie przypomniał. Go nie ma.

1

zaraz nas przekręca

2

Ferran był przy piłce :D Co za zmiana

1

Musimy cos wbić.

0

@brd42 Jak na niego jest dobrze. Nawet dwa podania dobre. Ale jest elektryczny

0

@szymon6847 Dziś Eric dobrze gra.

0

Oby bez kontuzji

1

@Bulbulator tu nie chodzi o zmęczenie, tu chodzi o styl Getafe

1

O Pedri odpoczywa.

3

@LukaszFan może po przerwie reprezentacyjnej

2

@KamQiX każdy wiedział. Powiem więcej Laporta z chwilą kiedy mówił że wrócimy w grudniu też wiedział

6

@Luciano99 to u nich prawie 11-tka. Takie tłumu na tym gównie nie było od czasów siiiiii Ronaldo

0

@urbipl no to co wyslalem potwierdza ze Oskarek kłamie.

0

@urbipl "Starosta twierdzi, że telefony i mail sztabu kryzysowego w sprawie potwierdzenia awarii pozostały bez odpowiedzi. Opisuje najgorętsze chwile: - W kluczowym momencie my mieliśmy tylko maila z godziny 0.36 (czyli 11 godzin przed awarią - przyp. red.), że stan zapory jest stabilny."
Mail: "Dobry wieczór. W odpowiedzi na Państwa zgłoszenie telefoniczne o możliwym braku stabilności zapory Stronie Śląskie, po zweryfikowaniu tej informacji z kierownikiem tego zbiornika, przekazuję. Na chwilę obecną zapora jest stabilna. (...) Sama ewakuacja ludności jest zasadna - ZASADNA

To mail z północy a tama wywaliła o 11 w dzień.
Dodatkowo burmistrz na facebooku.
"Ostrzeżenie zbiega się z postem Dariusza Chromca, burmistrza Stronia Śląskiego, który o godzinie 22.58 napisał na Facebooku: "Sytuacja w gminie Stronie Śląskie jest bardzo trudna. Ta noc będzie dramatycznym wyzwaniem dla nas wszystkich. Wody w rzece Biała Lądecka i Morawa jest więcej niż podczas powodzi w 1997 roku i ciągle jej przybywa. Z uwagi na pogarszającą się sytuację przystąpiliśmy do ewakuacji mieszkańców z zagrożonych budynków. Bardzo proszę o poważne zastosowanie się do wszelkich komunikatów Służb Ratowniczych (...)"."


Wiec Burmistrz informował jak mógł mieszkańców o konieczności ewakuacji. I to zaczeli robić.

Pamiętam bo ogladałem. Pokaz mi o której Tamie mówił Tusk o tej 10-tej

0

@urbipl bo oglądałem podczas powodzi i burmistrzowie tych miast mówili by skorzystać z samoewakuacji. Cały czas też trąbili w tv, Tusk też że ludzie nie chcą się ewakuować.

0

@urbipl no i wszyscy burmistrzowie kazali wypierd. Ludzie zostali, powiesz mi co mogli zrobić z ta tama? Na super glue?

0

@bartulek98 to zależy od stylu gry. Dobrze wyprowadzana piłka od bramkarza daje miejsce w środku, ważny temat w obecnych czasach. Ale przy Wojtku poprostu trzeba się dostosować i korzystać z tej opcji mniej

4


:)
A przypomnijmy sobie stempel w meczu z RSS na Vinim. Masakra jak to widac na kilometr

0

@DLFCB Kolejny przykład jak Perez jest mistrzem zarzadzania. Pozbywa sie ich w perfekcyjnym momencie i zarabia mega pieniadze.

3

@Deviler ważne by na Bayern był gotowy. Z Pena to będzie blamaz

0

@FCB24 głupoty piszesz.

1

@Marian_Pazdzioch Leo nigdy nie był pod forma. Człowiek perfekcja

0

@Luciano99 ale zapłacili mi chyba za ten ostatni rok?

0

Była jakaś informacja co Mottie Wojtek przeszkadzał? Bo chyba zapłacili rok kontraktu i pogonili z klubu co dziwne bo Wojtas chyba dobrze bronił w Juve

0

@Fido66 czy ja wiem. Nie codziennie Barcelona do ciebie dzwoni. Wydaje się że Wojtas nie chciał iść do Anglii, mieszka w Hiszpanii więc zakończył kontrakt

0

@Szklaner tu cytat Belinghama się nadaje. Nie podoba mi się

0

@peetwithbarca a powiesz nam może co już wygrał że oceniasz? Nie zapomnij go zwyzywać jak dostanie wpierdziel w lm z Bm albo z Realem

0

@kanver_ przecież gra nogami to właśnie bolaczka Wojtka

1

@ObiwanKenobi no już kilku dziennikarzy hiszpańskich i Romano grzeją.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?