tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Coutinho007 widocznie Fati jeszcze gorszy.
0
@Coutinho007 on dziś nic nie przypomniał. Go nie ma.
1
zaraz nas przekręca
2
Ferran był przy piłce :D Co za zmiana
1
Musimy cos wbić.
0
@brd42 Jak na niego jest dobrze. Nawet dwa podania dobre. Ale jest elektryczny
0
@szymon6847 Dziś Eric dobrze gra.
0
Oby bez kontuzji
1
@Bulbulator tu nie chodzi o zmęczenie, tu chodzi o styl Getafe
1
O Pedri odpoczywa.
3
@LukaszFan może po przerwie reprezentacyjnej
2
@KamQiX każdy wiedział. Powiem więcej Laporta z chwilą kiedy mówił że wrócimy w grudniu też wiedział
6
@Luciano99 to u nich prawie 11-tka. Takie tłumu na tym gównie nie było od czasów siiiiii Ronaldo
0
@urbipl no to co wyslalem potwierdza ze Oskarek kłamie.
0
@urbipl "Starosta twierdzi, że telefony i mail sztabu kryzysowego w sprawie potwierdzenia awarii pozostały bez odpowiedzi. Opisuje najgorętsze chwile: - W kluczowym momencie my mieliśmy tylko maila z godziny 0.36 (czyli 11 godzin przed awarią - przyp. red.), że stan zapory jest stabilny."
Mail: "Dobry wieczór. W odpowiedzi na Państwa zgłoszenie telefoniczne o możliwym braku stabilności zapory Stronie Śląskie, po zweryfikowaniu tej informacji z kierownikiem tego zbiornika, przekazuję. Na chwilę obecną zapora jest stabilna. (...) Sama ewakuacja ludności jest zasadna - ZASADNA
To mail z północy a tama wywaliła o 11 w dzień.
Dodatkowo burmistrz na facebooku.
"Ostrzeżenie zbiega się z postem Dariusza Chromca, burmistrza Stronia Śląskiego, który o godzinie 22.58 napisał na Facebooku: "Sytuacja w gminie Stronie Śląskie jest bardzo trudna. Ta noc będzie dramatycznym wyzwaniem dla nas wszystkich. Wody w rzece Biała Lądecka i Morawa jest więcej niż podczas powodzi w 1997 roku i ciągle jej przybywa. Z uwagi na pogarszającą się sytuację przystąpiliśmy do ewakuacji mieszkańców z zagrożonych budynków. Bardzo proszę o poważne zastosowanie się do wszelkich komunikatów Służb Ratowniczych (...)"."
Wiec Burmistrz informował jak mógł mieszkańców o konieczności ewakuacji. I to zaczeli robić.
Pamiętam bo ogladałem. Pokaz mi o której Tamie mówił Tusk o tej 10-tej
0
@urbipl bo oglądałem podczas powodzi i burmistrzowie tych miast mówili by skorzystać z samoewakuacji. Cały czas też trąbili w tv, Tusk też że ludzie nie chcą się ewakuować.
0
@urbipl no i wszyscy burmistrzowie kazali wypierd. Ludzie zostali, powiesz mi co mogli zrobić z ta tama? Na super glue?
0
@bartulek98 to zależy od stylu gry. Dobrze wyprowadzana piłka od bramkarza daje miejsce w środku, ważny temat w obecnych czasach. Ale przy Wojtku poprostu trzeba się dostosować i korzystać z tej opcji mniej
4
:)
A przypomnijmy sobie stempel w meczu z RSS na Vinim. Masakra jak to widac na kilometr
0
@DLFCB Kolejny przykład jak Perez jest mistrzem zarzadzania. Pozbywa sie ich w perfekcyjnym momencie i zarabia mega pieniadze.
3
@Deviler ważne by na Bayern był gotowy. Z Pena to będzie blamaz
0
@FCB24 głupoty piszesz.
1
@Marian_Pazdzioch Leo nigdy nie był pod forma. Człowiek perfekcja
0
@Luciano99 ale zapłacili mi chyba za ten ostatni rok?
0
Była jakaś informacja co Mottie Wojtek przeszkadzał? Bo chyba zapłacili rok kontraktu i pogonili z klubu co dziwne bo Wojtas chyba dobrze bronił w Juve
0
@Fido66 czy ja wiem. Nie codziennie Barcelona do ciebie dzwoni. Wydaje się że Wojtas nie chciał iść do Anglii, mieszka w Hiszpanii więc zakończył kontrakt
0
@Szklaner tu cytat Belinghama się nadaje. Nie podoba mi się
0
@peetwithbarca a powiesz nam może co już wygrał że oceniasz? Nie zapomnij go zwyzywać jak dostanie wpierdziel w lm z Bm albo z Realem
0
@kanver_ przecież gra nogami to właśnie bolaczka Wojtka
1
@ObiwanKenobi no już kilku dziennikarzy hiszpańskich i Romano grzeją.