tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Luciano99 ale pamięta ze przegrał?
2
@zodiak_10 Inaki Pena tez zaakceptował. Chyba będziemy grali bez bramkarza
3
@NeroTFP1 Arystoteles nie był greckim bogiem? Kurde Dzięki za info.
8
@Vhaeraun ty na poważnie?
0
@pikass14 za 80zl ci załatwię
2
@MessiForeverTheBest później wracają na chatę i leją swoje.
3
@Jakchcesz tego naszego usera wyślijcie on po Bydgoszczy lata broniąc kobiety.
0
@Sebastian7 Moze po przerwie reprezentacyjnej juz.
2
To jest wtedy ?
- chów klatkowy
- chów ściółkowy
- wolny wybieg?
Kur. mój pies ma wiecej miejsca.
1
O to on jednak gra dla naszego klubu.
0
@maciar zarzucam ci ze jestes nie obiektywny. A za kim jestes nie wiem. Porównaj sobie telewizje TVN i wszystkie Pisu. No kur. nie da sie. Nawet tu,
1
@Kapitan hawk wczoraj jakiś patus walczył ze mną. Chcesz dodam ci do listy.
0
@maciar nie, nikt Pisu na razie nie dogonił. Jesteś nie obiektywny na to wychodzi.
0
@maciar mówisz, że Tusk z ekipa by walili w tvn24 paski. Kaczynski nie radzi sobie z deszczem itd? O innych popierd. paskach i propagandzie nie mówiąc? No nie, PIS przechodzi kazda skale skur. Tak wytykali by jakes bledy, ale sa granice
0
@macio_944 Balde to tu pasuje. Jak wszyscy zdrowi to skład mamy nawet spoko, ale lewa strona obrony masakra
0
@maroon pis i konfa chcą na powodzi udowodnić jak to Tusk z ekipą wszystko źle zrobili. I jak zawsze ładują w to Niemcy.
0
@22_LR Ile jest dni miedzy wtorkiem a niedziela? A czwartkiem a niedziela? Bez wchodzenia w ten link. Chodzi o odpoczynek miedzy ostatnimi meczami.
17
Jak zawsze w punkt :)
0
@marcin62 ale chociaż nie udają.
1
@mekston to psl to bliżej pis niż ko.
0
@FcPortoFan1999 dlatego Trzaskowski lepiej by nie wygrał
1
@FcPortoFan1999 no nieeee. W tym kraju nie wolno dać pełnej władzy 1 partii. Widzieliśmy co się działo za pis. Wolę by ktoś za rok z po za ko wygrał. Ale też nie skrajnie bo wtedy też rządzić się nie da. Ktoś po środku
2
Jednym słowem, ufff. Bardzo nie lubię stylu LE.
2
@Kidd uważam że powinni od nas odkupić Ansu i Ferrana. Wtedy będę nawet za nich trzymał kciuki
1
@FcPortoFan1999 patrząc na prezydenture Dudy to fakt, mało istotne stanowisko
0
@22_LR ja pisze o tym tygodniu a nie co było przez 50lat. Po drugie nie odblokuję adblocka dla twojej zjeb. Strony. I to są fakty. RM grał we wtorek, AM w czwartek, derby niedziela. Jeśli masz problem z policzeniem do 7. To sprdl tam skąd przylazles
3
@fart on by szybko wojnę zakończył. Droga ukraino proszę się rozwiążąc od dziś jesteście Rosja, albo Ukraina z nazwy bez wojska, uzbrojenia i z ruskim prezydentem. Prawdziwy władca
0
@22_LR pitol? Fakt jest taki że Madryckie białe pindy mają 48h więcej czasu na odpoczynek i to jest fakt. Biały buraku
0
@tomek8756 to ci kropki połączyli :)
1
@FCB_dimiC dlaczego wiecznie czytamy o kontrowersjach tych patusow. Wszystko by tylko dywan rozłożyć