2

@Luciano99 ale pamięta ze przegrał?

2

@zodiak_10 Inaki Pena tez zaakceptował. Chyba będziemy grali bez bramkarza

3

@NeroTFP1 Arystoteles nie był greckim bogiem? Kurde Dzięki za info.

8

@Vhaeraun ty na poważnie?

0

@pikass14 za 80zl ci załatwię

2

@MessiForeverTheBest później wracają na chatę i leją swoje.

3

@Jakchcesz tego naszego usera wyślijcie on po Bydgoszczy lata broniąc kobiety.

0

@Sebastian7 Moze po przerwie reprezentacyjnej juz.

2


To jest wtedy ?
- chów klatkowy
- chów ściółkowy
- wolny wybieg?

Kur. mój pies ma wiecej miejsca.


1



O to on jednak gra dla naszego klubu.

0

@maciar zarzucam ci ze jestes nie obiektywny. A za kim jestes nie wiem. Porównaj sobie telewizje TVN i wszystkie Pisu. No kur. nie da sie. Nawet tu,

1

@Kapitan hawk wczoraj jakiś patus walczył ze mną. Chcesz dodam ci do listy.

0

@maciar nie, nikt Pisu na razie nie dogonił. Jesteś nie obiektywny na to wychodzi.

0

@maciar mówisz, że Tusk z ekipa by walili w tvn24 paski. Kaczynski nie radzi sobie z deszczem itd? O innych popierd. paskach i propagandzie nie mówiąc? No nie, PIS przechodzi kazda skale skur. Tak wytykali by jakes bledy, ale sa granice

0

@macio_944 Balde to tu pasuje. Jak wszyscy zdrowi to skład mamy nawet spoko, ale lewa strona obrony masakra

0

@maroon pis i konfa chcą na powodzi udowodnić jak to Tusk z ekipą wszystko źle zrobili. I jak zawsze ładują w to Niemcy.

0

@22_LR Ile jest dni miedzy wtorkiem a niedziela? A czwartkiem a niedziela? Bez wchodzenia w ten link. Chodzi o odpoczynek miedzy ostatnimi meczami.

17

Jak zawsze w punkt :)


0

@marcin62 ale chociaż nie udają.

1

@mekston to psl to bliżej pis niż ko.

0

@FcPortoFan1999 dlatego Trzaskowski lepiej by nie wygrał

1

@FcPortoFan1999 no nieeee. W tym kraju nie wolno dać pełnej władzy 1 partii. Widzieliśmy co się działo za pis. Wolę by ktoś za rok z po za ko wygrał. Ale też nie skrajnie bo wtedy też rządzić się nie da. Ktoś po środku

2

Jednym słowem, ufff. Bardzo nie lubię stylu LE.

2

@Kidd uważam że powinni od nas odkupić Ansu i Ferrana. Wtedy będę nawet za nich trzymał kciuki

1

@FcPortoFan1999 patrząc na prezydenture Dudy to fakt, mało istotne stanowisko

0

@22_LR ja pisze o tym tygodniu a nie co było przez 50lat. Po drugie nie odblokuję adblocka dla twojej zjeb. Strony. I to są fakty. RM grał we wtorek, AM w czwartek, derby niedziela. Jeśli masz problem z policzeniem do 7. To sprdl tam skąd przylazles

3

@fart on by szybko wojnę zakończył. Droga ukraino proszę się rozwiążąc od dziś jesteście Rosja, albo Ukraina z nazwy bez wojska, uzbrojenia i z ruskim prezydentem. Prawdziwy władca

0

@22_LR pitol? Fakt jest taki że Madryckie białe pindy mają 48h więcej czasu na odpoczynek i to jest fakt. Biały buraku

0

@tomek8756 to ci kropki połączyli :)

1

@FCB_dimiC dlaczego wiecznie czytamy o kontrowersjach tych patusow. Wszystko by tylko dywan rozłożyć

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?