tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@kamyk_23 ta, cały mecz zaczął być pod kontrola.
12
Flick ma sporo skillsów dobrych jako lider. Wypowiedz wybitna
6
:) Jak oni 2 gole strzelili?
0
@xvcWinterSoldier tylko jeśli chodzi o jego występ to mieszane uczucia, przez to ze bardzo złe się ustawia i słabo pressuje mieliśmy ogólnie brak kontroli nad meczem ( Eric tez nie pomógł ) jak wszedł Cassado zaczęło to dużo lepiej wyglądać. Gol, asysta, ale reszta bardzo źle bym powiedział.
4
Może jakaś petycje dać by Flick nie wystawiał Yamala na Getafe.
1
@Roobo chłopie mecz by anulowali za rasizm.
0
@SkilledHydra16 Za Torre Eric
1
@Kapitan hawk czyli zostały dwa :D
2
Inaki Pena, przypomnę poprzedni sezon. 17 meczy, straconych goli 32! tylko 3 mecze bez straconego gola :)
9
Gruba kontuzja jak od razu karetka do szpitala.
6
Ej kuzwa, no czemu nie. Ja wiem słabo nogami gra, ale to wtedy niech Flick trochę zmieni pomysł na grę
0
@Pressinho Tez dałbym tam Ferrana i tyle. Może na koniec jak nie będziemy prowadzić.
2
@Comentateiro szkoda ze w pierwszej połowie tak nie biegali. Ale wyglada to imponująco
7
Cassado bardzo dużo spokoju dał do środka, bardzo. Znacznie lepiej wyglądamy od razu jako zespół
0
@karoleq992 umiesz tak w Fifie?
0
Jaka asysta Yamala, wow
0
Co Flick tu wymyślił? Eric do obrony na środek? Czy na 3 grają?
0
@Messiah10 dopiero po zmianach zaczął pressing lepiej wyglądać.
0
@DonAndresFCB nie zmienisz go juz. Moim zdaniem po sezonie go sprzedamy i słusznie.
1
Znowu źle strzelił, ale wpadła :D
0
@kanver_ no to fakt ale to co powiedzieć o Raphinhi
1
@esem91 on jest strasznie slaby.
4
Barcelona jak juz kontuzje łapie to po całości. to jest chore.
0
Uff ale my mamy dziś masę szczęścia
0
Rafa nie strzeli, on jak ma taki mecz, to będzie mieć i 200 sytuacji
0
Rzut karny na 100%
1
@Yoshi94 problem Torre to problem ze w defensywie słabo daje, warunki też słabe. Wrócą koledzy z kontuzji Torre z ławki nie wstanie
0
Dziś mecz imienia Realu Madryt, rywal dużo akcji, my dużo szczęścia.
0
@Kamil689 ja pisałem o pressingu i defensywie jak coś
2
Ufff, dwie bramki do może dowieziemy.