1

@kamyk_23 ta, cały mecz zaczął być pod kontrola.

12

Flick ma sporo skillsów dobrych jako lider. Wypowiedz wybitna


6

:) Jak oni 2 gole strzelili?


0

@xvcWinterSoldier tylko jeśli chodzi o jego występ to mieszane uczucia, przez to ze bardzo złe się ustawia i słabo pressuje mieliśmy ogólnie brak kontroli nad meczem ( Eric tez nie pomógł ) jak wszedł Cassado zaczęło to dużo lepiej wyglądać. Gol, asysta, ale reszta bardzo źle bym powiedział.

4

Może jakaś petycje dać by Flick nie wystawiał Yamala na Getafe.

1

@Roobo chłopie mecz by anulowali za rasizm.

0

@SkilledHydra16 Za Torre Eric

1

@Kapitan hawk czyli zostały dwa :D

2

Inaki Pena, przypomnę poprzedni sezon. 17 meczy, straconych goli 32! tylko 3 mecze bez straconego gola :)

9

Gruba kontuzja jak od razu karetka do szpitala.


6



Ej kuzwa, no czemu nie. Ja wiem słabo nogami gra, ale to wtedy niech Flick trochę zmieni pomysł na grę

0

@Pressinho Tez dałbym tam Ferrana i tyle. Może na koniec jak nie będziemy prowadzić.

2

@Comentateiro szkoda ze w pierwszej połowie tak nie biegali. Ale wyglada to imponująco

7

Cassado bardzo dużo spokoju dał do środka, bardzo. Znacznie lepiej wyglądamy od razu jako zespół

0

@karoleq992 umiesz tak w Fifie?

0

Jaka asysta Yamala, wow

0

Co Flick tu wymyślił? Eric do obrony na środek? Czy na 3 grają?

0

@Messiah10 dopiero po zmianach zaczął pressing lepiej wyglądać.

0

@DonAndresFCB nie zmienisz go juz. Moim zdaniem po sezonie go sprzedamy i słusznie.

1

Znowu źle strzelił, ale wpadła :D

0

@kanver_ no to fakt ale to co powiedzieć o Raphinhi

1

@esem91 on jest strasznie slaby.

4



Barcelona jak juz kontuzje łapie to po całości. to jest chore.

0

Uff ale my mamy dziś masę szczęścia

0

Rafa nie strzeli, on jak ma taki mecz, to będzie mieć i 200 sytuacji

0

Rzut karny na 100%

1

@Yoshi94 problem Torre to problem ze w defensywie słabo daje, warunki też słabe. Wrócą koledzy z kontuzji Torre z ławki nie wstanie

0

Dziś mecz imienia Realu Madryt, rywal dużo akcji, my dużo szczęścia.

0

@Kamil689 ja pisałem o pressingu i defensywie jak coś

2

Ufff, dwie bramki do może dowieziemy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?