tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@misterio gówno wiesz co by było. Xavi dotarł do ćwiercfinału, wygrał z PSG. Tez miał kontuzje, nie miał Pedriego Olmo. Wczoraj wygladaliśmy ch. tyle i to jest fakt Ja oceniam wczoraj a nie czy nic nigdy nie zmieni.
0
@Damiain bo to LM, my wygladamy jako zespół w LM jako parodia. Flick nic tu nie zmienił, jako zespół wczoraj wyglądaliśmy strasznie słabo. Nawet grając w 10-tke, każdy piłkarz wyglądał słabo.
1
@Comentateiro nie da sie na tylu frontach wytrzymać z tak wąka kadra. Wrócą zaraz inni, ale wypadna pozostali. A o Olmo, świetnym Olmo zdnaia nie zmienie, kasa oraz pensja jaka wydalismy zabrała nam co najmniej 2 pilkarzy. Wiec teraz nie mamy 3 pilkarzy bo jego tez nie ma.
1
@Bocheno1 o, a co autor miał na myśli?
0
@JaroCoach nie mamy. Mamy ogromne luki w kadrze i słaba ławke.
3
@Comentateiro a wyobrażasz sobie Real z Balde / Martinem na lewej? Brakiem Defensywnego? Z ławka z 3 ligi? Z Ferranem na lewą stronę? Fatim? Bo ja nie. Możemy krytykować TS i trzeba, ale Barcelona ma bardzo dużo braków w kadrze i wiecznie prdl jak to la masia jest wspaniała. No to liczcie że dzieci wam coś wygrają w Europie.
0
Komentarz usunięty
0
@bartekvisca mamy jeszcze dwóch bramkarzy w la masii :) ludziom nie przetłumaczysz. Z Balde na lewej? Cassado? Zmiennik Ferran, Torre, Martin, jakieś dzieci 17 letnie kolejne? Ta ja wiem, ze oni wszyscy chcą. Że potencjał, Ale Kur. W europejskiej piłce nie możesz grać tylko dziećmi. Tak się nie da.
0
@333tricampeones333 najgorszy zaraz obok kumpla na tej samej pozycji. Po co nam wzmocnienia
0
@JaroCoach my to obsrane gacie w lm bez względu na sytuację, myślę że nic to nie zmienia
0
@icmmii Lucho Suarez, Ney,Leo - obecnie Yamal, Raphinha, Lewy.
Znajdź różnice
0
@ViscaelBarca2007 to śmiech przez łzy bardziej.
0
Jaki plan na obronę tu miał TS?
0
Mental Barcy
0
@El Plutoninho No to sobie teraz przypomnijmy ostatnie 8 lat. Wiec analizy są po prostu na podstawie faktów. RM ch. gra na początku wygrywa, my ch.. gramy cały czas i odpadamy gdzie łacha drze cała Europa.
3
@pt9 każdy to wiedział, ale LA Masia, wiec damy rade, prawda? W poważnej piłce? To mega błąd Laporty. Flick bredzi ze dadzą rade, ale przecież nie skrytykuje młodych.
2
@Sau_Ron takie uczucie na zasadzie, wiedział człowiek ze Olmo się połamie i ze Barca ch. w LM zagra. Ale wiecznie wierzy. Ch. wie dlaczego
2
@Hindus a tu co nic nie zrobienie dało Flickowi?
0
@Sulimo Mógł po 1-1 skoro Monaco miało dużo sytuacji w 2 połowie zagrać na 2 napastników a nie 3.
1
@blakkudium Każdy rywal wie, by pressowac TS i komu lubi podawać. Pytanie czy to błąd TS czy kolejnego sztabu trenerskiemu który mu tego kur. z głowy nie wybije
0
@PatrychoO o czekam na komentarze, musimy się podnieść blablabla.
Mamy dużo meczów jeszcze blablabla
0
@Keson nie mieliśmy sytuacji, a rzut wolny był kilometr od poprzeczki. To Monaco miało sytuacje by nas tu ośmieszyć. I to jest fakt. Przestańcie porównywać wiecznie z Xavim, dziś niczym to się nie różniło. W niczym nie byliśmy lepsi
1
@PatrychoO szczerze to TS wybronił nam z 3 sytuacje, tak stworzył sam problem, ale jednak. a co zrobiła reszta? Ten zespół jest nadal pośmiewiskiem Europy i na ten moment nic tego nie zmieni.
2
@mkord oczywiście musieliśmy w drugiej grac nadal Balde oraz 3 napastnikami, zamiast cofnąć zespół i grac na 2. Nic zrobić sie nie da.
1
@Sulimo jeśli z Monaco gra w 10tke polega ze nic nie możemy zrobić to nawet nie wychodźmy w LM na kolejny mecz. Piłkarze nie potrafili 3 piłek podać, fizycznie, pressingiem Monaco zjadło zespół Flicka
0
@Sulimo nie, nie jesteśmy tym zespołem zdziałać 1/2
0
@Unique wygramy z Getafe i przy Bayernem będziesz słyszał jak to mocni jesteśmy
0
@PatrychoO Rozumiem, że reszta piłkarzy na poziomie? Powalczyli z wielkim Monaco?
0
@Keson przypomnisz mi po strzelonym golu na 2-1 jakaś nasza sytuacje? Na czym polegała walka?
0
@Yoshi94 Może i być na poziomie La Ligi. Nasi piłkarze nie potrafili 3 piłek poprawnie zrobić. I nie pierd. o starcie Monaco bo grali z 13,15,16 drużyna Ligi Francuskiej, a zremisowali z Lens. Wielkie Monaco. Poziom naszych piłkarzy był dramatyczny