0

@tristan87 co to się Krzysiowi stało, jak on od 3 dni jedzie pis i prezydenta.

1

@juarez w przypadku tego kolesia sąd nic zrobić nie może, bo papugi załatwiły mu azyl w Arabii. Zrobili wszystko by prawnie nie skazać winnego, a wszystko B cześć do rozprawy nie doszło. O tym pisze, papugi znają druczki jak kombinować by klienta ratować, bez względu na to czy winny

3

@juarez nie zrozumiales mojego wpisu. Przypomniał mi się cytat z zielonej mili gdy Tom Hanks powiedział że musi usmażyć niewinna osobę bo taki ma zawód. Dokładnie o to tobie chodzi? On miał refleksje, prawnicy idą dalej, nie wszyscy, mówię o tym konkretnym przypadku. Dla korzyści swoich, znajdują takie rozwiązania prawne by zniszczyć często niewinne osoby. Ja taka propozycje od niej dostałem, ale widocznie mam poszanowanie ludzkie jeszcze w sobie.

Weźmy sobie tą szmatkę co na a1 zabił cała rodzinę, zwiał do Arabii, niby ekstradycja, ale znaleźli mu furtkę i już jest problem. Rozumiem że prawnik który sprytnie mu pomaga nie wie że ta szmata powinna siedzieć? Robi swój zawód, dostaje w Ch. Kasy i jak gdyby nigdy nic żyje dalej. To jest głupota dla ciebie, bo taki ma zawód?

1

Piszecie o Polskim prawie, że ten szuja wyjdzie za 12lat itd. Największymi Kur. Są prawnicy, dla nich jest jeden cel, znaleźć furtkę w prawie by wygrać sprawę dla klienta a co za tym idzie złagodzić, uniewinnic lub nawet zniszczyć innej osobie życie. Spotkałem się kilka dni temu z prawniczka, straszne babsko, które bez mrugnięcia okiem i taka arogancja mówi o rozwiązaniach jakie ona by zrobiła by temat ugrać dla nas. Reasumując jak znaleźć lukę w prawie. Tylko to rozwiązanie jest Kur. Brutalne, bez jakikolwiek wartości ludzkich do 2/3 osoby. Obrzydliwe, tak jest w Ch. Skuteczna ale są Kur. Granice. Reasumując zniszczy druga osobę by wygrać i jeszcze ma z tego fun, patrząc jak o tym opowiada

3

@RoberDzik nadaje się do republiki, podrzućcie mu info ze takich ludzi tam szukają

0

@ikar34 co mam ci powiedzieć. Nadal 30%

2

@betonito to co zawsze u nas. Zarząd,

0

@Benz masz racje nie zwróciłem uwagi. Ale śmiesznie to wyglada

3

6

Po tym zwolnieniu to w sumie dla mnie 50/50 obaj zrobili błąd z Ericiem


1

@Sebastian7 wróci i zaraz wyleci, a patrząc ze w nosie ma przedłużenie kontraktu, czuje ze wróci i się zaraz pogoni gdzieś

2

@Kapitan hawk znowu was robi jak dzieciaków. Wrzuca to specjalnie, komentujecie, wrzucacie.

5

Chyba jak to kibice jadą po nim jak po szmaci. Ja rozumiem krytykę, że słabo zagrał, ale włazić mu na Instagram i jazda?


1

@Pawel13sz ja cały czas nie kumam o co mu chodziło przy tej drugiej bramce, dlaczego on się rzucił w innym kierunku niż piłka

0

@messi33 zgadza się Pena. To nie wiem czy piłkę dotknął, wszystko wpadało jak on bronił

0

@ZeroArtiforce jo to z Celta było grube

0

@lucca87 no dlatego pisze ze to takie gadanie. Co by było gdyby

0

@PatrykBarca a to odgrywanie ogórków nie styka?

0

@baryn lepszy celownik Monaco i mogło być 5-1. Gadanie takie

1

@Salchent Od biedy FDJ. No tak bo mamy wielkich graczy w środku pola lepszych od niego

0

@Szklaner Busi w ostatnim sezonie był świetny. Więc muszę się nie zgodzić

0

@Pilka_jest_okragla Mysle że jeszcze potrzebujemy kogoś za Busiego, za Albe i za Suareza, aaaa jeszcze w sumie za Neymara tez. Kurde to jednak troche jednak potrzeba

0

@Linnox
Urodz./Wiek: 15 wrz 1995 (29)
Miejsce urodzenia: Hiszpania Barcelona
Narodowość: Hiszpania Hiszpania

Wzrost: 1,83 m
Pozycja: Bramkarz

Reprezentacja: HiszpaniaHiszpania
Mecze w reprezentacji/gole: 8 / 0

Nasz robaczek. Choc ja nie kojarze :P

2

@Kiko czyli teoretycznie po co było zmieniac Xaviego, on Olmo tez nie miał :D A TS tez był słaby.

1

@Kvothe07 Bramka na 1-0 dla Monaco zobacz na to co zrobił Balde. Ludzie to jest cykl zycia Barcelony w LM. Zawsze tam sie palimy, nie wiem o co chodzi. i to bez wyjatku. Swoje zrobił Yamal jedynie i może Cubarsi, reszta to ...

0

@tristan87 nie bo on sobie wpierw narobił kłopotu, a później miał sporo interwencji :) Na patent

0

@BorzyKrzys grę nogami Wojtas miał jeszcze gorsza

0

@misterio gówno wiesz co by było. Xavi dotarł do ćwiercfinału, wygrał z PSG. Tez miał kontuzje, nie miał Pedriego Olmo. Wczoraj wygladaliśmy ch. tyle i to jest fakt Ja oceniam wczoraj a nie czy nic nigdy nie zmieni.

0

@Damiain bo to LM, my wygladamy jako zespół w LM jako parodia. Flick nic tu nie zmienił, jako zespół wczoraj wyglądaliśmy strasznie słabo. Nawet grając w 10-tke, każdy piłkarz wyglądał słabo.

1

@Comentateiro nie da sie na tylu frontach wytrzymać z tak wąka kadra. Wrócą zaraz inni, ale wypadna pozostali. A o Olmo, świetnym Olmo zdnaia nie zmienie, kasa oraz pensja jaka wydalismy zabrała nam co najmniej 2 pilkarzy. Wiec teraz nie mamy 3 pilkarzy bo jego tez nie ma.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?