1

@Comentateiro Dziś flick nic nie zrobił.

3

My nawet rękawicy nie podnieśliśmy z Monaco i czerwona tu nie usprawiedliwia. To Monaco, a my 3 podań nie potrafiliśmy zrobić. żenujący występ, jak to na Europę przystało.
Nie zapomnijcie zbluzgać Xaviego jak ch. gra, ze żółta łapał itd. Laporta osłabił zespół i liczą tylko na La Massie, to w Europie się przejada

1

@clyde zdziwisz się bo nie strzeli.

0

@Kamiloza91 no ok, to Valencia

0

Jak my wolni jesteśmy :D Kogo on wpuścił, przecież koleś wyglada jakby mial tonę na plecach

0

Balde wyglada jak junior bo to jest junior. Jego miejsce to Barca B

0

Jakie statystyki. 3 strzały :D

0

@dafik85 Mamy Olmo.

0

Sytuacja z 80 minuty pokazuje gdzie jest ten klub. Kounde wybija a piłkarz Monaco wygrywa piłkę w banalny juniorski sposób.

0

Brawo Balde, brawo dasz rade, jesteś ch. ale nie wie chyba nikt czemu Flick w niego wierzy

0

@Esteban_ Może po prostu taki mamy poziom?

0

@Majowy_ a ja myślałem ze dziś przegrywy to cały zespol. My gramy z Monaco kur. jego mac, nawet w 10 nie powinnismy tak złe wyglądać

0

Zamiast podać :D Była szansa 3 na 2. :) Ja prdl

0

@macio_944 I kończymy jak zwykle :) Pośmiewisko Europy.

0

@kuz i przegrywa a wynik rozlicza. Zostawcie juz tego Xaviego. Dziś przegrywamy z gowniana drużyna i to jest fakt, a nie wieczny bełkot o Xaviego. Balde gra tragicznie i czemu nadal gra?

0

@Lucerfi bez pomocnika i jeszcze obrońcy. 4 napastnik? Brzmi jak plan

0

@GeraltzKatalonii ta, wiecznie to słyszę. Tak od 8 lat? Widzisz ławkę? Kontuzje? Z Monaco trzeba mieć 3 pkt, ale teraz to remis możemy brać dla wstydu.

1

@messicocacola tak myślę, potrzebujemy zagęścić pomoc. No i Balde zmienić obojętnie na kogo, nikt gorszy nie będzie

0

@okiemtypera_lucaxx95 półfinał chyba pucharu Francji.

0

@Peciak gdzie tu taktyka? Yamal indywidualnie zrobil wszystko, reszta nie istnieje, gramy gównianie

0

@GeraltzKatalonii ch. z tym Villarealem. Mnie interesuje LM w koncu. Nie pisze o wygraniu LM, ale o pięknej walce do końca. A tak znowu wszyscy dookoła z nas łacha drą

1

@messicocacola tym razem może grajmy bez Lewego?

0

@Matheu12 w którym miejscu działa pressing?

0

@Seledynowy Z Balde mogą sobie rękę podać

0

@Panpiwkarz Każdy od niego jest lepszy.

0

@FCBGrzesiiek przychodzi Europa przychodzi słaba Barcelona.

1

@Barcanajlepszyteam no to może warto zagęścić srodek, a nie grac na 3 napastników

2

@abram3k ciesze się ze co raz więcej ludzi to widzi.

0

Nie powinnismy grac w 3 napastników. Trzeba dać kogoś do środka pomocy.

0

Możemy tu cos ugrać tylko gra indywidualna

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?