tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Comentateiro Dziś flick nic nie zrobił.
3
My nawet rękawicy nie podnieśliśmy z Monaco i czerwona tu nie usprawiedliwia. To Monaco, a my 3 podań nie potrafiliśmy zrobić. żenujący występ, jak to na Europę przystało.
Nie zapomnijcie zbluzgać Xaviego jak ch. gra, ze żółta łapał itd. Laporta osłabił zespół i liczą tylko na La Massie, to w Europie się przejada
1
@clyde zdziwisz się bo nie strzeli.
0
@Kamiloza91 no ok, to Valencia
0
Jak my wolni jesteśmy :D Kogo on wpuścił, przecież koleś wyglada jakby mial tonę na plecach
0
Balde wyglada jak junior bo to jest junior. Jego miejsce to Barca B
0
Jakie statystyki. 3 strzały :D
0
@dafik85 Mamy Olmo.
0
Sytuacja z 80 minuty pokazuje gdzie jest ten klub. Kounde wybija a piłkarz Monaco wygrywa piłkę w banalny juniorski sposób.
0
Brawo Balde, brawo dasz rade, jesteś ch. ale nie wie chyba nikt czemu Flick w niego wierzy
0
@Esteban_ Może po prostu taki mamy poziom?
0
@Majowy_ a ja myślałem ze dziś przegrywy to cały zespol. My gramy z Monaco kur. jego mac, nawet w 10 nie powinnismy tak złe wyglądać
0
Zamiast podać :D Była szansa 3 na 2. :) Ja prdl
0
@macio_944 I kończymy jak zwykle :) Pośmiewisko Europy.
0
@kuz i przegrywa a wynik rozlicza. Zostawcie juz tego Xaviego. Dziś przegrywamy z gowniana drużyna i to jest fakt, a nie wieczny bełkot o Xaviego. Balde gra tragicznie i czemu nadal gra?
0
@Lucerfi bez pomocnika i jeszcze obrońcy. 4 napastnik? Brzmi jak plan
0
@GeraltzKatalonii ta, wiecznie to słyszę. Tak od 8 lat? Widzisz ławkę? Kontuzje? Z Monaco trzeba mieć 3 pkt, ale teraz to remis możemy brać dla wstydu.
1
@messicocacola tak myślę, potrzebujemy zagęścić pomoc. No i Balde zmienić obojętnie na kogo, nikt gorszy nie będzie
0
@okiemtypera_lucaxx95 półfinał chyba pucharu Francji.
0
@Peciak gdzie tu taktyka? Yamal indywidualnie zrobil wszystko, reszta nie istnieje, gramy gównianie
0
@GeraltzKatalonii ch. z tym Villarealem. Mnie interesuje LM w koncu. Nie pisze o wygraniu LM, ale o pięknej walce do końca. A tak znowu wszyscy dookoła z nas łacha drą
1
@messicocacola tym razem może grajmy bez Lewego?
0
@Matheu12 w którym miejscu działa pressing?
0
@Seledynowy Z Balde mogą sobie rękę podać
0
@Panpiwkarz Każdy od niego jest lepszy.
0
@FCBGrzesiiek przychodzi Europa przychodzi słaba Barcelona.
1
@Barcanajlepszyteam no to może warto zagęścić srodek, a nie grac na 3 napastników
2
@abram3k ciesze się ze co raz więcej ludzi to widzi.
0
Nie powinnismy grac w 3 napastników. Trzeba dać kogoś do środka pomocy.
0
Możemy tu cos ugrać tylko gra indywidualna