0

Dziś Raphinha wylosował mecz imienia same złe decyzję

0

@ObiektywnyKibic121 Torre też powinien zejść. Nie daje nic w pressing

0

@Roobo dobrze ze młodzi lepiej grają.

0

Będzie ciężko wygrać ten mecz grając tak źle jako zespół. Nie wiedzę Tu niczego innego niż mecze Xaviego. Wszystko po za kontrola. Mam nadzieję że to wina kadry.

1

@kuz ile on stracił z 29 bramek chyba :)

0

@priest9999 no Cassado wypadł

0

Mieliśmy jakiś mecz bez kontuzji?

0

Mecz imienia Xaviego. W 100% gramy tu jak za czasów Xaviego, zero kontroli w meczu, błędy i bardzo slaby pressing

0

@FLYP przecież oni tu z 3 juz powinni mieć, cala polowa w środku pola jest słaba.

0

@Kgorecki2500 nic to nie zmienia w moim komentarzu odnoszę się do tego ze cos nam wbija a nie ze wygrają. Mamy tonę farta
No właśnie. Jeśli nic nie zmienimy w środku będzie bardzo ciężko.

0

zaraz nam cos wbija. Bardzo łatwo nas robią, słabiutki mecz naszych z bardzo słabym pressingiem. eric nie wiem co robi.

1

Mecz ala Xavi. Słaba kontrola, mijają nas 1 podaniem, słaby pressing

0

@MessiForeverTheBest pierwsza bramka jego konto, zresztą każdy jego mecz to gówno. To Flick zostawił sobie Martina jest Fort nie próbuje go tam nawet.

1

Flick wiecznie chwali Balde, a każdy widzi jak Balde gra. Mam wrażenie że trenerzy zawsze mają jakiegoś swojego piłkarza którego wystawia mimo iż nikt nie rozumie czemu. Ciekawe to jest

0

@visca_josef a co tu lepiej? Gdyby nie moderator to byłyby kalki komentarzy

1

@Kapitan hawk oni się osłabili po sezonie to co zrobisz

2

@Gwyn dysk ssd koniecznie, a laptop to chyba wszystkie mają :)

0

@FcPortoFan1999 no na tym ten świat polega. Szybko i musi się coś dziać. Ktoś KSW komentuje tu? Praktycznie nic się nie dzieje.

1

@Popitek12 z UFC, fame jest jak z obecną piłka nożna. Mistrzowie tej dyscypliny to UFC, ale za często nudy, tam wszyscy tak dobzi, że dużo taktyki, techniki i często leżą cała walkę, dla młodych nuuuudy, Fame, wyzywają się, obrażają, dramy, walka 10 sekund, nie ważny styl dla młodych maestria

0

@tristan87 Fati dotknął piłkę chociaż z Monaco?

1

@LambiPL kuźwa słownik mi podrzuca. Drugi raz już.

0

@FcPortoFan1999 no i to błąd, rywalki czekają bardziej aż Iga zacznie popełniać błędy, bo jak Iga zaczyna odpływać to sama się wykańcza

0

@FcPortoFan1999 nie no chyba za mało wniosków masz. Dużo parametrów leży u Igi, serwis poprawiła ale druga część sezonu znowu znacznie gorzej, lubię słuchać jednego z komentatorów i on często powtarza bez hejtu, Iga ma jeden plan i brak cierpliwości, cały czas chce szybko kończyć wymiany.

0

@ViscaelBarca2007 statystycznie ts spieprzył, chodź tego nie widać, a później bronił strzały Monaco :)

0

@barcelonaLM szczerze rozwój jest średni, gra na pewno lepiej niż rok temu, poprawiła serwis, ale czegos brakuje. Może nie że kończyć współpracę ale dodać innego trenera do sztabu. Djoko to z 3 ma.

0

@FcPortoFan1999 nie wiem, może. Ale na pewno Iga od RG diabelsko się męczy i niech robią co uważają za słuszne. Jeśli to zmęczenie niech odpoczywa, jak braki techniczne i innego stylu, poprawy aspektów czytaj serwis, niech trenuje.

2

"To już pewne. Iga Świątek nie wystąpi w turnieju WTA 1000 w Pekinie."

Słusznie, skończyć z walka o 1-ke. Gra wszystko by tylko pozycje utrzymać. Czas się skupić na regeneracji ale i na pracy nad rozwojem jako tenisistka, gra wszystko i na treningi i poprawę nigdy nie ma czasu. Dla mnie Iga może nawet wrócić dopiero w styczniu i oddać 1-ke. Jeśli to ma pomóc jej rozwinąć się i w przyszłym roku być jeszcze lepsza. @michal26 @FcPortoFan1999@FcPortoFan1999 @adi7adi8

4

@kanver_ ten dziennikarz to wie tyle co Flick rozważa co i my. Nie bierz nic tu pod uwagę.

1

@skubi99 obok metropolii masz browar Gdańsk

0

@Czajka90 pewne jest to że piłka stała się strasznie nudna. Brakuje ofensywnego stylu, piłkarzy robiących różnice, no chyba że właśnie przez to że taktycznie obecnie mocno postawiono na pressing to ci z magia nic zrobić nie mogą. Coś zmienić w piłce trzeba by była bardziej atrakcyjna. Może i skrócić też mecze.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?