tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Rhaan klub przy dłuższych kontuzjach powinien mieć furtki do kupna innych. Do obniżenia pensji, bonusów, inaczej jak z Polskim l4 w 100% płatnym bo i taki mają nieliczni. Na ch. grać jak można leżeć, czekać, kontrakt się skończy i za darmoszke odejść
1
@arasz1819 przypomnij sobie sagę z Leo dokładną kalka, już jest, mam newsa, gadają, negocjuje, Leo mówi tak, blablabla. A później, ja nigdy nie mówilem że on przyjdzie, nie rozumiem czemu tego nie rozumiecie i macie pretensje
0
Komentarz usunięty
2
@Jonyx tylko my to motto że kibicem się jest słyszymy od 2018r. Trochę już długo śmieje się z nas Europa :(
1
@blakkudium podobno ten Doue jest świetny.
3
Komentarz usunięty
2
@xvcWinterSoldier nic ogólnie ostatnio nie funkcjonuje.
0
@FcPortoFan1999 ja też :)
0
@kuz dla nas to i tak za wysokie progi
2
@Messibestplayerintheworld on nie będzie fałszywych informacji wrzucał :))))) wszystko co prdl jest gówno warte. A teraz się wybiela. Dokładnie to samo było z Messim w identyczny sposób się wybielal.
0
@mordini123 ciężko to będzie się oglądać na dole.
1
@Who_you_mam jakie to było pewne że po ostatnim meczu i koziołku ofiarnym wypadną takie gówno newsy dziennikarzy. Co to jest rakowisko. Masakra
0
@ACMaldini3 zawsze i Wszędzie. Neymar. To był przepiękny moment
0
@barca__rządzi może trzeba było nie robić wałów. Am kupuje na kilogramy, Real wydaje. Masz złodziejskie zarządu, pretensje do socios
2
@kuz o ho. Czas na wakacje. Zmęczony.
0
Sprzedać klub w końcu inwestorowi, zostawić większość socios którzy i tak mają wyjebane w ten klub. Skończą się wały kreatywności i debilne pomysły zarzadow. od 20 lat każdy zarząd zamieszany w gówna. Wszyscy z nas łacha dra, wyników nie ma, piłkarzy też. Upadek klubu na ten moment, w rozumieniu upadek opinii o Barcelonie.
2
@agaFCB dlatego się nie nastawiaj. Nie będziesz rozczarowana chociaż.
3
@Remi1899 po pierwsze źródło po drugie pressowac ma cały zespół, a w Barcelonie połowa piłkarzy chodzi po boisku a nie tylko Lewy.
1
@Bogan skończy w Betisie.
0
@barteq a później zdziwieni że Monako nas jedzie
3
@BartqRKO ludzie to rak. Co komentarze na Twitterze pod tym, oczywiście co 3 że imigrant ja jedzie itd. Że mąż zajumal, że ładna czy brzydka, ja prdl.
0
@PatrychoO czyli Leo też twarzą tej porażki i dobrze ze się go pozbyliśmy? Dobrze rozumiem tok myślenia?
3
@Kapitan hawk no nie musisz czekać. Od teraz każdy gol na jego konto. Tak to się żyje w Barcy. Szkoda ze Kur. Nikt Laporty z socios nie rozlicza, a wiecznie piłkarzy
2
@PatrychoO no to już wiemy kto nowym kozłem ofiarnym. Szybko poszło
1
@VeB 1899 mądrze zainwestować :) to się z Barcelona nie łączy
1
@Kgorecki2500 jak Kur. Co. Trąbi konfederacja od powstania jak to czas wywalić pis i po. A teraz jednego kandydata będą mieć z pis?
0
@Xaviball zaraz za Sławkiem Mentzenem ta 100 tke zrobi Tusk. No ale Sławek był pierwszy więc czekamy
0
@cules100pro nie potrzebujemy pivota. Rozpierdzielimy wszystkich 6cioma 10tkami.
4
@Kgorecki2500 wywracac szybciutko te stoleczki. :)
@macio_944 a można coś powiedzieć o tym że Boga nie ma? Czy to też nie wolno?
0
@kuz przypomnij kiedy nam się udało wszystkich zarejestrować, nie na ostatni gwizdek. Ja nie pamiętam, a długo bardzo jestem kibicem Barcy