tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Rhaan jeśli twój szef nie ma hajsu to ciebie zwalnia, więc z dupy te twoje porównanie. Jak ciebie w firmie nie chcą odchodzisz. Ale mu Kur. Pięknie w mieście i w pizd. Ma sam klub. Zwykły najemnik. A Koeman powiedział przed euro, że Fdj będzie w pełni sprawny za 3 tyg. Przypomnij ile minęło? Pokaz mi fotki rehabilitacji Fdj? Gavi, Pedri, Araujo wszyscy walczą, Fdj widzę tylko na Ibizie. Mięśni zero. Co się pokrywa ze słowami dziennikarza
1
@Rhaan tym że pojechał na reprezentację z kontuzja, dojebał jeszcze bardziej, że w dupie ma kontrakt i ogólnie Barce?
0
@Krzysztof1987 jemu na reprezentacji się odnowiła. A Koeman zgonil na Barce :)
0
@arasz1819 ciekawy opinii jestem wielbiciela Holendrów. Na poważnie, złamał i ciebie Holender czy nadal bronisz?
9
@Safrani Alemany miał rację że chciał go wypchnąć z klubu. Prdl karierowicz.
0
@Safrani tak testował że go wyjeb.
0
@ShawnC zatem oglądamy inny mecz. Czysty Real. Poczekali a później robili co trzeba. Niczym się nie różnią
1
@TheNekro94 im nie wytłumaczysz. Kupujemy brazola za 35 baniek Laporta - curry, co może pójść nie tak, patrząc na każdą historie transakcji tych panów. Kupujemy Olmo mając 4 inne 10tki. Nie mamy ls, nie mamy wahadel, nie mamy defesnywnych pomocników. Ale Kur. Jasne każdy myśli że jako kibic ze stażem ponad 20letnim człowiek poprostu wiary nie ma. No nie ma jak znowu wały dookoła. Sprzedajemy aktywa, firma kateringowa spłaca długi Barca Vision. Idę spać :) starczy
0
Komentarz usunięty
0
@ShawnC yyy, a powiesz mi kiedy oni tak nie grali? Czyli gówno, a później inni nie istnieją? Z tego mają te lm itd. To może te nasze porażki z RM w poprzednik sezonie anukujmy. W końcu zawsze prowadziliśmy 1-0
0
@arasz1819 tu nie chodzi o Real a o stan Barcelony.
0
@Cule1234 no to bardzo poważny stan. Dziennikarze :) może ten nóż był plastikowy z kebaba jakiegoś
0
@Derean nie bo mają pomysł, taktykę i zespół. A teraz zobacz pomysł Barcelony. Dzieci, brak skrzydeł wahadel i 9rki, plus miliard kontuzji. Co się dziwisz ludzi?
1
@Salchent patrząc na to co u nas się dzieje. To nie dawać Madrytowi trypletu, ale majstra w la liga.
0
No i teraz postawmy naszych defesnywnych pomocników, obrońców, dzieci z ekipą Realu Madryt. Sami sobie wnioski wyciągnijcie
3
Komentarz usunięty
0
@juarez daj mu czas. Nam na 9ce wprdl 3
0
@Encore mogła mieć. Ale Real zapłacił więcej i pokazał lepszy projekt. W sumie każdy pokazuje lepszy projekt od nas.
2
O Real lepszy niż zawsze. W 60 wpadło.
U nas tak podawać będzie na skrzydle Olmo do 01.09 później się połamie i zacznie tak podawać Ferran
0
@blakkudium a to on już u nas nie siedzi na ławce w 3 lidze?
1
@J4no w 70 minucie zrobią swoje. Czyli bez zmian
0
@Herato City tak gra Arsenal lvp teraz Real. Większość zespołów tak gra. Słynne tutaj Leverkusen uwaga też gra na 2 defesnywnych. My zagramy z 0 pomocników defesnywnych. Co może pójść nie tak :)
12
Wszyscy wiedzą jak się skończy. 70 minuta 1-0, zaraz później 2.
0
Komentarz usunięty
0
@KrwawiaceoczyVEB nie wierz w bzdury Romka
3
@kiper09 kolejka po nich chłopie ogromna. Wszyscy biegną po kontuzjowanego Fdj który zarabia więcej od Mbappe, wiecznie kontuzjowanego Fatiego i Langleta z pensja równie wysoka jak mbappe
0
@blakkudium przypominam że Brazylia ma 20% ze sprzedaży. A my zapłaciliśmy podobno 30. Więc do amortyzacji daleko.
2
Komentarz usunięty
0
@Kgorecki2500 chyba w lidze Europy.
5
@supraomnes1 a w życiu. My mamy armię dzieci z potencjałem, starego lewusa, blisko emerytury Gundo, średniego TS i pozostałych na l4. Ale też mamy 5, 10tek to będziemy wiecznie szukać przestrzeni.