1

@NeroTFP1 rozpadnie się to gówno na kawałki. Cześć pójdzie z pis, druga stworzy nowa prawice.

0

@kanver_ w końcu coś zarobiliśmy

0

@PIWOSZ89 po 350euro one chodziły oficjalnie. Wiec koleś kupił i teraz chce zarobić. Kupił po 1500, sprzeda za 1900 jak sprzeda.
Ja zarobiłem 2k. Ale kupowałem po 1400 za 4 bilety. Poszły za 3200.

0

@blakkudium dlatego może ten news o Kante?

0

@Salchent kto za Fdj?

1

@barcanawieki i bardzo Kur. Im dobrze.

0

@mekston liczy się tu i teraz a nie 10 lat temu. W pucharach Francuskie kluby poradziły sobie lepiej. Więc nie taka słaba ta Francuska. I to jest fakt.

1

@blakkudium masakra że my nawet jego zarejestrowanego nie mamy :)

1

@sen ja zawsze czekam na tą półroczna. Zawsze dostaje w przedłużeniu o 100zl drożej. Ale teraz dali cenę pojeb. Ja płaciłem z polsat sport premium i eleven 270zl za pół roku. Teraz oni dają 75*12mcy. Nie wierzę by ludzie się rzucili i pewnie obniża, zawsze w sierpniu zamiast 270zl dawali mi 380. Trochę cierpliwości i obniza. Nie że do 270, ale liczę że obniża.

0

@RosjaninBut machali machali, a krwi zero. Dziwne. Chyba muszą te maczety pod szlifierkę i naoszczyc.

0

@adukla na razie nie kupuj. C+ uwielbia na początku dawać pojeb. Ceny. A we wrześniu wrzuci promke. Przy tych cenach co dali uważam że obniża.

1

@Comentateiro trzeba poczekać trochę by ocenić. Jeśli stawia na fizyczność to faktycznie mogą być zmęczeni po przygotowaniach. A na pewno trzeba poczekać na normalna pomoc, a nie 17 letnie dzieci.

0

@LukaszFan w naszym stylu gry, no to połowa sukcesu.

0

@Azi może niech wielbłądy pożycza z bliskiego wschodu. Jakoś dojadą na miejsce

0

@Damian_Balde Wojtas jest fatalny w grze nogami. W Barcelonie to go wyklucza całkowicie

0

@mekston uwielbiam twoje wpisy nie poparte niczym. Sezon 23/24 drużyny Francuskie w pkt UEFA zdobyły więcej od hiszpańskiej. Przypomnę że Real zdobył lm. Drużyn w pucharach Francja 7 Hiszpania 7

0

@kuz my też jesteśmy cierpliwi. Tylko zarząd ma nas w dupie i kupuje Olmo a ja nie słyszałem pół osoby która go chce

1

@kuz jeśli Flick zostawi za ofensywnymi pomocnikami wolne miejsce bez defensywy to osasuna i nas rozj. Kontrami. Tak się gra w Hiszpanii

3

@Kgorecki2500 sam jesteś słaby

1

@TheNekro94 oczywiście że my. Oni wygrywają ligę i w LM każdy sezon wyżej. Nawet dyskusji nie ma

1

@kuz na mistrzostwach mega grał ważne że mamy 10tki. Wszyscy będą szukać tej słynnej przestrzeni. Będzie dobrze.

2

No jak Kante w AM wyląduje to tylko pokazuje że się Kur. Da mieć pomysł na wzmocnienie pozycji które potrzebują.

0

@Rastafarnianin przepraszam. Następnym razem wybiorę tylko to co naród chce, a nie to co lubię. A później jeszcze pójdę na pielgrzymkeu

1

@Destroyer_of_Worlds no i Fermin Ch. Ci da. To nie pomocnik do ratowania środka. Jego największy walor to szukanie miejsca za pomocnikami. Taka 10-tka. Za nim w środku jest pustelnia. Mamy żenujący skład obecnie licząc kontuzje również.

3

@misterio tak jak kolega napisał oraz Bosak twierdzi, no i każdy po za konfederastami, pis i konfa to przyszła koalicja. Czas by przestali się ludzie dziwić. Kaczyński wypadnie, Morawiecki wypadnie i będzie jedna partia

0

@Kamiloza91 wszystkich. Nie zrobiłoby mi różnicy gdyby sprzedawali każdego z nich

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

@Zoker no ale przyznaj na tle juniorów Realu i City gniecie. Im tego nie wytłumaczysz że dzieci się wprowadza powoli, jako zamienników, a nie podstawę.

7

@Messibestplayerintheworld czyli na kolejne 3 sezony spalimy hajs na Diaza i Olmo. Mistrzowie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?