tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No to teraz mamy pełna pakę, Torre postrach la ligi. Na nich.
1
@Litman myślę że do naszego teamu l4 jak ulał
0
@FabianekMrozek myślę że tak
0
@Kgorecki2500 dlaczego piszesz ze decyzja prezydenta?
https://www.rp.pl/mundurowi/art40807491-uzycie-broni-na-granicy-sejm-uchwalil-ustawe
1
@FabianekMrozek no myślę że tego 1 widza odczują. Upadek ich się szykuje
0
@mientusek1407 gdzie w moim wpisie masz że wszystko przegramy?
A co do naszej kadry nie mamy pivotow, defesnywnych jak kto woli, la i wahadel na zmianę. Młodych nie liczę, bo młodzi to nic nie wiemy. Za bramkarza w Realu wszedł inny bramkarz i stracił najmniej goli w lidze, za obrońcę też. Więc sobie poradzili. Kogo dasz na Defensywnego?
4
@Aragorn33 czego po nich się spodziewasz. Zresztą przecież ns2 to skandal Tuska, Merkel, że sprzedali Polskę. To chyba dobrze ze wysadzilismy? Czy jednak nie dobrze?
1
@hugz zarejestrowany bo Araujo kontuzja, czyli znowu zarejestrowany na pół sezonu. Kabaret
2
@Knysz facet prdl jak mu Laporta mówi. Zresztą wrócił z Olmo tylko. Ciekawe dlaczego.
0
@mientusek1407 zobaczymy po wynikach, jak zacznie się tłumaczyć co i kogo mu brakuje.
3
@FCB24 ja bym go na rynku powiesił
1
@bartekvisca no odmienił. Sprzedaje aktywa na przyszłość.
1
@homeins ale ciebie o zdanie nikt nie pytał. Byli tragicznii.
2
@koziar czyli jednak do zarządu się nadajesz skoro tego nie wiedziałeś. Każdy pisał że szklanka ala Pedri. Widocznie do nas pasuje.
0
@Nazio_87 a co szkodzi i sprzedać 49%? Tak funkcjonuje np. Bayern. Klub nadal kibiców. Zostawienie go tylko kibicom to masz efekt
1
@Michael24 potrzebny inwestor, który po pierwsze wyciągnie z długów, po drugie będzie patrzył na macki zarzadow. Od 20 lat wieczne wały.
10
@kaamil1910 przecież to fake z jakiejś grupy na fb
1
Dzieciak wziął 10tke na plecy. To już definitywnie zamyka w tym roku transfer. Odpuście już tego Nico. Temat zamknięty, kasa pusta, zarejestrują tych co mają i może kogoś wypożycza. Cancelo i może ls. Tyle i więcej się nie nastawiajcie.
1
@KacperVEB przez 3/4 sezonu pialisxie z zachwytu. Kur. Jakie to wszystko to chorągiewka. Tak końcówkę miał słaba, ale jeśli da się go wypożyczyć, brać i się nie zastanawiać
2
@MesQueUnClub96 villareal może być groźny
0
@kryhaa z całym szacunkiem ale u23 to nie żaden poziom.
1
@kryhaa nie wiem. Myślę że najwięcej talentów za gruby hajs wychodzi z Francji. Dlatego pytam o fakt a nie swoje biedolejie. Bo na razie to ze szkółki gwiazdy to Gavi, Yamal. Koniec
1
@mientusek1407 najbardziej utalentowana młodzież. To jest fakt oparty o co?
1
@Bilon87 ale przecież on pisze o obecnym stanie. Nie pisze ze juz nigdy walczyć nie będzie. Chodzi o kadrę Barcy, wzmocnienia problemy finansowe, zdrowotne i tyle. Wszystko się może odmienić. Ale to znaczy że nie może nikt być pesymistycznym
0
Mistrz i TOP4:Real, Barca, AM, Villareal
MVP Sezonu:Mbappe
Pichichi:Mbappe
Najlepszy asystent:Vini
Największa niespodzianka:Alvarez
Największe rozczarowanie:Flick
Spadkowicze:espanyol,
1
@Comentateiro dopiero w grudniu
0
@ShawnC keoman w wywiadzie twierdził ze on potrzebuje jeszcze 3tyg.by wrócić. A to było na Kika dni przed euro. Więc Ch. Wie co mu się stało
2
@fart pisałem że cała kasa szła cały czas na ludzi. Płacą odprawy, emerytury geriartryczne by starzy nie odchodzili. Mam kilku znajomych, kasa tam na ludzi plynie ogromną. A na sprzed gówno idzie
2
@Fantastyczny Chłopiec dużo zależy kto zagra. W meczu z Monako ciężko ocenić. Skład był fatalny
0
@negreanu amortyzacja Ferrana to pewnie już z 20 baniek