0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

@Zoker no ale przyznaj na tle juniorów Realu i City gniecie. Im tego nie wytłumaczysz że dzieci się wprowadza powoli, jako zamienników, a nie podstawę.

7

@Messibestplayerintheworld czyli na kolejne 3 sezony spalimy hajs na Diaza i Olmo. Mistrzowie.

0

@Ronad10 jak będzie grał ofensywnym stylem na wesoło, to będziemy bardzo często dostawać baty. Ale krytykować decyzji zarządu nie będzie

0

@beter2 Flick ok jazda po Xavim. Co wy bierzecie ludzie? Żyjcie dalej. Nie wydaje mi się by Flick kiedykolwiek zagrał takim składem. Ocenimy po sezonie. Ale bez Defensywnego pomocnika, bez wahadła za Cancelo będzie Flickowi ciężko

3

@Alvarinho nie będzie Diaza, śpij spokojnie Lvp chce 70-80 baniek. My nawet Inigo nie zarejestrowalismy.

0

@MesQueUnClub_87 nie wiem czy wiesz ale większość gra teraz na dwóch pivotach. A nie 4-3-3. Może przespałeś jak teraz zespoły grają. Pokaz mi zespół który się liczy, który nie ma Defensywnego pomocnika nie Kur. Przerobionego a Defensywnego

0

@MesQueUnClub_87 to ciekawe kto zagra na pivocie i ls. Bo tam nominalnie nie mamy nikogo :)

7

@KamQiX zwróć uwagę że nigdy nie czepiają się dzieci. Zawsze znajdą winnego w starszych piłkarzach.

1

@partymaker wczoraj się wiele zmieniło. Ocenił poprostu ostatni mecz :) z juniorami w Juesej lepiej to wyglądali. Monaco też Hamy, grać przyjechali

0

@Kymo przypomnieć ci za jakie słowa wyleciał Xavi? Co miał Flick powiedzieć że go nie chce?

1

@Pnog37 opala się na ibizie

1

@partymaker nie wiem czy widziałeś ale jadą po Xavim nawet, gdy go tu nie ma :)

0

@Ronad10 ta Flick prosił go o transfer dwa lata temu i rok temu. Bo od tyłu jest gadka Deco o Olmo.

3

Barca dostaje oklep od Monaco, a tu czytam szydzenie z Xaviego. Popierd. Jest środowisko Barcy.

0

@juarez grał w presezonie, to nawet juniorzy wyglądali lepiej niż on.

1

@barcelonaLM ale w czym jest problemem :)

0

@MesQueUnClub96 ts teraz winia za wszystko :)

1

@Pawel13sz jakie to prawdziwe :)

1

@Kengo presezon w meczach z juniorami odpowiedzią. :) wczoraj mieliście odpowiedź gdzie grali z poukładanym zespołem. Dziećmi sobie możecie grać w gumę na chodniku.

0

@sidi12843 myślę że po szukałbym jeszcze z 4 dzieci po 18lat, rozumiem że gralhys bez 9tki?

0

@speed1 muszą znaleźć Pivota. Poprostu granie bez takiego pomocnika to katastrofa

2

@Destroyer_of_Worlds Jeśli dla ciebie Fermin ma ratować Barce tzn. Że jest bardzo źle :)

1

@Barcanajlepszyteam jo tam. Ruscy w życiu by takich fake nie wrzucali.

1

@blakkudium dobry grajek z tego co widziałem. Ale Psg lubi wszystkich psuć. Więc cholera wie

0

@MesQueUnClub96 patrząc jak Hubert czlapal na korcie. To ćwierćfinał nie jest zły

0

@Messibestplayerintheworld a Mendez na to. Nie będziesz mi mówił co mam robić Bambo

2

Rozumiem ze musieli się na Olmo uprdl, aq teraz walczą z rejestracja?


0

@zadafcb 4 lata temu było 9 w lekkiejatletyce, teraz 1. Więc gdyby na to spojrzeć z perspektywy różnych dyscyplin to jest lepiej. Faceci tylko 2 medale i to drużynowo. Katastrofa

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?