tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Tusk o CPK Live. Ale tu bedzie dzis polityki po tej konferencji :) Bez wzgledu co powie.
0
@ShawnC tak wybitnie grał że ławka poprzedni sezon, a teraz Arabia. Rozwinął go czy gra jak grał? Kovacic wchodzi z ławki i gra słabo. Zero rozwoju.
0
@paweldunajecfcb Ta bo on z wszystkich potwory robi. Ostatnie transfery Gomez? Nunes, Kovacic,Philips, Laporte. Jest masa pilkarzy co murawy nie wacha albo nie powąchała.
8
Pepcio dobry chłop
0
@FcPortoFan1999 Anglia wyglada jak zawsze. Mocno skacowana. Na zgrupowania Anglia powinna wynajmować ochrone i 1-ki dla pilkarzy. Ich nie wolno z hotelu wypuszczac bo zawsze afery pozniej z chlaniem i prostytutkami
0
@Zoker Francja - Polska lepszy nie był.
0
@FcPortoFan1999 Graja strasznie nudno, Anglia v2
2
@FcPortoFan1999 Że Holandie to troche sie spodziewałem bo przy Koemanie to Holandia słabiutka. Francja troche zaskoczenie, ale jednak Francja z nimi wygrała z nami tak na prawde 1 miejsce przegrali
0
@FcPortoFan1999 nie zaskoczyła, przed mistrzostwami sporo osób ja wskazywało jako czarnego konia. Sa bardzo mocni w szczególnosci fizycznie i bardzo dobrze taktycznie poukładani. Na prawde moga wiele zdziałać.
0
@FcPortoFan1999 A dlaczego nie? Zidane umie sobie z gwiazdorami radzić.
0
@mekston Czyli Portugalia gra juz dalej. Ci co farta maja
0
@mariosss20 nie wiem czy jego. Nie wiem czy 8 to za mało, za dużo.
0
@against_modern_football A ze szkółki wyszły 100tki dzieciaków. Gdzie te talenty, gdzie ich forma.
0
@mariosss20 Aha, ale wiesz ze to techniczny liczy ile minut?
2
@Stinger_ Dostał 2 powtórki w meczu La Ligi i wczoraj. Mozesz dyskutować na faktach, a nie swoim wyobrażeniu? Wczortaj bramkarz wyszedł poł metra przed linie, dlaczego nie miał by byc powtórzony karny?
0
"Przez lata klubowi wymknęło się mnóstwo utalentowanych graczy takich jak Robert Navarro, Pablo Moreno, Xavi Simons, Sergio Gómez, Iker Bravo czy Ilaix Moriba." i gdzie te talenty teraz są? :)
0
@mariosss20 a co zrobił?
0
@Emhyr a jest piłkarz co strzelił więcej?
3
@Stinger_ mało co wpada? A ilu nie trafił z ostatnich 20?
3
@JohnA ogólnie brakuje gwiazdy w obecnej piłce. Nie ma kompletnie nigdzie nikogo co robi wielka różnice,magii nic. Niestety
2
Jak lewy nie strzeli to go tu zajedziecie :)
0
@Rewolucja123 nie no grupę mamy kosmiczna. Ale chodzi o styl
0
@Sztosik inni też stracili, skomentowałeś?
0
Myślę że najsłabszy mecz na turnieju. Dramat poziom
0
Nasi piłkarze ledwo chodzą. Masakryczna forma fizyczna
1
@PatrychoO kiwior?
0
Szkoda komentować. Ale pewnie lewy winny
0
Dawidowicz, Bednarek co się może nie udać :)
1
@Vamos_RM myślę, że powinni jeszcze paść na kolana przed nim.
0
@Zoker jak nie. Przecież my tylko szkółka powinniśmy grać. Każdy tam to diament