tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@kakusus no no, w szczególnosci strzelili by karnego z pełnymi gaciami. A tak na powaznie, ile przypomnij oni tam gdzie graja bramek w klubie strzelili?
8
@Arden na ryby człowiek by nie założył
3
@kakusus podasz mi nazwiska tych ambitnych młodych na pozycję 9-tki.
1
@MesQueUnClub_87 gwarantuje ci ze ci co wleźli z hasłem rozwalenia stolików uklękną tak samo. Każdego da się kupić, zawsze tak w polityce było i zawsze tak będzie.
0
@Kalipso Jak Socios maja to w p.. to co sie dziwisz ze tak zarząd działa.
3
Zawsze ci co wchodza do sejmu na zasadzie, że musza stoliki powywracać działaja tak samo. Maja narzedzie by skorumpowanego posła do sadu wysłać, to powody, a ja to w kiblu byłem, ja sobie net ogarniałem, Konfa guziki pomyliła i tak sie zyje.
0
Uwaga nowa data, podaje, Przyszły tydzień. To teraz zaczynamy czas start do kiedy nowa firma ma zapłacić i czy zapłaci. Odliczanie od przyszłego tygodnia
9
@ranger3120 miesiąc? cos ty redaktora zgwałcił.
1
@Vampir707 Wolnosc gospodarcza to sie nazywa
0
@KrychaFCB my i te % od sprzedaży, słynne zarobki na poziomie? Ile my zarobiliśmy na % :)
0
@KrychaFCB Duda niech zbanuje pomysł i tyle
30
@barcowy1899 no to nie ma ryzyka ze ci odda. To chyba dobrze
1
@Xpert77 no w końcu
1
@Kobieras czyli co zrobiła? Bo w UA nie wejdą. A Rosja na granicy od Suwałk po Podkarpacie to zimna wojna na 10 lat
2
@jacobFCB bo w dupie ma obronę innych krajów ze względu na to że hajsu nie wydają ile jest w pakcie, sam to powiedział wielokrotnie, oraz wielokrotnie mówił że UA nie będzie wspierał, a wtedy masz Rosję na całości granicy wschodniej. To biznesmen w dupie ma wszystko oprócz swojego nosa. Ludzie powinni patrzeć co będzie dla Polski dobre, a nie to że starzec sra pod siebie.
2
@koksik2700 Trump wycofuje się z NATO oraz przestaje wspierać UA. Co wtedy bystrzaku?
0
@!34RC3!_0N4 czemu nie. Akurat asystent przy doświadczonych trenerach to dobry ruch
1
@michal26 to nie szczęście to najlepsi fachowcy
2
Pompowanie balonika to nasz sport narodowy. Ale przy tym trenerze złoto olimpijskie jest w zasięgu
0
@Kozinho. Oj do wielkiego koryta do pis to każdemu będą lata świetlne
1
@blakkudium dziennikarze w końcu trafia. Poprostu nie są pewni w który czwartek to ogłasza, więc prdl tak od 2 miesięcy że w następny
5
@SawneyBean no dla Polski wybitnie
0
@Kozinho. Zobaczymy jak będziesz śpiewał gdy pis z konfa wejdą w koalicję. Kaczorek w końcu odpadnie i wjadą jak na koniu.
0
@mordini123 tylko oni to w paczce sport sprzedawali. Szło za 270zl za 6 mcy. Na dwóch to jak za darmo
0
@mordini123 ciekawe o ile podniosą ceny. Kurde te 6 miesięczne c+online z eleven i polsat sport premium wychodziło genialnie
1
@xvcWinterSoldier chyba lepiej zapytaj jakiegoś notariusza.
0
@Kozinho. Chcesz czy nie PiS to prawa strona.
0
@Kozinho. Jak na razie to tysiące ich wpuściła prawica. Więc całkiem prawdopodobne
3
@TheNekro94 zostaw, podobno guma balonowa ma pójść o 410% tak słyszałem ale nie jestem pewien
0
@blakkudium czyli jednak ktoś oczy ma