0

@kakusus no no, w szczególnosci strzelili by karnego z pełnymi gaciami. A tak na powaznie, ile przypomnij oni tam gdzie graja bramek w klubie strzelili?

8

@Arden na ryby człowiek by nie założył

3

@kakusus podasz mi nazwiska tych ambitnych młodych na pozycję 9-tki.

1

@MesQueUnClub_87 gwarantuje ci ze ci co wleźli z hasłem rozwalenia stolików uklękną tak samo. Każdego da się kupić, zawsze tak w polityce było i zawsze tak będzie.

0

@Kalipso Jak Socios maja to w p.. to co sie dziwisz ze tak zarząd działa.

3

Zawsze ci co wchodza do sejmu na zasadzie, że musza stoliki powywracać działaja tak samo. Maja narzedzie by skorumpowanego posła do sadu wysłać, to powody, a ja to w kiblu byłem, ja sobie net ogarniałem, Konfa guziki pomyliła i tak sie zyje.


0



Uwaga nowa data, podaje, Przyszły tydzień. To teraz zaczynamy czas start do kiedy nowa firma ma zapłacić i czy zapłaci. Odliczanie od przyszłego tygodnia

9

@ranger3120 miesiąc? cos ty redaktora zgwałcił.

1

@Vampir707 Wolnosc gospodarcza to sie nazywa

0

@KrychaFCB my i te % od sprzedaży, słynne zarobki na poziomie? Ile my zarobiliśmy na % :)

0

@KrychaFCB Duda niech zbanuje pomysł i tyle

30

@barcowy1899 no to nie ma ryzyka ze ci odda. To chyba dobrze

1

@Xpert77 no w końcu

1

@Kobieras czyli co zrobiła? Bo w UA nie wejdą. A Rosja na granicy od Suwałk po Podkarpacie to zimna wojna na 10 lat

2

@jacobFCB bo w dupie ma obronę innych krajów ze względu na to że hajsu nie wydają ile jest w pakcie, sam to powiedział wielokrotnie, oraz wielokrotnie mówił że UA nie będzie wspierał, a wtedy masz Rosję na całości granicy wschodniej. To biznesmen w dupie ma wszystko oprócz swojego nosa. Ludzie powinni patrzeć co będzie dla Polski dobre, a nie to że starzec sra pod siebie.

2

@koksik2700 Trump wycofuje się z NATO oraz przestaje wspierać UA. Co wtedy bystrzaku?

0

@!34RC3!_0N4 czemu nie. Akurat asystent przy doświadczonych trenerach to dobry ruch

1

@michal26 to nie szczęście to najlepsi fachowcy

2

Pompowanie balonika to nasz sport narodowy. Ale przy tym trenerze złoto olimpijskie jest w zasięgu

0

@Kozinho. Oj do wielkiego koryta do pis to każdemu będą lata świetlne

1

@blakkudium dziennikarze w końcu trafia. Poprostu nie są pewni w który czwartek to ogłasza, więc prdl tak od 2 miesięcy że w następny

5

@SawneyBean no dla Polski wybitnie

0

@Kozinho. Zobaczymy jak będziesz śpiewał gdy pis z konfa wejdą w koalicję. Kaczorek w końcu odpadnie i wjadą jak na koniu.

0

@mordini123 tylko oni to w paczce sport sprzedawali. Szło za 270zl za 6 mcy. Na dwóch to jak za darmo

0

@mordini123 ciekawe o ile podniosą ceny. Kurde te 6 miesięczne c+online z eleven i polsat sport premium wychodziło genialnie

1

@xvcWinterSoldier chyba lepiej zapytaj jakiegoś notariusza.

0

@Kozinho. Chcesz czy nie PiS to prawa strona.

0

@Kozinho. Jak na razie to tysiące ich wpuściła prawica. Więc całkiem prawdopodobne

3

@TheNekro94 zostaw, podobno guma balonowa ma pójść o 410% tak słyszałem ale nie jestem pewien

0

@blakkudium czyli jednak ktoś oczy ma

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?