tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@VbamboeB czekaj niech pomyślę. Laporta i jeden ziomuś dali gwarancję swoim majątkiem. Liberto nie zapłaciło za pseudo dźwignie, mają dwa dni by to załatwić. Czyli strata hajsu, brak transferów, brak 1:1. Wszystko jest ołrajt.
0
Pod publiczkę, uśmiechnięte mordki, wszystko jest ok. A pożar w burdelu zapewne nadal
0
@tristan87 no to sam sobie odpowiedz.
0
@mkord przeciez za dwa dni Laporta ze swoich zapłaci 7 baniek bo gwarancje dał.
3
13:28 Gerard Romero: Porto i Barcelona zaczęły rozmowy ws. Faye od 15 mln euro, ale Porto obniżało ofertę i obecnie mowa o 10-12 mln euro razem ze zmiennymi i niską kwotą stałą.
15:20 Jak uchwyciły kamery Jijanes, Deco jest w drodze do Porto, aby m.in. negocjować transfer Miki Faye.
No to jak Deco jedzie to zarobimy 5mln i zmienne za wygranie LM w 90-ciu ratach
0
@mrboom A ten klient miał te 4 bańki w monetach ?
1
@D10SLEO Wszystko co jest zwiazane z dealami z Andre Curry i Laporta bierz za pewnik że wał.
3
@Arden To bardzo cieszy. Bo to co sie wyprawiało z kontuzjami u nazych w ostatnich latach to patologia
0
@Foro seria obecność, zakonnica, annabelle
0
@okiemtypera_lucaxx95 czyli na kursie 1.5 trafność 58%. No to milionerem nie będziesz
0
@okiemtypera_lucaxx95 jaka średnia kursów.
1
Więcej niż klub. Przy Laporcie to hasło nie istnieje
0
@mekston jest mi z tego powodu bardzo nie przykro
1
@MesQueUnClub96 nie będzie Turas sobie tak stał.
0
@arasz1819 ale ty go nie lubisz :)
0
A wystarczyło losowanie zrobić po fazie grupowej. Do wygranych do losować 3 miejsca itd. To Kur. Kalkulację i cała kolejka nudna jak flaki z olejem
0
@Emhyr ona jest niezniszczalna.
0
@Szklaner wezma drugi etat nie bój sie.
1
@Rhaan Bo klubem zarzadzaja Socios. Inwestor który miałby głos nie pozwoliłby na te wały Laporty.
0
@catalanian09 nie ogłasza Nike do 30.06
0
@Stinger_ sa bo mowia o tym jego statystyki. To nie jazda figurowa na lodzie ze styl ważny
0
Czyli kolejne wały
1
Tusk o CPK Live. Ale tu bedzie dzis polityki po tej konferencji :) Bez wzgledu co powie.
0
@ShawnC tak wybitnie grał że ławka poprzedni sezon, a teraz Arabia. Rozwinął go czy gra jak grał? Kovacic wchodzi z ławki i gra słabo. Zero rozwoju.
0
@paweldunajecfcb Ta bo on z wszystkich potwory robi. Ostatnie transfery Gomez? Nunes, Kovacic,Philips, Laporte. Jest masa pilkarzy co murawy nie wacha albo nie powąchała.
8
Pepcio dobry chłop
0
@FcPortoFan1999 Anglia wyglada jak zawsze. Mocno skacowana. Na zgrupowania Anglia powinna wynajmować ochrone i 1-ki dla pilkarzy. Ich nie wolno z hotelu wypuszczac bo zawsze afery pozniej z chlaniem i prostytutkami
0
@Zoker Francja - Polska lepszy nie był.
0
@FcPortoFan1999 Graja strasznie nudno, Anglia v2
2
@FcPortoFan1999 Że Holandie to troche sie spodziewałem bo przy Koemanie to Holandia słabiutka. Francja troche zaskoczenie, ale jednak Francja z nimi wygrała z nami tak na prawde 1 miejsce przegrali