2

@VbamboeB czekaj niech pomyślę. Laporta i jeden ziomuś dali gwarancję swoim majątkiem. Liberto nie zapłaciło za pseudo dźwignie, mają dwa dni by to załatwić. Czyli strata hajsu, brak transferów, brak 1:1. Wszystko jest ołrajt.

0



Pod publiczkę, uśmiechnięte mordki, wszystko jest ok. A pożar w burdelu zapewne nadal

0

@tristan87 no to sam sobie odpowiedz.

0

@mkord przeciez za dwa dni Laporta ze swoich zapłaci 7 baniek bo gwarancje dał.

3

13:28 Gerard Romero: Porto i Barcelona zaczęły rozmowy ws. Faye od 15 mln euro, ale Porto obniżało ofertę i obecnie mowa o 10-12 mln euro razem ze zmiennymi i niską kwotą stałą.

15:20 Jak uchwyciły kamery Jijanes, Deco jest w drodze do Porto, aby m.in. negocjować transfer Miki Faye.

No to jak Deco jedzie to zarobimy 5mln i zmienne za wygranie LM w 90-ciu ratach

0

@mrboom A ten klient miał te 4 bańki w monetach ?

1

@D10SLEO Wszystko co jest zwiazane z dealami z Andre Curry i Laporta bierz za pewnik że wał.

3

@Arden To bardzo cieszy. Bo to co sie wyprawiało z kontuzjami u nazych w ostatnich latach to patologia

0

@Foro seria obecność, zakonnica, annabelle

0

@okiemtypera_lucaxx95 czyli na kursie 1.5 trafność 58%. No to milionerem nie będziesz

0

@okiemtypera_lucaxx95 jaka średnia kursów.

1

Więcej niż klub. Przy Laporcie to hasło nie istnieje

0

@mekston jest mi z tego powodu bardzo nie przykro

1

@MesQueUnClub96 nie będzie Turas sobie tak stał.

0

@arasz1819 ale ty go nie lubisz :)

0

A wystarczyło losowanie zrobić po fazie grupowej. Do wygranych do losować 3 miejsca itd. To Kur. Kalkulację i cała kolejka nudna jak flaki z olejem

0

@Emhyr ona jest niezniszczalna.

0

@Szklaner wezma drugi etat nie bój sie.

1

@Rhaan Bo klubem zarzadzaja Socios. Inwestor który miałby głos nie pozwoliłby na te wały Laporty.

0

@catalanian09 nie ogłasza Nike do 30.06

0

@Stinger_ sa bo mowia o tym jego statystyki. To nie jazda figurowa na lodzie ze styl ważny

0



Czyli kolejne wały

1

Tusk o CPK Live. Ale tu bedzie dzis polityki po tej konferencji :) Bez wzgledu co powie.

0

@ShawnC tak wybitnie grał że ławka poprzedni sezon, a teraz Arabia. Rozwinął go czy gra jak grał? Kovacic wchodzi z ławki i gra słabo. Zero rozwoju.

0

@paweldunajecfcb Ta bo on z wszystkich potwory robi. Ostatnie transfery Gomez? Nunes, Kovacic,Philips, Laporte. Jest masa pilkarzy co murawy nie wacha albo nie powąchała.

8

Pepcio dobry chłop


0

@FcPortoFan1999 Anglia wyglada jak zawsze. Mocno skacowana. Na zgrupowania Anglia powinna wynajmować ochrone i 1-ki dla pilkarzy. Ich nie wolno z hotelu wypuszczac bo zawsze afery pozniej z chlaniem i prostytutkami

0

@Zoker Francja - Polska lepszy nie był.

0

@FcPortoFan1999 Graja strasznie nudno, Anglia v2

2

@FcPortoFan1999 Że Holandie to troche sie spodziewałem bo przy Koemanie to Holandia słabiutka. Francja troche zaskoczenie, ale jednak Francja z nimi wygrała z nami tak na prawde 1 miejsce przegrali

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?