tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Bananowysong odpowiem Ci. Agenci, oni pięknie wszystko przedstawiają swoim piłkarzom. Mają poprostu hajs od transferów i to jest czysty biznes.
0
@sidi12843 on nie pogra ani tu ani tam. Chociaż zarobimy.
0
@KrychaFCB Plan B czas start, a później skończy sie na planie Ż jak ostatnio z defensywnym pomocnikiem.
0
Może tak, może nie. Dowiemy sie za 2 dni. Nike podpisuja od 2 m-cy
1
Trochę Lewy zdziwił mnie ze nie kończy kariery. Nie chodzi już tyle o grę, paradoksalnie nie ma pół napastnika za niego, ale za krytykę, wszystko co złe to zawsze winny Lewy. Przegraliśmy z Holandia w średnim stylu, bo Lewy nie grał, przegraliśmy z Austria wina lewego, taka narracja jest w tym kraju. Zresztą temat artykułu też wiele mówi. Powinien zakończyć karierę, niech grają ci młodzi :) może kiedyś przyjdą
1
@Damian11 Słowianie?
1
@TheNekro94 Gdzie była lepsza? Ten mecz taki właśnie na remis był.
0
Ale miał patelnię na 1-1
0
I to są Chorwaci czym trudniej tym łatwiej. Charakter maja
0
Michał Probierz na konferencji przed meczem z Francją
„Jutro z Francją będziemy grali ofensywnie. Będziemy chcieli grać w piłkę.”
Ale to będzie wprdl. Na Francję ofensywnie. Rozjadą nas kontrami przeokrutnie
3
@sk13 bo nie nadaje się
0
@FCB_dimiC każdy bank w każdym komunikacie pisze, mówi. Nigdy nie prosimy o hasła, nr SMS i przelewy. Wystarczy to wiedzieć.
1
@Encore wystarczy iść na orliki. Dzieciaki kompletnie w d. Mają sport :(
0
@Fake69 jak go za 50 sprzedadzą to będzie ich sukces. Oni go wypożycza z opcją wykupu.
0
@blakkudium my zadzwonimy za 2 lata jak ktoś zapłaci za Barca studio.
0
@Nefir koleś od 4 miesięcy spadł z forma i odpowiada na info o przedłużeniu umowy na zasadzie jestem skupiony na.... Blabla. Koleś jest kapitanem. Out. Wszystkich nabrał jak to kocha Barce, pokazała się oferta Bayernu inny chłop.
0
@ViscaelBarca2007 poczekamy aż nikt nie będzie go chciał. Wtedy wypożyczenie i jak zawsze świetny deal Barcy
1
@Arden no 30 to jeszcze pogra z 3 lata. Brać. A sytuacja finansowa jest świetna. Laporta tak mówi ja mu wierzę
14
@FCB_dimiC Trzeba być niezłym idiotom by nabrać sie na takie telefony.
5
@tristan87 Zaraz bedzie miedzynarodowy dzien Kobiet z miesiaczka.
0
@normasubiektywna Jeszcze tu ci dorzuce info o Działaniach Deco.
0
@A4ron Pytanie jak PRobierz wyjdzie. Jesli wyjdzie mocno ofensywnie, to nas złoją okrutnie.
1
@normasubiektywna A ty rozumiesz, że ten chłopak czeka, czekał na info co z nim bedzie? Projekt, gdzie bedzie grał itd, a nie tylko hajs?
2
Ale ta Cordoba to pajace wczoraj, widziałem ostre faule, kopanie leżacego, wrzucanie na bandy, trener tu stoi juz kur. na boisku. Sedziowie nic. Straszne buractwo.
https://x.com/MrDesahogo7/status/1804986557138436379
2
@MalanFCB To po co Dyrektor sportowy, skoro nie ma wpływu na nic? Rola Dyrektora jest zapewnić piłkarzy co do projektu sportowego, jego roli, nie tylko oferty na papierze. Deco nie zrobił nic. Araujo z oferta sie nie odzywa, FDJ również. Młody idzie grzać ławe do Chelsea. Zostaniemy jak zwykle z piłkarzami których nie chcemy.
8
Wszyscy jak widać mają w dupie te negocjacje Deco. On coś domknal w ogóle?
1
@FcPortoFan1999 Hubert ma wszystko by dobrze wypaść akurat na trawie. Zobaczymy
0
@Gibbon_FCB Ta Vargasy, Rodrigesy, Xaka, Shaqiri ? To Szwajcarzy?
0
@FcPortoFan1999 No to faktycznie 1 Szwajcar :D
0
W tej Szwajcarii jest chociaż 1 Szwajcar?