tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kozinho. Oni biegają, Yamal stoi
0
Yamal na razie to ma kolek w dupie. Ani nie biega, ani pressuje, nie wychodzi do piłek, nie drybluje, jedna akcja. nawet zespół mu nie podaje bo człapie.
0
@patrykzmc2000 niech zgadnę. Barcelona zainteresowana Frimpongiem. Ale będzie ciężko bo kasa, bo ffp, bo Bayer nie chce sprzedać. Ale OJOOOO
0
Brytole jak zwykle na gazie na turniejach. Oni wygrają coś dopiero jak Anglia zatrudni ochronę która będzie pilnować ich by nie chlali po nocach.
2
@Safrani nie tyle chodzi o hajs, bo przepłacone w Ch.. Ale to gówno nic nie daje, lewarkami rozszerzają, podkopuja się, brzeszczoty. Cały płot pilnuje armia wojska więc za 1,5mld nie spełnia to swojej roli.
0
@Ojciec5tkidzieci na bank mu pomogli
3
Fajna ta technologia półspalonego, w LL jak wdrożą to RM będą ucinać piłkarzy. Mini będzie mial 1 nogę
1
@MesQueUnClub_87 jeździec bez głowy
2
@macio_944 nie ma drugiego takiego jak Kroos, on jest niczym Papież
0
@John_Doe przecież to Kroos z rodziną tam siedzi
4
Gdzie gra ten Kroos pierwsze słyszę to nazwisko. A komentator dziś chyba kilka razy wspomniał
0
@kubix05 chyba Królem
1
@NeroTFP1 anulować ten błąd Kroosa. Dzwonimy do Pereza
4
Mi już wystarczy. Wyłączyłem. Otwieram lodówkę a tu Kroos.
0
Kroos co on pięknie wrzucił. Strzał w sumie ok, ale co Kroos pięknie wrzucił, Kroos podanie, Kroos, Kroos.
0
@tomek8756 ten to już wogole do utylizacji
0
Kroos nie celna wrzutka. Skończył się
1
@kanver_ ale on każdy mecz ma słaby, średni. Nie wygląda na pierwszy skład tak na poważnie
3
@jedrek7000 ale on przedłużył o rok chyba RM po tym jak Kros zakończył karierę
0
@Kozinho. masz dwa konta? Bo ja tobie nie odpowiedziałem :D
@Maker0 no i to prawda. Dzieciaki teraz wiecej robia na lekcjach po zmianie - moja opinia oparta wychowywaniem 10-latka. Nauczyciele u mnie zmuszaja dzieciaki to zrobienia calego materiału jak sa w szkole, a było, że nie zrobiłes to do domu, po poczatkowych obawach daja rade. Dzieciaki, które sobie nie radza maja korepetycje. Czy materiału jest duzo i zbędnego, oczywiście zawsze tak było.
Tylko opiszmy dzień z życia 10latka. 8-15 szkoła, później lekcje, angielski, i zajecia sportowe, bo kazde dziecko tak ma. Cały tydzień coś, a i na weekend u mnie potrafili im zadawać. Zrobienie większości teraz w szkole pozwala tym dzieciakom troche po szkole odetchnąć od nauki.
0
@Kozinho. a ja tobie odpowiedziałem mistrzu?
0
@tristan87 czyli dostał groźby od prawników drugiej strony, dowodów nie ma i się broni teraz.
0
@koksik2700 zapytaj obywateli Korei.
8
Koreanczycy pewnie zgodni
0
@ACMaldini3 na razie to sprawa wyglada tak, że jak Lapcio do 30.06 nie złaatwi zaległej kasy za Barsa Vision to bedzie 6 baniek w dupe :) A oni o transferach pisza
2
@FanBarcy22 Nie wymagaj inteligencji. Sondaz Onet = wynik całego kraju nawet gdy masz inne zdanie. Skoro 70% Onetu mowi tak, to 30 mln Polaków pewnie od razu tez tak ma, a jak nie to od razu biegnie i zmienia zdanie.
0
@Ojciec5tkidzieci Boje sie ich naprawy :D Zrobia podatek do podatku, plus kulminacje kolejnego podatku.
0
@BorzyKrzys czyli co , brak rozwodu, małżeństwo na siłę?
0
@Ojciec5tkidzieci Podatki naprawia z PIS. To bedzie dopiero ciekawe, nowy ład v2
1
@BorzyKrzys @tristan87 Ale za co odpowiada? Wiecie wy w ogole jak to wygląda / wyglądało w podstawówkach? Jak teraz to wygląda? Czy krytykujecie dla zasady cokolwiek co by nie zrobili?
Dam przykład Skandynawii, która ma jedne z najlepszych jak nie najlepsze poziomy edukacji. No ale wiadomo, każda zmiana zła w szczególnosci wypowiadaja sie o tym dzieci 20letnie co własnych dzieci nie maja. Eksperci wszystkiego. Mógłbym wam opisac dzień z życia 9latka przed wprowadzeniem ograniczenia prac domowych, ale sensu w tym nie widze bo i po co skoro wiecie lepiej.
"W Szwecji nie jest przyjęte zadawanie do domu, natomiast w Finlandii zadaje się codziennie, ale w niewielkim wymiarze. W Chinach ministerstwo nie zaleca prac domowych, ale szkoły nie stosują się do tego. W Finlandii na poziomie szkoły podstawowej prace domowe nie są zadawane w weekendy ani w inne dni przerwy od nauki"