tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@A4ron Pytanie jak PRobierz wyjdzie. Jesli wyjdzie mocno ofensywnie, to nas złoją okrutnie.
1
@normasubiektywna A ty rozumiesz, że ten chłopak czeka, czekał na info co z nim bedzie? Projekt, gdzie bedzie grał itd, a nie tylko hajs?
2
Ale ta Cordoba to pajace wczoraj, widziałem ostre faule, kopanie leżacego, wrzucanie na bandy, trener tu stoi juz kur. na boisku. Sedziowie nic. Straszne buractwo.
https://x.com/MrDesahogo7/status/1804986557138436379
2
@MalanFCB To po co Dyrektor sportowy, skoro nie ma wpływu na nic? Rola Dyrektora jest zapewnić piłkarzy co do projektu sportowego, jego roli, nie tylko oferty na papierze. Deco nie zrobił nic. Araujo z oferta sie nie odzywa, FDJ również. Młody idzie grzać ławe do Chelsea. Zostaniemy jak zwykle z piłkarzami których nie chcemy.
8
Wszyscy jak widać mają w dupie te negocjacje Deco. On coś domknal w ogóle?
1
@FcPortoFan1999 Hubert ma wszystko by dobrze wypaść akurat na trawie. Zobaczymy
0
@Gibbon_FCB Ta Vargasy, Rodrigesy, Xaka, Shaqiri ? To Szwajcarzy?
0
@FcPortoFan1999 No to faktycznie 1 Szwajcar :D
0
W tej Szwajcarii jest chociaż 1 Szwajcar?
0
Komentarz usunięty
0
Faye znowu wielbłąd. Sprzedać chłopa skoro możemy zarobić
3
@Eto'o9 R10 po pierwsze i ostatnie to nasz kapitan. Skoro 6 miesięcy odpowiada czy zostaje w taki sposób, to dla mnie niech sprdl bo kapitan tak się nie zachowuje. Chce niech odchodzi
0
Dobrze bo saga trwać długi chociaż nie będzie
2
@Gibbon_FCB wiesz co będzie w meczach z RM :) czerwone będą latać jak opętane. PS. Nie dotyczy Viniego
0
@Destroyer_of_Worlds przecież jeszcze 3 mecz grupowy
0
@Uukasz_93 ty na poważnie czy to jakiś bait?
1
@Luciano99 co ludzie są odklejeni
0
@Messibestplayerintheworld stawiamy wyżej, ale pieniędzy nie mamy i weźmiemy kogoś z Barcy B
0
@tristan87 ja tego karnego też nie widziałem. Chociażby obejrzeli na varze.
2
@Cygan BRC patrząc na mecz Austria Francja to tak Austria obecnie jest w top
1
@Arden w Szkocji problem ze nie ma piłkarzy karnacji południowej. W sumie u nas też.
0
@Marcelinho99 czyli lewego wina wczoraj? :)
1
@Popitek12 serwis stworzony do trawy
1
Nie zapomnijcie zwyzywać lewego że jego wina. Fizycznie Austria zaczęła mecz a my gramy dogrywkę. Przepaść. Ciekawe co oni biorą
0
Jak można iść w obronie na 1:1. Dramat nie wiem kto tam to spieprzył ale to w B klasie tak się ustawiają
0
Jak koleś może mieć tyle czasu. Ehh
0
@Herato z grupy raczej nie. 3 miejsce jest kilku kandydatów
2
Dobrze czyta to Probierz. Naprawdę nawet gdy przegrają to Probierz daje bardzo duża nadzieję że coś moze z tego zmontować
0
@A4ron nie było karnego. Jedyne uwagi w tym turnieju to gwizdanie lekkich fauli i symulek. Reszta na razie uważam że sprawiedliwie
0
@FcPortoFan1999 chyba pomoc z Holandia lepiej wyglądała. Probierz powinien Moder wrzucić jak nie Lewego to Urbańskiego. Potrzebujemy jakości w składzie