tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
@Luciano99 oni i analizowanie :)
1
@Emhyr a ja uważam że to było bez znaczenia. Arka miała bardzo słaba końcówkę sezonu. I przed tym gownem już znicz ich lał, Podbeskidzie zremisowalo, a Sosnowiec grał lepiej niż oni. Formy nie oszukasz
1
@FcPortoFan1999 ja ci to pisałem na 5 kolejek do końca
0
@FcPortoFan1999 czym zasłużyli jak to Arka miała trzy sytuację sam na sam :) trochę obiektywizmu. Co nie zmienia faktu że w karnych motor to weźmie. Arka ma gen frajerstwa od zawsze
0
@FcPortoFan1999 może stopa była za linia?
0
@FcPortoFan1999 czyli nie wiesz, ale komentujesz :)
0
@FcPortoFan1999 pytanie czy liczy się stopa. Bo jak tak to stopę ma przed. Więc może dlatego. Nie znam tego przepisu
0
@takisobiektos chyba nie ma nic pewniejszego. Real ma w tym roku znacznie lepsza pakę
1
@Stinger_ on jest skrzydłowym. Gra drugi mecz od pierwszej minuty. Nie wiem czemu flashscroe go daje jako 9-tke
1
@budel17 ilość niedokladnych podań to chyba na rekord idą
0
@FcPortoFan1999 pytanie tu się liczy cialo czy stopa?
0
@Encore on ma jakiś syndrom Dimitrowa
5
@Transu96 prawdziwe słowa.
Frenkie: "I got married and have a son, life is beautiful for me." #fcblive ❤️
Tak że tłumacz na Polski delikatnie pospał na lekcjach
1
@megaloceros nawet gdy wygra to go pojedziecie. Nie przypominam sobie drugiego sportowca, który jest tak hejtowany w Polsce.
4
To jest duży problem Barcy. Piłkarze bardziej kochają miasto, pogodę od gry w piłkę. Widać to zdecydowanie u Fdj.
1
@xvcWinterSoldier ja używam ostrovit, nigdy afery nie było u nich. Wyniki dobre, żyje :)
7
Iga dwa niewymuszone błędy. Nie wygląda to dobrze
2
@damianex10 myślę że możesz mieć rację, ale ekspertem nie jestem
2
@michal26 tu wszystko jest deklasacja
2
Iga chyba ma inne plany na dziś i szybko musi zejść z kortu. 19 minut to dawno nie widziałem
0
@kuz co za różnica czy są gorące kule czy komputer. Jeśli UEFA chce coś ustawić i tak to zrobi
1
BVB teraz nawet piłki nie powącha. Real będzie napierał
0
Niewykorzystane sytuacje 3-0 :) wynik 0-1 :)
0
@regatta52 od 70 minuty już było po meczu. Bvb padło, Real odpalił swoje. Teraz bvb jest bez szans
0
@KrwawiaceoczyVEB dlatego rok temu był najlepszym bramkarzem ligi, a w tym roku drugim. Obiektywny komentarz
0
Napisałem 1,5 minuty temu że teraz właśnie się zacznie. No właśnie, taki styl mają, swoje przetrzymają i wtedy idą konsekwencja. No życie po meczu
0
Borusia puchnie. Teraz to już będzie to co zwykle. Ławka zerowa, Realu odwrotnie, ławka mocna.
0
@Kamiloza91 chciałbym by Barca się tak wstydziła i grała w finale. No chciałbym
0
@bartekvisca no właśnie za ostatni rok, w którym przedłużyli mu umowę. A przypomnij za ile przyszedł i ile zarabiał
0
@Katalonbar a chorwata mają?