6

@Luciano99 oni i analizowanie :)

1

@Emhyr a ja uważam że to było bez znaczenia. Arka miała bardzo słaba końcówkę sezonu. I przed tym gownem już znicz ich lał, Podbeskidzie zremisowalo, a Sosnowiec grał lepiej niż oni. Formy nie oszukasz

1

@FcPortoFan1999 ja ci to pisałem na 5 kolejek do końca

0

@FcPortoFan1999 czym zasłużyli jak to Arka miała trzy sytuację sam na sam :) trochę obiektywizmu. Co nie zmienia faktu że w karnych motor to weźmie. Arka ma gen frajerstwa od zawsze

0

@FcPortoFan1999 może stopa była za linia?

0

@FcPortoFan1999 czyli nie wiesz, ale komentujesz :)

0

@FcPortoFan1999 pytanie czy liczy się stopa. Bo jak tak to stopę ma przed. Więc może dlatego. Nie znam tego przepisu

0

@takisobiektos chyba nie ma nic pewniejszego. Real ma w tym roku znacznie lepsza pakę

1

@Stinger_ on jest skrzydłowym. Gra drugi mecz od pierwszej minuty. Nie wiem czemu flashscroe go daje jako 9-tke

1

@budel17 ilość niedokladnych podań to chyba na rekord idą

0

@FcPortoFan1999 pytanie tu się liczy cialo czy stopa?

0

@Encore on ma jakiś syndrom Dimitrowa

5

@Transu96 prawdziwe słowa.
Frenkie: "I got married and have a son, life is beautiful for me." #fcblive ❤️

Tak że tłumacz na Polski delikatnie pospał na lekcjach

1

@megaloceros nawet gdy wygra to go pojedziecie. Nie przypominam sobie drugiego sportowca, który jest tak hejtowany w Polsce.

4



To jest duży problem Barcy. Piłkarze bardziej kochają miasto, pogodę od gry w piłkę. Widać to zdecydowanie u Fdj.

1

@xvcWinterSoldier ja używam ostrovit, nigdy afery nie było u nich. Wyniki dobre, żyje :)

7

Iga dwa niewymuszone błędy. Nie wygląda to dobrze

2

@damianex10 myślę że możesz mieć rację, ale ekspertem nie jestem

2

@michal26 tu wszystko jest deklasacja

2

Iga chyba ma inne plany na dziś i szybko musi zejść z kortu. 19 minut to dawno nie widziałem

0

@kuz co za różnica czy są gorące kule czy komputer. Jeśli UEFA chce coś ustawić i tak to zrobi

1

BVB teraz nawet piłki nie powącha. Real będzie napierał

0

Niewykorzystane sytuacje 3-0 :) wynik 0-1 :)

0

@regatta52 od 70 minuty już było po meczu. Bvb padło, Real odpalił swoje. Teraz bvb jest bez szans

0

@KrwawiaceoczyVEB dlatego rok temu był najlepszym bramkarzem ligi, a w tym roku drugim. Obiektywny komentarz

0

Napisałem 1,5 minuty temu że teraz właśnie się zacznie. No właśnie, taki styl mają, swoje przetrzymają i wtedy idą konsekwencja. No życie po meczu

0

Borusia puchnie. Teraz to już będzie to co zwykle. Ławka zerowa, Realu odwrotnie, ławka mocna.

0

@Kamiloza91 chciałbym by Barca się tak wstydziła i grała w finale. No chciałbym

0

@bartekvisca no właśnie za ostatni rok, w którym przedłużyli mu umowę. A przypomnij za ile przyszedł i ile zarabiał

0

@Katalonbar a chorwata mają?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?