tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wg. Szmaciaków Laporty Sport, MD miał zarabiać 3 bańki :D No jak widać no nie. Dodam ze to bardzo dobre źródło Niemieckie. Jako jedyny pisał w Niedziele ze Flick podpisze umowe w środę. Przypomnę każdy szmaciak z Kataloni się licytował, Pn -wt
Reasumując tak kocha Barce, ale 11 baniek musi mieć :D
0
@FCB24 Dlatego bawi mnie ze ktokolwiek marzy o wygranej BVB. Jakie Cud im pozwolił wejść do tego finału. PSG to z 6-0 mogło pyknąć. No ale wiadomo, życie
0
@FcPortoFan1999 Dariusz W. I ten łysy. Mam wrażenie że oglądam tv z przed 30 lat. Zatrzymali się w komunikacji
0
@FcPortoFan1999 nie będę tęsknić. Nie mogę patrzeć na tą ekipę
0
@tomek8756 będzie gładkie 4-1 dla RM.
0
@Rewolucja123 no właśnie mam. Ale nie otwiera
0
@Rewolucja123 otworzyć mi się ten link nie chce
0
@Herato Pudzian się świecił od tego co brał przez połowę swojego życia.
0
@Rewolucja123 dzieciaki od razu wjeżdżają z teściami. Zero cierpliwości. W wieku 17 lat 100kg średnio wierzę. Chyba że chłop 2metry już ma.
1
@Arcybiskup zerknij na boisko szkolne. Pustki, kluby dla dzieciaków to mem. Rozwój dzieciaków również. Sport umiera w Polsce.
1
@adi7adi8 dziennikarza rolą jest to że musi coś ciekawego wrzucić. Inaczej świat nie czyta. Dlatego to robią. Nie usprawiedliwiam, ale tak działa obecny świat. Liczy się by mówili. A najlepiej kontrowersyjnie mówili
1
@BorzyKrzys jak Lewandowski zamknie oczy dla reprezentacji. Wtedy zrozumiecie jak bardzo źle jest z Polską piłka. Ekstraklasa już to pokazuje, zaraz reprezentacja.
2
@Sulimo no 3l to normalnie trzeba. Więc jak dochodzi wysiłek, pot, upał to nawet i 4. No ale kto normalny 4l daje. Myślę że 3 to optymalnie mimo wszystko
0
@Pitinho pójdzie dziś raczej gładko. Stawiam na 4-1
1
@Fabik87 wiesz dlaczego? Najbardziej nie lubianym typem człowieka jest:
Mają tendencję do poczucia wyższości i przekonania o swojej wyjątkowości, niepowtarzalności. Wymagają od otoczenia, aby ich podziwiano, chwalono i traktowano w sposób uprzywilejowany. Wobec innych, chorzy bywają wyniośli, aroganccy. Nie zwracają uwagi na potrzeby otaczających ich ludzi
Wiesz kogo to cechy? Narcyza. I tu jest problem Ronaldo a nie w jego ambicji. Bo piłkarzem jest wielkim.
2
Niesamowita jest Gromda. Co oni się tłuką.
1
Komentarz usunięty
0
@takisobiektos bardziej mi chodzi ze dochodzi do tych piłek. Iga ja rozrzuca po całym korcie.
0
Fajny mecz dziś, Iga z duża przewaga ale ta Czeszka walczy niczym Nadal na ziemi, biega do wszystkiego.
4
Pamietam go tylko z ogromnej ilości złych transferów, ale w szczególności kosmiczne pensje dla piłkarzy. Nie kumam czemu on rozdawał na start takie pensje
0
@PatrychoO Francuzi. Zrobić cos dla czegoś po swojemu.
1
@michal26 Dlatego rok temu Igę krytykowałem, że z serwisem jaki miała to ona nie zwojuje świata na dłuższą metę. No i go bardzo poprawiła. Bardzo dobrze się Igę w tym roku ogląda. Oczywiście ma swoje przestoje, ale jest bardzo dobrze
0
@takisobiektos ona nie ma nic co mogło by dać inny wynik niż wygrana Igi
1
Co jak co ale Gromde dziś trzeba obejrzeć. Niezłe pary. Grube psychole
0
@Piernik w sporcie co ogląda kilka krajów i uprawia małe grono. Do sportu indywidualnego co ogląda i gra cały świat? Tego nie da się porównać.
1
@Nazio_87 i dwa miesiące przed lutym
1
@FcPortoFan1999 no to kolega chyba nie głosował jeszcze nigdy
2
@macio_944 to bardziej jest na zasadzie. Idę na Klopa wymyślę co tu wrzucić na Twittera by wszyscy komentowali.
2
@ViscaelBarca2007 np jak ci z MD na to wpadli. Szok.
0
@Sysia11 chyba w Igi drabince jest Collins, a ona gra podobnie, czyli mocno.