1

@pride1899 na filmiku powyżej wygląda to całkiem, całkiem. Jeszcze dodatkowo widać ruch nogi i kopnięcie w piłkę. Ale gdy wrzucisz filmik bez zwolnienia, to to wygląda w uj niebezpiecznie. Nawet nie same zakleszczenie, tylko wysokość wyprostowanej nogi, która na szczęście nie trafiła w piszczel.
To można przyrównać do słynnego ataku Pepe na Alvesa z czerwoną. Co z tego, że trafił wyprostowaną nogą w piłkę, nie trafiając nawet w nogę. Gdyby się omsknęła to Alves miałby otwarte złamanie.
To jest po prostu czerwona za niebezpieczne zagranie. Za sposób wejścia i intencje oraz potencjalne skutki jakie mógł wywołać.

0

@Tasde no akurat źle mówisz. Bo ta kartka jest uzasadniona. I nie ma opcji, żeby jej nie dać. Należy się pochylić nad tamtą decyzją z meczu Realu.
I już montować filmik dla RMtv

8

Trochę nie ma się co dziwić. 1 skład mu zabrał, wytransferowali Faye, Hernadeza. Mało kto tam został. Uzupełnili skład młodzikami z 3 zespołu. Ale tak się nie da zawsze.
Lipnie byłoby jednak spaść do 4 ligi. Wtedy naprawdę ciężko liczyć na kogoś wartościowego w wieku 17-18 lat, kto chciałby przyjść.

0

@Pussy Patrol tylko wg pomiaru to nie on jest ostatnim graczem Barcy.

0

@LinekMichal robił czarną robotę dla Pedriego.

0

@addept tak. Jeden błąd zrobił. I to karygodny. Mimo wszystko jego gra pozwalała Pedriemu błyszczeć.

1

@norbi77 trzeba przyznać, że dawno, dawno Barca po czerwonej nie przejeła tak kontroli nad meczem. W 11 na 11 mieliśmy większe problemy z utrzymaniem się przy piłce.
Super pograli.

6

Dla tych wszystkoich co mają wątpliwości po co wszedł Martin.
Od jego wejścia słownie poszła JEDNA akcja prawą stroną, która zakończyła się jakimkolwiek podaniem.
Całkowicie coś innego niż Balde. Ale defensywy też potrzebujemy.

1

@Pitinho trzeba przyznać, że dzis obrona bardzo dobry mecz. Chyba jednak ten Inigo ładnie tam dowodzi.
Sevilla niby atakuje, ale tak naprawdę mają miej sytuacji niż Valencia.

1

@Litman Zdecydowanie dobra zmiana. Balde nie kontrolował już kolesia na lewym skrzydle, jak i swojej pozycji. Wyjście miał dobre. Ale Martin gra zdecydowanie bardziej defensywnie.

0

Brawo Brawo Brawo.

0

Martina za Balde. Olek nie kontroluje kompletnie swojej pozycji i gracza na skrzydle.

0

@norbo80 bardzo. Robi fajną grę. Potrafi zrobić miejsce innym. Potrafi zmienić sposób grania Barcy. Nie swoim rozegraniem ale samym poruszaniem.

0

Najbardziej wkur....te czerwo Fermina, który był w mega formie.

1

Tu jest ten ból, że Fdj zszedł bez żółtej. Miał potencjał na dalsze granie.

0

@Who_you_mam nie dziś. Dziś Yamal jest potrzebny. Potrafi trzymać, cofnąć piłkę, pójść do przodu.

3

To nie był błąd Szczęsnego. Dla nas wyglądało, że będzie łapał, bo idzie w środek. Ale szła za mocno.

3

@mildan1704 będzie do końca, żeby miał kto na szybkie piłki biegać. Dziś sensownie. Nie ważne że się zakiwa. Ma kraść czas.

2

Ohoo Szczęsnemu się włączyło wychodzenie.

1

@aiven nie ma za kogo. Mimo krytyki kibiców, Fdj gra świetny mecz. Na ten moment.

0

Panie Flick byle nie Inigo.
Na razie to nie wygląda źle. Bo mamy kontrolę nad piłka.
Więc chwilo trwaj

1

@catalanian09 czemu? Fdj świetny mecz

1

Eh.... rozumiem gdyby ratował przez 100proc. Ale takim impetem na zwykłą piłke. Boli. A boję się, że zaboli nas mocniej.

0

No to zagrał na Gaviego. Nie trafił w nogę ale serio poszedł jak dzik tym wślizgiem. Na uj coś takiego.

0

@RC28 ładnie gra. Ale przy Salahu na razie wszyscy blado wypadają. Nie chodzi o same liczby.

1

@Sebolinho szczerze nie dlatego, ze kibicuje Barcie ale nie było. Położenie ręki nie wystarcza. Nawet jeśli uznali pchnięcie, to miękkie.
No ale jakby gwizdnął....

2

Raphinhia nima go i jest :D

2

@Wojtek84 mi się pdoba jak obaj komentują. Mają dobry materiał. Przeglądają internety.

0

Zobaczcie na kryminał Balde. Koleś wraca na alibi. Ale żeby przyspieszyć do napastnika. Tam chłosta na dupę powinna iść. Robi to notorycznie.

7

Trzeba przyznać, że Robert pięknie ściągnął obrońce.
A Fermin właśnie dlatego daje dużo więcej niż Gavi. Dodatkowo robi miejsce. W obronie nie daje tyle. Ale czasem nie trzeba.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?