0

Znowu naszym największym zagrożeniem będą nasi obrońcy xD

1

Halo? Czemu nie podał xDD

6

Fryzura Antka wygląda jak zrobiona w jakimś kreatorze postaci xD

1

@Jakub1513 To już chyba bezpieczniejsze jest zagranie rzutu karnego po 2.90 ;D

0

@kuz Pan Memphis to ma wyjebongo w tą drużynę.

1

@Arkadio90 A kto ma zagrać za niego? Raphinha? Torres? To jeden uj.
Ansu przynajmniej jak ma już okazje to wykorzysta.

0

@MateuszGotowka99 Właśnie dlatego, że zagrał ujowo z 3 ligowcem jestem w stanie uwierzyć, że dzisiaj zagra mecz życia jak na złość xD

0

@kuz Szybko piszesz.

1

Znając życie to Busi wylosuje dzisiaj mecz życia.

1

@fanboykotletico Siema. Jaki miałeś nick na poprzednim koncie?

2

Busquets to chyba został pod warunkiem, że będzie grał do końca sezonu

0

@dv7wisnia Xaviego 11 na mecze z ATM ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ter Stegen - Roberto, Christensen, Kounde, Araujo - Gavi, Busquets, Pedri - Fati, Ferran Dembele

3

@Jakchcesz Wczoraj na La Rambli śmiali się z przegranej Realu, więc dzisiaj znając życie remis albo przegrana.

1

@Kgorecki2500 Dla mnie oprócz ładnej oprawy wizualnej ten film nie ma nic odkrywczego do zaoferowania, więc te 3 godziny mnie trochę wymęczyły. Zależy też z jakim nastawieniem chcesz udać się do kina, zobaczyć ładny film czy obejrzeć coś ciekawego, jeżeli to drugie to może być ciężko (ale to też zależy od gustu).

1

@Lionel_Messi10 Już usuneli tweeta, jednak to był chyba fake xD

3

Klopp nie dowierza

4

@PatrychoO Raz w życiu oglądałem i drugi raz nie obejrzę. Nie będę się torturował:(

1

@DonMatteo901 Ale mają esse B)

0

@daniel32778 Czekać czekam, ale z każdy pokazanym kolejnym gameplayem skutecznie ostudzają mój zapał xD Muszę poczekać na pierwsze recenzje. Natomiast sama gra nawet jak okaże się totalnym crapem to i tak się sprzeda ze względu na uniwersum

0

CPR będzie musiało zapłacić $1.85 mln za kiepski stan techniczny Cyberpunka 2077 na premierę xD

0

@Kgorecki2500 No cóż, najwidoczniej dziadek Setien mści się na kibicach Barcelony :D

0

@Janas11224 2 sezon jest dwa razy lepszy od pierwszego, więc nie czekaj za długo z oglądaniem kolejnego :P

2

@Kgorecki2500 Powinieneś zawsze podwajać. Ja poniżej 2.20 nie zjeżdżam i gram solo kupony, a nie jakieś bezsensowne tasiemce :P Obstawiasz dwa solo kupony po co najmniej 2.20 i wystarczy, że jeden ci wejdzie żebyś był saved ;D Wydaje mi się to bardziej bezpieczne niż granie na jednym kuponie 5 zdarzeń.

14

Spędziłem cały dzień na La Rambli. Oto co zauważyłem.


0

@Jonyx Będzie Ferran na 9. Nie łudź się.

0

@Bartula Dla Lewego to już pozostało tylko wzięcie udziału w "Taniec z Gwiazdami" ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@vangoor Pasuje. Tylko nie w takiej formie jak sobie wielu wyobrażało xD

0

@kulek22 4:3 > 5:0 Przynajmniej coś się dzieje.

0

Lewy to pewnie pije by zapomnieć, jeżeli oglądał mecz.. Chłop co się w bagno wpakował xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?