1

@Kidd Właśnie to czytałem xD Ale to było do przewidzenia, że będzie taki wątek. Żadne zaskoczenie.

6

Podobno dowieźli. Wielu recenzentów chwali szczególnie wizualną strone The Last of Us. Tak samo mówiąc, że to jedna z najlepszych ekranizacji gry.
Chyba w końcu będę miał powód, żeby sprawdzić HBO max


@macio_944

1

@bartekvisca Ja zawsze kupuje gry na premierę. Przechodzę, sprzedaje. Jestem stratny 30-50 zł, więc dopóki gry nie są przypisywane do jednego konta jak to w przypadku gier na PC to mnie to zwisa. Mogą kosztować 500 ziko xD

A tak poza tym podwyżka cen gier wisiał w powietrzu już od dawna, aż dziwię się, że tyle czasu trzymało sie to 60$.

2

@Pewex Znając życie to Ansu będzie grał u nas do końca kontraktu, żeby potem móc oddać go za darmo.

6

@Gaz Ciekawa fotka

0

@LewoSkrzydlowy11 Podobno to wiesz. Wypadałoby wrzucić jakieś źródło.
Edit. Nieważne nie doczytałem xD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

52

Oby zostali jak najdłużej u nas.

0

@Coutinho007 Za Valverde graliśmy nudno, ale nie nazwałbym to brzydką piłką. Wyniki też były w miare stabilne.

1

@partymaker Depay.

14

Savic powinien dostać MVP za wyeliminowanie Torresa z następnego meczu.

10

@MesQueUnClub96 A kto go broni? Jednemu i drugiemu się odkleiło xD

1

KAPITANIE prowadź nas.

0

Sędzia co zablokował Dembele

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

Ferran najlepsze zagranie od wielu miesięcy. Nie trzeba się obawiać, że wejdzie w następnym meczu xD

0

Już nie wiem kto jest bardziej żałosny. Nasza gra czy to, że Atletico nie potrafi nam strzelić przez 70 minut xD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Xavi to z maszyny losującej bierze te zmiany xd

0

Legendarne zmiany.

0

Jakim cudem my tak dobrze graliśmy przed golem.. Kompletnie inna drużyna.

5

Przydałby się taki Paulinho, który by totalnie zdupy wbiegł w pole karne, żeby strzelić sobie bramkę

3

Kessie jaki czołg już biec nie dał rady xD

0

@natanvip Akurat Morata ma dobre wejścia z ławki, więc bym się tak nie cieszył xD

2

Sztanga musi mieć jakiegoś haka na Xaviego xD

0

Busi nietykalny..

0

A tak ładnie graliśmy przed golem.. Było nie strzelać do 80 minuty xD

0

Kounde z tym fryzem kogoś mi przypomina.. Tylko nie mogę sobie przypomnieć kogo ;d

1

W tym meczu jedna bramka nie starczy, trzeba dobić ten materac.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?