4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kidd Właśnie to czytałem xD Ale to było do przewidzenia, że będzie taki wątek. Żadne zaskoczenie.
6
Podobno dowieźli. Wielu recenzentów chwali szczególnie wizualną strone The Last of Us. Tak samo mówiąc, że to jedna z najlepszych ekranizacji gry.
Chyba w końcu będę miał powód, żeby sprawdzić HBO max
@macio_944
1
@bartekvisca Ja zawsze kupuje gry na premierę. Przechodzę, sprzedaje. Jestem stratny 30-50 zł, więc dopóki gry nie są przypisywane do jednego konta jak to w przypadku gier na PC to mnie to zwisa. Mogą kosztować 500 ziko xD
A tak poza tym podwyżka cen gier wisiał w powietrzu już od dawna, aż dziwię się, że tyle czasu trzymało sie to 60$.
2
@Pewex Znając życie to Ansu będzie grał u nas do końca kontraktu, żeby potem móc oddać go za darmo.
6
@Gaz Ciekawa fotka
0
@LewoSkrzydlowy11 Podobno to wiesz. Wypadałoby wrzucić jakieś źródło.
Edit. Nieważne nie doczytałem xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
52
Oby zostali jak najdłużej u nas.
0
@Coutinho007 Za Valverde graliśmy nudno, ale nie nazwałbym to brzydką piłką. Wyniki też były w miare stabilne.
1
@partymaker Depay.
14
Savic powinien dostać MVP za wyeliminowanie Torresa z następnego meczu.
10
@MesQueUnClub96 A kto go broni? Jednemu i drugiemu się odkleiło xD
1
KAPITANIE prowadź nas.
0
Sędzia co zablokował Dembele
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
Ferran najlepsze zagranie od wielu miesięcy. Nie trzeba się obawiać, że wejdzie w następnym meczu xD
0
Już nie wiem kto jest bardziej żałosny. Nasza gra czy to, że Atletico nie potrafi nam strzelić przez 70 minut xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Xavi to z maszyny losującej bierze te zmiany xd
0
Legendarne zmiany.
0
Jakim cudem my tak dobrze graliśmy przed golem.. Kompletnie inna drużyna.
5
Przydałby się taki Paulinho, który by totalnie zdupy wbiegł w pole karne, żeby strzelić sobie bramkę
3
Kessie jaki czołg już biec nie dał rady xD
0
@natanvip Akurat Morata ma dobre wejścia z ławki, więc bym się tak nie cieszył xD
2
Sztanga musi mieć jakiegoś haka na Xaviego xD
0
Busi nietykalny..
0
A tak ładnie graliśmy przed golem.. Było nie strzelać do 80 minuty xD
0
Kounde z tym fryzem kogoś mi przypomina.. Tylko nie mogę sobie przypomnieć kogo ;d
1
W tym meczu jedna bramka nie starczy, trzeba dobić ten materac.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika