4

No cóż.. Szyny były złe, a podwozie też było złe.. Ale i tak udało się strzelić 3 bramki.

1

@Roobo No tak trochę. Przynajmniej jest śmiesznie, a karne bym obejrzał ;D

0

Laporta miał chyba na kuponie gol w dogrywce, że mu sie tak micha cieszy.

0

Może chłopaki z PKP myśleli, że grają dzisiaj z Barcą B stąd taka pewność.

0

O takie meczycho nic nie robił. Gramy jak równy z równym.

0

Raphinha główkował na rzut rożny.

2

My to w rzutach karnych przewalimy. Nie ma uja we wsi, że z takim mentalem wygramy w karnych xD Niech oni lepiej strzelają tą 4 bramkę.

6

Trener PKP to chyba puszczał w trakcie przerwy nasze porażki z Bayernem do zmotywowania piłkarzy xD

1

Ten Bramkarz to wstawał do piłki jak na jakimś slow mo xD

6

Busquets to ma ten mental. Być przy tylu porażkach w ostatnich latach ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

Kounde to już ma flashbacki z meczu przeciwko Argentnie xD

1

Soldevila to chyba załatwił sobie nowy klub po tym hattricku xD

1

Ale oni zostawiają autostrade z tyłu. 3 bramki po kontrze ich nie nauczyły niczego? xD

5

PKP co klepie xD

0

@Maksio21 Nie psuj nam zabawy. Musi dojść do dogrywki xD

1

Xavi: Trawa była nierówna, a przeciwnicy mieli za szybkie buty.

11

Trener PKP co powstrzymuje się od śmiechu. xD

8

I znowu po meczu co poniektórzy będą żyć jak w bańce. Xavi geniusz taktyczny, a Dembele to crack na miarę Neymara. ( ͡ʘ ͜ʖ ͡ʘ)

0

Tęsknie za own goalem :(

0

Co ci biedny kibice zrobili na tych trybunach, że ich tak ostrzeliwują :(

0

Dawaj bramkę Intercity PKP. Będzie przynajmniej śmiesznie. Nie ma Lahoza to i nie ma kto poddymić :/

0

Aż z ciekawości zobaczyłbym mecz Barcy Femi z naszymi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

No to co.. Druga połowa jakiś wylewik naszych i mamy meczycho ( ͡° ͜ʖ ͡°)

5

@Compadre Rzutów rożnych? Chyba tak.

3

Ferran nawet po gwizdku nie trafił ( ͡° ͜ʖ ͡°)

2

@PatrychoO Jak nie dobijemy drugiej bramki w pierwszej połowie to jestem w stanie w to uwierzyć

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Nie no wciśnijmy tą drugą bramkę, bo znając nasze szczęście to naprawdę stracimy gola w drugiej połowie xD

4

Ferran "bardzo dojrzałem" Torres

4

@taris Dembele to chociaż widać na tym boisku xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?