4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
No cóż.. Szyny były złe, a podwozie też było złe.. Ale i tak udało się strzelić 3 bramki.
1
@Roobo No tak trochę. Przynajmniej jest śmiesznie, a karne bym obejrzał ;D
0
Laporta miał chyba na kuponie gol w dogrywce, że mu sie tak micha cieszy.
0
Może chłopaki z PKP myśleli, że grają dzisiaj z Barcą B stąd taka pewność.
0
O takie meczycho nic nie robił. Gramy jak równy z równym.
0
Raphinha główkował na rzut rożny.
2
My to w rzutach karnych przewalimy. Nie ma uja we wsi, że z takim mentalem wygramy w karnych xD Niech oni lepiej strzelają tą 4 bramkę.
6
Trener PKP to chyba puszczał w trakcie przerwy nasze porażki z Bayernem do zmotywowania piłkarzy xD
1
Ten Bramkarz to wstawał do piłki jak na jakimś slow mo xD
6
Busquets to ma ten mental. Być przy tylu porażkach w ostatnich latach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
Kounde to już ma flashbacki z meczu przeciwko Argentnie xD
1
Soldevila to chyba załatwił sobie nowy klub po tym hattricku xD
1
Ale oni zostawiają autostrade z tyłu. 3 bramki po kontrze ich nie nauczyły niczego? xD
5
PKP co klepie xD
0
@Maksio21 Nie psuj nam zabawy. Musi dojść do dogrywki xD
1
Xavi: Trawa była nierówna, a przeciwnicy mieli za szybkie buty.
11
Trener PKP co powstrzymuje się od śmiechu. xD
8
I znowu po meczu co poniektórzy będą żyć jak w bańce. Xavi geniusz taktyczny, a Dembele to crack na miarę Neymara. ( ͡ʘ ͜ʖ ͡ʘ)
0
Tęsknie za own goalem :(
0
Co ci biedny kibice zrobili na tych trybunach, że ich tak ostrzeliwują :(
0
Dawaj bramkę Intercity PKP. Będzie przynajmniej śmiesznie. Nie ma Lahoza to i nie ma kto poddymić :/
0
Aż z ciekawości zobaczyłbym mecz Barcy Femi z naszymi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
No to co.. Druga połowa jakiś wylewik naszych i mamy meczycho ( ͡° ͜ʖ ͡°)
5
@Compadre Rzutów rożnych? Chyba tak.
3
Ferran nawet po gwizdku nie trafił ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2
@PatrychoO Jak nie dobijemy drugiej bramki w pierwszej połowie to jestem w stanie w to uwierzyć
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Nie no wciśnijmy tą drugą bramkę, bo znając nasze szczęście to naprawdę stracimy gola w drugiej połowie xD
4
Ferran "bardzo dojrzałem" Torres
4
@taris Dembele to chociaż widać na tym boisku xD