4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Nie no wciśnijmy tą drugą bramkę, bo znając nasze szczęście to naprawdę stracimy gola w drugiej połowie xD
4
Ferran "bardzo dojrzałem" Torres
4
@taris Dembele to chociaż widać na tym boisku xD
1
To co, standardzik? Nie wciśniemy drugiej bramki, więc w drugiej zadupcy nam gola rywal i można lecieć z dogrywką. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Dieselzor Tak.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Faro To jest ten mental. Ma gdzieś opinie innych odnośnie jego podejmowanych decyzji. Robi swoje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@Batys No właśnie, żeby to nie wyglądało tak, że wyjdzie Depay i będzie grał jak za karę z jakimś 3 ligowcem..
2
@Batys Jak wyjdziemy drugim składem to jeszcze wyjdzie na to, że będziemy się męczyć ze zdobyciem pierwszej bramki..
0
@Encore Ten Ferrari to ma dożywotnią umowę z Fame MMA czy o co się rozchodzi? W ilu on już galach brał udział w Fame?
0
@cris2706 Tu nie miało być nic zawistnego, wyluzuj. To było odniesienie do rankingu IMDB jak napisałeś, że ten portal jest dużo lepszy.
A tak poza tym to dodałem, że "Są gusta guściki jak widzisz", każdemu podoba się co innego :D
3
@cris2706 Przecież na IMDB masz podobnie, ten twój Prison Break nie mieści się nawet w Top250. Tak samo zastanawiam się jak mogłeś nie oglądać Bojacka albo Notatnik Śmierci. Są gusta guściki jak widzisz :D Każdy ocenia jak tam woli, na tych portalach jest cała masa ludzi co widzi tylko dwie oceny 1 albo 10.
0
@Kgorecki2500 Ale dalej kupsko. Dobrze, że wypuszczają teraz swoje gry ponownie na Steamie. Nie trzeba żonglować pomiędzy platformami.
Edit. Chociaż z tego co pamiętam to i tak trzeba mieć ten launcher, żeby odpalić grę od EA xD
37
Ego rozjebało sufit ;D
1
@Krystian1588 Wewnętrzne są, po prostu nie było jeszcze aktualizacji do PS5 by konsola odbierała te dyski, ale wyszła jakoś rok temu w kwietniu, więc już na luzie można.
Zewnętrzne jak sam mówisz, można tylko grac w gry z PS4 i przechowywać z PS5.
1
@Krystian1588 Pytanie. Dlaczego celujesz w zewnętrzny dysk, a nie wewnętrzny?
1
@Faro Czyli wszystko po staremu. W Fife to najlepiej się gra przez pierwszy miesiąc od premiery. Później zostają tylko sami spoceńcy w grze ;D
2
Ale dzisiaj to już na pewno Nunez strzeli bramke ( ͡° ͜ʖ ͡°)
5
@sevs Z Lens ciągle mają problemy odkąd wrócili do pierwszej ligi. Ostatni mecz z nimi zremisowali grając z Messim, Neymarem i Mbappe.
0
A sobie zagram czerwoną kartkę dla PSG @6.50. Czerwony Ramos nadchodzi xD
0
Lens 3-1 xD
1
@Nano22 Zapewne elementy RPG nie pasują tobie w Cyberpunku. @Foro Cyberpunk to też sandbox.
6
@Rl9k1nG Coraz gorzej to brzmi. Aż jestem ciekaw jak wiele osób sobie zwaliło z tego faktu xD
Edit. Ja pier.. Tak myślałem, że coś takiego musi istnieć. Na pewnej stronie dla dorosłych jest nawet specjalny filmik odnośnie zwycięstwa Leo w Mundialu. To już poszło za daleko xDDDD
0
Lahoz chyba miał overka 10 kartek u buka.
0
Torres chyba zapomniał, że ma już jedną żółtą. Lepiej niech nie symuluje xD
1
@clyde A mnie pobudził. Wreszcie ktoś poddymił w tym meczu, bo wiało nudą.
0
Który to komentator tak warczy jak podnosi głos?
0
Lahoz co poddymił, a takie nudy były < 3
1
Dawaj jeszcze czerwo Lahoz i mecz będzie kompletny. Chłop to maszynka do robienia pieniędzy u buka xD