4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Który to komentator tak warczy jak podnosi głos?
0
Lahoz co poddymił, a takie nudy były < 3
1
Dawaj jeszcze czerwo Lahoz i mecz będzie kompletny. Chłop to maszynka do robienia pieniędzy u buka xD
0
Kapitanie ratuj.
0
Karny był po kursie 3.0. Ale łatwo xD
0
Eksplozje talentu xD
0
@Faro Alonso na plus
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Barca1922 Cichaj tam. Może nikt nie zauważy.
2
@LewoSkrzydlowy11 On już tak ma. Trzeba się przyzwyczaić xD
0
Ansu Kluska Fateusz
0
@jacob345 Nie tylko dzisiaj xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@katalonczyk987 Kazali mu nie strzelać, żeby nie było jeszcze większych dymów.
0
@mekston Uwielbiam go. Lahoz jest maszynką do robienia pieniędzy na kartach u buka. Prawie, że nigdy mnie nie zawiódł xD Brakuje tu jeszcze tylko karnego
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Sylwestrowy cud. Wylew w obronie nie po naszej stronie.
5
Mundial zepsuł mi jeszcze bardziej oglądanie ligi. Dopiero 5 minuta, a mi już nie chce się oglądać xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@David_Beckham Tylko czekać jeszcze na jakieś czerwo ze strony Sewilli xD
0
@RobiS Już bez przesady z tym zjazdem. W Juventusie dobrze sobie radził xD
1
@gumaz Jak normalny dzień. Praca, a potem dom. Nayebać się można w każdej wolnej chwili, nie trzeba czekać koniecznie na Sylwestra xD
0
@FCB_dimiC Sędzia miał na kuponie under kartek.
0
@TaughtMule Pan Kapitan i pewnie Torres, bo Ansu dalej opiekują się jak jajkiem, żeby tylko nie miał nawrotu kontuzji.
2
@Kgorecki2500 Ciężko macie w tej budzie na Pekaesie. Spodziewacie się dzisiaj dużego ruchu?
0
@Medium Powinni wziąć wuefiste z jakiegoś liceum.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@TheNekro94 Podałem tu przykład Ronaldo w odniesieniu do tego jak napisałeś, że ludzie byli zapatrzeni w Maradone. Aktualnie ludzie są jeszcze bardziej p*pierdoleni. Psycho fanów jest cała masa, wystarczy wejść na Twittera, żeby zobaczyć jak wielu jest spoceńców, którzy na każdym kroku starają się udowodnić, że ten piłkarz jest najlepszy. Nie ważne czy gada głupoty, czy wali w żyłę. Taka osoba zawsze będzie broniona.
0
@TheNekro94 No nie powiedziałbym. Gdyby teraz wyszło, że Messi leciał na dopingu to jestem święcie przekonany, ze nie wiele by się zmieniło. Wszystko zależy od wielkości piłkarza. Tak samo jak Ronaldo zrobił z siebie ostatnio pośmiewisko i za jakiś czas odejdzie to w zapomnienie.
18
@Nano22 Ale zrobił. Jeszcze podbiegł go dobić, zywrol..