4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
O Hochland dziś gra. Kompletnie zapomniał o istnieniu tego piłkarza przez mundial xD
4
Taka ciekawostka.
2
Giga nudy ten dokument "Barca. Nowa Era".. Nie traćcie czasu na to.
1
@okiemtypera_lucaxx95 To jest złota zasada degeneratów ;d
0
@Xwowrak A TV podpięty przewodowo pod internet, bo przez wifi to będzie mijało się z celem takie granie ;D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Szmulek Jaki mecz, taki komentarz.
2
@Faro Troche straszy.
0
@Rl9k1nG Gran Turismo 7. Nie sądziłem, ze wciągnę sie jeszcze w jakieś wyścigówki, a tu już 20h nabite
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
8
@Nano22 Tylko nie wrzucaj do pralki xD Bo ten nadruk tobie szybko zejdzie z koszulki.
6
@BulaKG Bylo wycisnąć plecak jak mop, co nieco by się uratowalo :(
0
@Janiama Akurat MLS w najbliższych latach może zawiesić oko na fajnych piłkarzy i zyskać na popularności. Teraz wielu dobrych/medialnych piłkarzy jest po 30. Beznema, Lewy, Ronaldo, Messi w jednej lidze to byłoby coś.
5
Duże dzieci :D
5
Zwolnijcie, bo na zawał zejde xD O taki finał nic nie robiłem
1
O, Dybala sie doczekał xDD
5
Co ten Szpakowski pie*doli xD?
3
To akurat mnie rozbawiło ;D
9
Ale szefito. 2 karne slusznie przyznane, kartka za symulki, brak varow GIGACHAD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Jak żółw zadupcy hattricka to chyba poleci największa fala banów w historii La Rambli xD
1
@Faro Patrząc po twoich komentarzach to najlepiej, żeby był face cam 24/7 na Leo ;D Zluzuj majty. Studio trwa od 2 godzin i zdążyli powiedzieć o wszystkim, teraz przedłużają, bo nie mają chyba o czym gadać.
0
O, to oni nie grają o 21. Miłe zaskoczenie ;D
0
Pojawił się teaser filmu "Barbie" w którą wcieli się Margot Robbie.. Czyta Krystyna Czubówna ;D
0
@Chaoss To był mój pierwszy multik z kumplami się cisneło po szkole ;D Do dzisiaj pamietam ta mapę między blokami
1
@marcin62 Możesz mieć 200 lvl i być totalnym lamusem. COD nie dobiera po lvlu ;D Tylko po ilości wygranych, twoim KD i coś tam jeszcze.
18
@Firestone Ta scena w trakcie meczu co de Paul o mało się nie zesrał w gacie jak podbił do niego Marciniak mnie rozwaliła xD
3
@okiemtypera_lucaxx95 Akurat na tym Mundialu bardzo dobrze mu idzie, więc brawo. Należało mu się.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Francja nic wielkiego nie musi robić. Sytuacje bramkowe same się pojawiają xD