0

O Hochland dziś gra. Kompletnie zapomniał o istnieniu tego piłkarza przez mundial xD

4

Taka ciekawostka.


2

Giga nudy ten dokument "Barca. Nowa Era".. Nie traćcie czasu na to.

1

@okiemtypera_lucaxx95 To jest złota zasada degeneratów ;d

0

@Xwowrak A TV podpięty przewodowo pod internet, bo przez wifi to będzie mijało się z celem takie granie ;D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Szmulek Jaki mecz, taki komentarz.

2

@Faro Troche straszy.

0

@Rl9k1nG Gran Turismo 7. Nie sądziłem, ze wciągnę sie jeszcze w jakieś wyścigówki, a tu już 20h nabite

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

8

@Nano22 Tylko nie wrzucaj do pralki xD Bo ten nadruk tobie szybko zejdzie z koszulki.

6

@BulaKG Bylo wycisnąć plecak jak mop, co nieco by się uratowalo :(

0

@Janiama Akurat MLS w najbliższych latach może zawiesić oko na fajnych piłkarzy i zyskać na popularności. Teraz wielu dobrych/medialnych piłkarzy jest po 30. Beznema, Lewy, Ronaldo, Messi w jednej lidze to byłoby coś.

5

Duże dzieci :D


5

Zwolnijcie, bo na zawał zejde xD O taki finał nic nie robiłem

1

O, Dybala sie doczekał xDD

5

Co ten Szpakowski pie*doli xD?

3

To akurat mnie rozbawiło ;D

9

Ale szefito. 2 karne slusznie przyznane, kartka za symulki, brak varow GIGACHAD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Jak żółw zadupcy hattricka to chyba poleci największa fala banów w historii La Rambli xD

1

@Faro Patrząc po twoich komentarzach to najlepiej, żeby był face cam 24/7 na Leo ;D Zluzuj majty. Studio trwa od 2 godzin i zdążyli powiedzieć o wszystkim, teraz przedłużają, bo nie mają chyba o czym gadać.

0

O, to oni nie grają o 21. Miłe zaskoczenie ;D

0

Pojawił się teaser filmu "Barbie" w którą wcieli się Margot Robbie.. Czyta Krystyna Czubówna ;D


0

@Chaoss To był mój pierwszy multik z kumplami się cisneło po szkole ;D Do dzisiaj pamietam ta mapę między blokami

1

@marcin62 Możesz mieć 200 lvl i być totalnym lamusem. COD nie dobiera po lvlu ;D Tylko po ilości wygranych, twoim KD i coś tam jeszcze.

18

@Firestone Ta scena w trakcie meczu co de Paul o mało się nie zesrał w gacie jak podbił do niego Marciniak mnie rozwaliła xD

3

@okiemtypera_lucaxx95 Akurat na tym Mundialu bardzo dobrze mu idzie, więc brawo. Należało mu się.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Francja nic wielkiego nie musi robić. Sytuacje bramkowe same się pojawiają xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?