4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Anglia dalej myślami przy klękaniu
2
Chłop co zadupcył
0
Szkoda tego Mbappe. Dobrze się zgrywa z Dembele, a tu bliżej byłoby transferu Dembele do PSG niż żółwia do Barcy
0
Przechodzą mnie dreszcze widząc Magłaja. Jego szczena to dzieło Boga
3
Krystiano płacze czy się śmieje?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Czajka90 Bronienie się w dziesięciu w polu karnym do 105 minuty to dopiero waleczność. Ciekawe do czego dążyli przy stanie 0:0. Dalić to chyba studiował taktyke Simeone za najlepszych lat w Atletico ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@pawello10 Wystarczy, że betonowa Chorwacja gra dalej, nie potrzebujemy kolejnego muru w postaci Marokańczyków na turnieju
0
De Jong jak Leo Messi, ale essunia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
4
Argentyńczykom psycha już chyba siada, zaraz czerwo ktoś złapie jak nie zluzują
0
Ale essunia B) Co zagrali xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@reloaded a mnie cieszy. To znak, ze zarobię na tym meczu xD
2
Ten Ake to taki niczego sobie
0
Jest Lahoz to i zagram „wideoweryfikacja przy monitorze przez sędziego głównego” @2.50 To wydaje się zbyt oczywiste xD
2
@Deviler "jak zagrają.."
3
Teraz ci co się cieszą z awansu Chorwacji będą jęczeć jak zagrają przeciwko Argentynie, wtedy już ten autobus będzie tym osobom przeszkadzać. No bo jak tak można ( ͡° ͜ʖ ͡°)
5
"Na pewno pozwoli go jeszcze wykonać arbiter" Szpakowski xDD
A tu jeszcze ponad minuta została
3
@Przemek2323 A dziadki z Chorwacji nauczyli się po 105 minutach, że można wyjść z własnego pola karnego. Chyba jakiegoś objawienia dostali ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
Jeszcze tylko jakby Maroko odpadło to same ofensywne zespoły zostają na turnieju :D
0
Ojoj i co teraz. Chorwaciki rzucą się do ataku? Jak mi szkoda :(
0
@Janas11224 Nie no lepiej, żeby te Brazole to wcisneli. Ta Chorwacja kolejny mecz będzie grała w taki sposób.. Nie daj Boże dojdą do finału to już w ogóle. Atletico vibes
0
Jestem ciekawy nowych kroków tanecznych ze strony Brazylijczyków podczas karnych.
10
Legenda głosi, że zarząd Atletico już wydzwania do Dalica z prośbą przejęcia drużyny. Są wzruszeni tym stylem gry ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@A4ron No nie powiedziałbym, że każdy ;D
0
Fajna ta obrona Częstochowy Chorwatów złożona z dziesięciu zawodników w polu karnym...
0
Nie mogę patrzeć na tą Chorwację. Przypominają mi Atletico Simeone za najlepszych lat. Brakuje tylko tego, żeby strzelili bramkę po czym ściągnąć wszystkich napastników i się bronić do końca meczu..
0
Bramkarz Chorwacji już gra na czas xD
1
@jacob345 Ja to nawet zagralem żółta kartkę dla Juranovicia patrząc na to, ze musi grać na Viniciusa i Neymara xD
0
@Kamiloza91 Błagam nie.. Nie zniosę kolejnych karnych Chorwacji… Nieważne z kim graja