3

Anglia dalej myślami przy klękaniu

2

Chłop co zadupcył

0

Szkoda tego Mbappe. Dobrze się zgrywa z Dembele, a tu bliżej byłoby transferu Dembele do PSG niż żółwia do Barcy

0

Przechodzą mnie dreszcze widząc Magłaja. Jego szczena to dzieło Boga

3

Krystiano płacze czy się śmieje?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Czajka90 Bronienie się w dziesięciu w polu karnym do 105 minuty to dopiero waleczność. Ciekawe do czego dążyli przy stanie 0:0. Dalić to chyba studiował taktyke Simeone za najlepszych lat w Atletico ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@pawello10 Wystarczy, że betonowa Chorwacja gra dalej, nie potrzebujemy kolejnego muru w postaci Marokańczyków na turnieju

0

De Jong jak Leo Messi, ale essunia ( ͡° ͜ʖ ͡°)

4

Argentyńczykom psycha już chyba siada, zaraz czerwo ktoś złapie jak nie zluzują

0

Ale essunia B) Co zagrali xD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@reloaded a mnie cieszy. To znak, ze zarobię na tym meczu xD

2

Ten Ake to taki niczego sobie

0

Jest Lahoz to i zagram „wideoweryfikacja przy monitorze przez sędziego głównego” @2.50 To wydaje się zbyt oczywiste xD

2

@Deviler "jak zagrają.."

3

Teraz ci co się cieszą z awansu Chorwacji będą jęczeć jak zagrają przeciwko Argentynie, wtedy już ten autobus będzie tym osobom przeszkadzać. No bo jak tak można ( ͡° ͜ʖ ͡°)

5

"Na pewno pozwoli go jeszcze wykonać arbiter" Szpakowski xDD
A tu jeszcze ponad minuta została

3

@Przemek2323 A dziadki z Chorwacji nauczyli się po 105 minutach, że można wyjść z własnego pola karnego. Chyba jakiegoś objawienia dostali ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

Jeszcze tylko jakby Maroko odpadło to same ofensywne zespoły zostają na turnieju :D

0

Ojoj i co teraz. Chorwaciki rzucą się do ataku? Jak mi szkoda :(

0

@Janas11224 Nie no lepiej, żeby te Brazole to wcisneli. Ta Chorwacja kolejny mecz będzie grała w taki sposób.. Nie daj Boże dojdą do finału to już w ogóle. Atletico vibes

0

Jestem ciekawy nowych kroków tanecznych ze strony Brazylijczyków podczas karnych.

10

Legenda głosi, że zarząd Atletico już wydzwania do Dalica z prośbą przejęcia drużyny. Są wzruszeni tym stylem gry ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@A4ron No nie powiedziałbym, że każdy ;D

0

Fajna ta obrona Częstochowy Chorwatów złożona z dziesięciu zawodników w polu karnym...

0

Nie mogę patrzeć na tą Chorwację. Przypominają mi Atletico Simeone za najlepszych lat. Brakuje tylko tego, żeby strzelili bramkę po czym ściągnąć wszystkich napastników i się bronić do końca meczu..

0

Bramkarz Chorwacji już gra na czas xD

1

@jacob345 Ja to nawet zagralem żółta kartkę dla Juranovicia patrząc na to, ze musi grać na Viniciusa i Neymara xD

0

@Kamiloza91 Błagam nie.. Nie zniosę kolejnych karnych Chorwacji… Nieważne z kim graja

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?